Transfer Önerileri - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Osman Bukari daha bu sezon Belcika ligine transfer olmus.Sen gecen yazinda bu adami anlatiyordun.Ya oyle bir anlatiyorsun ki 7/24 Trencin maci izliyormussun gibi.
Tutup Slovakya liginin maçlarını 90 dakika izleyecek kadar işsiz değilim ama 1986 yılında da yaşamıyorum bir futbolcuyu takip etmenin tek yolu 7/24 Trencin maçı izlemek değil scout raporları, maç özetleri, performans videoları, taraftar yorumlarını çok rahat takip edebiliyorsun

Asıl mesele benim 1-2 yıl önce Osman Bukari'nin performansından haberim olması, forumda bunu dile getirmem değil de kanatlarımızda Arda/Feghouli/Babel filan oynarken neden Belkiça ligine 1 mil.€ bonservis ile böyle futbolcuları kaptırdığımız olması lazım istersen biraz da otur bu duruma koopppp

Tutup Slovakya liginin maçlarını 90 dakika izleyecek kadar işsiz değilim ama 1986 yılında da yaşamıyorum bir futbolcuyu takip etmenin tek yolu 7/24 Trencin maçı izlemek değil scout raporları, maç özetleri, performans videoları, taraftar yorumlarını çok rahat takip edebiliyorsun

Asıl mesele benim 1-2 yıl önce Osman Bukari'nin performansından haberim olması, forumda bunu dile getirmem değil de kanatlarımızda Arda/Feghouli/Babel filan oynarken neden Belkiça ligine 1 mil.€ bonservis ile böyle futbolcuları kaptırdığımız olması lazım istersen biraz da otur bu duruma koopppp

Trencin mac ozeti 👍Saygilar

Enes 12 yaşında gibi yorum yapıyon mini sergen zeren mübarek

1-scout raporlarını bizede yollasana bizde bakalım bi(fmdekini demiyon inş)
2-trencinin maç özetlerini nerden izliyosun sorması ayıp(trencinli taraftarlar bile maç yayını bulamıyolar gazete küpürlerinden,teletexten falan takip ediyolar)
3-taraftar yorumlarını hangi forumda okudun onuda söyle bari

yaptığın tek şey basında bukariinin adı çıkar sende gider youtubea bukari yazar ve ilk 1-2 videoyu izlersin ,skills videolarıda genelde iyi olduğu için oyuncuyu kadroya yazarsın

Bide bukariyi ben keşfettim demiş,sözlükte hakkında entry girilmiş zaten 2019da

oyuncu keşfedeceksen mete alparslan gibi 1989da konoplyankayı keşfedip foruma yazıcan

Neyse nacizane önerim senin için plaj voleybolu yada ayak tenisi

2-trencinin maç özetlerini nerden izliyosun sorması ayıp(trencinli taraftarlar bile maç yayını bulamıyolar gazete küpürlerinden,teletexten falan takip ediyolar)

yaptığın tek şey basında bukariinin adı çıkar sende gider youtubea bukari yazar ve ilk 1-2 videoyu izlersin ,skills videolarıda genelde iyi olduğu için oyuncuyu kadroya yazarsın

oyuncu keşfedeceksen mete alparslan gibi 1989da konoplyankayı keşfedip foruma yazıcan

Youtube'a git Trencin Highlights yaz, adamlar kendileri zaten 2014'ten 2020'ye kadar 260 maç özeti videosu koymuş.

Ben 3 senedir video izlemiyor,2 senedir altyapiyi takip etmiyorum.biraktim bu isleri...

Son düzenleme:
Kayseri’den Emre Demir , Bursa’dan Ali Akman Altınordu’dan Burak İnce

Şikecilerden Ömer Faruk ayrıyetten Emin Bayram’ı en azından banko rotasyon oyuncusu seviyesine çekmemiz lazım potansiyel var

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bircok genc oyuncu var liglerimizde ama bizi tercih ederler mi bonservisi ne kadar olur ornegin Burak Ince cok iyi bir transfer olur ama Altinordu baskani bize oyuncu satmaz gibi konusuyor hep

Alanyspor’da Berkan Kutlu var iyi bir yetenek, isvicre’nin Sion takimindan almislar. Umit Milli Takimi ile Kosovo’ya karsi oynadigi macta cok iyi oynamisti, ayagi temiz, sogukkanli ve iyi pas yapiyor. Oyunu iki yonlu oynayabiliyor.

Alanyaspor’un hafta sonu oynadigi Antalyaspor macinda sonradan girip guzel bir gol atti. Eger daha fazla oynamaya baslarsa ayni Berkay Ozcan gibi parlayabilir.

Üst Alt