Transfer Önerileri - Sayfa 409 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

Valla Mursat millet simdiden alacagi topculari belirlemisdir bile bizde daha hocada belirsiz baskanda belirsiz
son yılların en umutsuz sezonuna giriyoruz bence
2015 yazı ve sonrasındaki sezon da berbat geçmişti ama en azından önceki sezon şampiyonduk.
giden oyuncularla birlikte takım boşalacak ama adam alacak para yok
yönetim belli değil, seçim olacak mı belli değil, hoca belli değil
üstelik seneye de şampiyon olamazsak üç yıl üst üste kaçırmış olacağız

Bunlara katılıyorum
Hocanın da hatasız olmadığını 2.devre boyunca sürekli söyledim
Taylan mevzuunda ben de kızmıştım ama Taylan'ın o dönem sakatlığı olduğu ve haftada iki maçı kaldıramadığı söylenmişti sonradan

Bunlara rağmen kalmalı diyorum
peki hocanin son haftalarda taraftarin neredeyse gormekten kafayi yiyecegi Akbaba'yi Kilinca tercihi hakkinda ne dusunuyorsun ?

peki hocanin son haftalarda taraftarin neredeyse gormekten kafayi yiyecegi Akbaba'yi Kilinca tercihi hakkinda ne dusunuyorsun ?
Akbaba'nın attığı goller sonrası hocanın düştüğü yanılgı
Onda haklısın
Hocanın başlığında Can Büyük rtaş ile bunu konuşmuştuk hatta birkaç gün önce
Maç başlığına da kaç defa Kılınç oynamalı yazdım ama hocanın tercihi Akbaba oldu
Kılınç dışında da oynayacak başka kimse yok zaten

Akbaba'nın attığı goller sonrası hocanın düştüğü yanılgı
Onda haklısın
Hocanın başlığında Can Büyük rtaş ile bunu konuşmuştuk hatta birkaç gün önce
Maç başlığına da kaç defa Kılınç oynamalı yazdım ama hocanın tercihi Akbaba oldu
Kılınç dışında da oynayacak başka kimse yok zaten
yav herseye katiliyorsan niye kalmasini istiyon :D
Ben sana soyliyim tamamen duygusal , yabanci hoca olsaydi 50 kere istifaya davet etmistin.

yav herseye katiliyorsan niye kalmasini istiyon :D
Ben sana soyliyim tamamen duygusal , yabanci hoca olsaydi 50 kere istifaya davet etmistin.
Hoca yönetimin de işlerini yaptı bu sene az önce bana sordun ya bütün bunları görmüyor musun diye ben de size hayret ediyorum hocanın bütün bu uğraştığı şeyleri görmüyorsunuz
Bizim bir başkanımız var ya hani Galatasaray S.K Başkanı
Çıktı tv ye ...
Millet tff'ye saydıracak diye beklerken adam tfflik bir şey yok dedi hocaya saydırdı ya hem de hakem tarafından doğrandığımız hafta
İnanılmaz yav.

Benim duygusal bir takıntım yok. Şu kaçan şampiyonlukta payın en en büyüğünün hoca olduğunu düşünsem 1 dk bile kalsın demezdim
Tamam hocanın hataları kesin var. Ama hoca aldığı şampiyonluğu verdi bana göre.
Bizim kadronun o haliyle ilk devrenin sonunda başka bir hocayla çoktan yarıştan kopmuş olurduk yani epey bir fark olurdu

Ben hoca kalmalı diyorum. Gitmesini isteyenler de olabilir saygı duyarım

Hoca yönetimin de işlerini yaptı bu sene az önce bana sordun ya bütün bunları görmüyor musun diye ben de size hayret ediyorum hocanın bütün bu uğraştığı şeyleri görmüyorsunuz
Çıktı tv ye ...
Millet tff'ye saydıracak diye beklerken adam tfflik bir şey yok dedi hocaya saydırdı ya hem de hakem tarafından doğrandığımız hafta
İnanılmaz yav.

Benim duygusal bir takıntım yok. Şu kaçan şampiyonlukta payın en en büyüğünün hoca olduğunu düşünsem 1 dk bile kalsın demezdim
Bizim kadronun o haliyle ilk devrenin sonunda başka bir hocayla çoktan yarıştan kopmuş olurduk yani epey bir fark olurdu

Hangi ligde oynadigimizin farkinda misin
17 yasindaki cocuk ilk11 e cikiyor geliyor senden 1 puan aliyor-gumruk maci

Stoperlerinin isimlerini duzgun yazamadigim ve o mac ozelinde bok gibi oynayan hatay 3 atip yolluyor

Daha gecen mac sakibli recep niyazli takima ikina ikina galibyet kazandik.

Bu takimi kuran FT degil mi sevabiyla gunahiyla. Yav sahaya bakiyorsun kulubuye bakiyorsun hepsi onun doneminde transfer edilmis topcular. Bostan korkuluguymuydu bu adam hepsi mi ondan habersiz gerceklesti. Floryada terimin haberi olmadan kus ucmuyordu hani

Bu takim 8m euro odedigi stoperini yedek birakma luksune sahip yaw biz ne konusuyoruz.

Çıktı tv ye ...
İnanılmaz yav.

Hocanin saha icinde hatalari bir degil bini gecti bu benim icin istifa icin yeterli bir sebepdir egosu ve inadi da yaninda süsü.

Hadi bakalim Türk futbolunun gelismesi ve rekabetçi ortami için hangi anadolu kulübü bize beleş adam verecek bu sene cok topcuya ihtiyacımız var. Hadi yapsinlar bir iyilik de o zaman bir daha elestirirsem namerdim.

Öyle mi yapacaklar yoksa biz birini isteyince fb ye bjk ye haber uçurup bizi yontmaya çalışıp onlara düşük paraya mi verecekler göreceğiz.

Tabiki 2. Olan gerceklesecek

Hangi ligde oynadigimizin farkinda misin
17 yasindaki cocuk ilk11 e cikiyor geliyor senden 1 puan aliyor-gumruk maci

Stoperlerinin isimlerini duzgun yazamadigim ve o mac ozelinde bok gibi oynayan hatay 3 atip yolluyor

Daha gecen mac sakibli recep niyazli takima ikina ikina galibyet kazandik.

Bu takimi kuran FT degil mi sevabiyla gunahiyla. Yav sahaya bakiyorsun kulubuye bakiyorsun hepsi onun doneminde transfer edilmis topcular. Bostan korkuluguymuydu bu adam hepsi mi ondan habersiz gerceklesti. Floryada terimin haberi olmadan kus ucmuyordu hani

Bu takim 8m euro odedigi stoperini yedek birakma luksune sahip yaw biz ne konusuyoruz.
Hocanin saha icinde hatalari bir degil bini gecti bu benim icin istifa icin yeterli bir sebepdir egosu ve inadi da yaninda süsü.
Tamam gitsin hoca
Daha iyisini oynatacak bir hoca da buluruz ne de olsa

Üst Alt