Transfer Önerileri - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Önerileri

1676239_Galatasaray_SK.jpg

Feghouli-belhanda-garry rodrigues -linnes-latolovici satılarak güzel bir transfer geliri elde edilebilir

Jackson martinez bonservis bedeli yok
bernard bonservis bedeli yok
stphan mbia bonservis bedeli yok
jonathan bamba bonservis bedeli yok
keusike honda bonservis bedeli yok
ersan gülüm bonservis bedeli yok

atilla turan-berke özer-barış alıcı-emre akbaba ya bonservis bedeli verilecek sağ bek bulamadım yerli artık onada bakarlar :D

Geçen sene ki kadar çok transfer gerekmiyor ilk 11 için ama Şampiyonlar liginde başarı ve lige yeniden ambargo koyacak takımı oluşturmak istiyorsak takım omurgasının ciddi değişikliklere ihtiyacı var

37571.jpg

Hatta büyük ihtimalle Rodrigues 'de satılacak bir de sol açık transferi eklenebilir buraya

+ orta sahaya oyun zekası yüksek bir orta saha oyuncu alınması lazım ve çok yaşlı olmaması lazım. Takımda bu eksik.

Evertonda oynayan Sigurdsson gibi topçular. Tabi böyle oyuncuyu almak bizim için neredeyse imkansız olduğu için Polonya yahut Yunanistan gibi pek popüler olmayan liglerden böyle topçular bulmaya çalışmak lazım. Yoksa Brezilya veya Belçika ligindeki yetenek kolay kolay bizi tercih etmez.

Dün Ziyech Ajax taraftariyla kavga etti. Ziyech o kavgadan sonra Ajaxla ilgili herseyi sosyal medya hesabinden silmiş

Tuzlu olsa da firsat transferi olabilir

Dün Ziyech Ajax taraftariyla kavga etti. Ziyech o kavgadan sonra Ajaxla ilgili herseyi sosyal medya hesabinden silmiş

Tuzlu olsa da firsat transferi olabilir
Aslında Gomis Çine 20 milyona filan satılırsa olur.Fakat Ajax 11 milyona mı almıştı?
Gomis - --20
Gary------15
Belhanda-5
40 milyona Ziyech+orta saha+sol açık+forvet çok rahat alınır.Forvete mesala Balotelli

Yedek forvet, sol bek, stoper hepsini gectim en onemli transfer orta saha... bize iyi bir 8 numara lazim... bir takimin orta sahasi kotuyse takim da kotudur.

Orta sahaya oyun gorusu iyi, caliskan, ofansif katki saglayabilen, gol atabilen, kaleyi yoklamayi seven bir 8 numara sart. Mumkunse yasi 18-23 arasi olsun. Su an ki takimdan Rodrigues haric satabilecegin oyuncu yok.

Bir tane üst düzey box-to-box orta saha, aklımda bir isim yok bu pozisyon için; bir tane de hem yerden hem havadan iyi, Maicon gibi ağır olmayan stoper temel ihtiyaçlarımız. Şimdi bunun altına ''öyle stoperler 40 milyon'' yazan sivri zekalılar olacaktır ama ben yine de söyleyeyim. Kafamdaki isim tam olarak Rakitsky. Tabi alırız alamayız bilmem. Tarz olarak o ama yani. Bu iki mevkiyi sağlam bir şekilde doldur. Sonra yedek forvet mi alırsın, potansiyelli yerlilerden mi getirirsin, kaleye yedek mi bulursun, kanatlara scout transferi mi yaparsın ne yaparsan yap. Ama bu iki mevki öncelikli olmalı.

Yedek forvet, sol bek, stoper hepsini gectim en onemli transfer orta saha... bize iyi bir 8 numara lazim... bir takimin orta sahasi kotuyse takim da kotudur.

Orta sahaya oyun gorusu iyi, caliskan, ofansif katki saglayabilen, gol atabilen, kaleyi yoklamayi seven bir 8 numara sart. Mumkunse yasi 18-23 arasi olsun. Su an ki takimdan Rodrigues haric satabilecegin oyuncu yok.

Aslında bu takıma çok güzel uyan bir Erick Gutiérrez var reis Meksika liginde ama STSL 'ye getirebilir miyiz hiç bilmiyorum

- Soteldo (Sag Kanat - 22)
- Araujo ( Sol Kanat - 21)
- Berge ( Orta Saha - 18)
- Bruno Viano ( Defans - 22)

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında Gomis Çine 20 milyona filan satılırsa olur.Fakat Ajax 11 milyona mı almıştı?
Gomis - --20
Gary------15
Belhanda-5
40 milyona Ziyech+orta saha+sol açık+forvet çok rahat alınır.Forvete mesala Balotelli

Bence Ziyech 40m avro edecek oyuncu degil - bu piyasada bile degil. Eger Ziyech gitmek istedigini açikça söylerse Ajax daha az paraya satmak zorunda kalabilir.

Ve Polonya, Yunanistan ve Izlanda gibi liglerden ucuza yetenek bulabiliriz aslinda, bu ligleri mutlaka degerlendirmemiz lazim. Özellikle Izlanda ligine scout yollamak lazim. Brezilya veya Arjantin ligin ortalama Brezilya veya Arjantin yetenegi bizi tercih edecegini sanmiyorum.

İsim yapmış, genç adamları ucuza alamayız.. O yuzden ruya gormeyelim..

Ben Elmander'den çok umitliyim.. Bu takıma Kuzey Liglerinden genç, potansiyelli 1-2 adam kazandıracaktır..

Adamların güçlü fiziği ve iş ahlakı oluyor.. Genç Elmanderlerin gelmesini isterim..

Fatih hocanın maç sonu demecine göre yine prese bağlı takım kuracak...ona göre transferler lazım olacak...yeni 6 ve 8 numaralar lazım...kimler olur size göre?

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt