Transfer Taraftarı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Taraftarı

1- Florya ve Riva gibi Galatasaray'ın borç freninin patladığı anda kurtuluş rampası olabilecek 2 önemli araziyi peşkeş çekerken ses çıkarmayan. "Yapmayın etmeyin bu iş bilmez heriflere teslim etmeyin Galatasaray'ın geleceğini" dediğimizde burada gelecek paranın hesabını yapıp ama "bu kadar para gelecek bak" diyerek peşkeş operasyonuna destek veren.

2- Transferler yapılırken "iyi hoş alıyorsunuz da nereden geliyor bu değirmenin suyu? Florya ve Riva paraları mı yeniyor? Bu oyunculara paralar nasıl ödenecek?" dediğimizde transferlerle orgazm yaşayan bazı taraftarlar "Bak yine çıktı muhasebeciler" diyerek transferleri aşkla karşılayıp, Dursun'a büyük başkan diyen.

3- Sezon başı Asamoah işi yatınca "Kardeşim bu ne beceriksizliktir. Asamoah A planı ama B planı yapmamışsın son ana kadar ya aksilik çıkarsa diye düşünmemişsin" diyerek eleştirdiğimiz Lato panik transferini "B planı varmış işte Lato, şöyle iyi sol ayağı var, böyle iyi ortalar açıyor" diye öven.

4- Kulübü transfer döneminde seçime sokan (hemde 1-2 ocak değil 20 ocak gibi transfer döneminin neredeyse sonunda), haliyle seçimi bahane ederek, seçimden 1-2 hafta önce transfer yapmayan. Başkan değişimiyle kalan 10 günde transfer yapmanın pek mümkün olmadığı bir ortamda bizi bu hale sokan eski sahtekar yönetimi değil henüz 2-3 gün önce mazbatasını almış yeni yönetime laf söyleyen.

5- Oyuncuya seçimden sonra seni göndereceğiz sözü veren, 3-4 aydır oyuncuya parasını vermeyen eski yönetimi eleştireceğinize, 3-4 aydır parasını alamayan ve EPL gibi bir ligden teklif gelince gitmek isteyen oyuncuyu.

6- Oyunculara aylardır parasını vermeyen ve bunu seçimden sonra "bakalım nasıl ödeyecekler" kıvamında servis eden sırf başkanın kardeşi diye kulüpte yer alan ve ne halta yaradığını yıllardır görmediğimiz Mehmet Özbek'e tepki göstereceğinize, oyuncuyu satmak istemeyen ama maddi sıkıntılar ve oyuncunun gitmek istemesi karşılığında "o zaman satalım" diyen yeni yönetim ve Fatih Terim'e tepki gösteren.

bu üstteki saydıklarımı yapan kişiler hep aynı transfer transfer diye ağlayan da, 1 oyuncu gidince Galatasaray öldü, bitti diyen de hep aynı kişiler. Şimdi de yönetim transfer yapmıyor diye sövüyorlar. Akıl var mantık var senin kulübünde 23 oyuncu aylardır parasını alamıyorken sen gidip bonservis ödeyip nasıl oyuncu alacaksın? O 23 oyuncu ne yaparlar biliyor musun? Bilemezsin çünkü senin mazotun, benzinin "Transfer". Transfer olsun da ne olursa olsun...

1- Florya ve Riva gibi Galatasaray'ın borç freninin patladığı anda kurtuluş rampası olabilecek 2 önemli araziyi peşkeş çekerken ses çıkarmayan. "Yapmayın etmeyin bu iş bilmez heriflere teslim etmeyin Galatasaray'ın geleceğini" dediğimizde burada gelecek paranın hesabını yapıp ama "bu kadar para gelecek bak" diyerek peşkeş operasyonuna destek veren.

2- Transferler yapılırken "iyi hoş alıyorsunuz da nereden geliyor bu değirmenin suyu? Florya ve Riva paraları mı yeniyor? Bu oyunculara paralar nasıl ödenecek?" dediğimizde transferlerle orgazm yaşayan bazı taraftarlar "Bak yine çıktı muhasebeciler" diyerek transferleri aşkla karşılayıp, Dursun'a büyük başkan diyen.

3- Sezon başı Asamoah işi yatınca "Kardeşim bu ne beceriksizliktir. Asamoah A planı ama B planı yapmamışsın son ana kadar ya aksilik çıkarsa diye düşünmemişsin" diyerek eleştirdiğimiz Lato panik transferini "B planı varmış işte Lato, şöyle iyi sol ayağı var, böyle iyi ortalar açıyor" diye öven.

4- Kulübü transfer döneminde seçime sokan (hemde 1-2 ocak değil 20 ocak gibi transfer döneminin neredeyse sonunda), haliyle seçimi bahane ederek, seçimden 1-2 hafta önce transfer yapmayan. Başkan değişimiyle kalan 10 günde transfer yapmanın pek mümkün olmadığı bir ortamda bizi bu hale sokan eski sahtekar yönetimi değil henüz 2-3 gün önce mazbatasını almış yeni yönetime laf söyleyen.

5- Oyuncuya seçimden sonra seni göndereceğiz sözü veren, 3-4 aydır oyuncuya parasını vermeyen eski yönetimi eleştireceğinize, 3-4 aydır parasını alamayan ve EPL gibi bir ligden teklif gelince gitmek isteyen oyuncuyu.

6- Oyunculara aylardır parasını vermeyen ve bunu seçimden sonra "bakalım nasıl ödeyecekler" kıvamında servis eden sırf başkanın kardeşi diye kulüpte yer alan ve ne halta yaradığını yıllardır görmediğimiz Mehmet Özbek'e tepki göstereceğinize, oyuncuyu satmak istemeyen ama maddi sıkıntılar ve oyuncunun gitmek istemesi karşılığında "o zaman satalım" diyen yeni yönetim ve Fatih Terim'e tepki gösteren.

bu üstteki saydıklarımı yapan kişiler hep aynı transfer transfer diye ağlayan da, 1 oyuncu gidince Galatasaray öldü, bitti diyen de hep aynı kişiler. Şimdi de yönetim transfer yapmıyor diye sövüyorlar. Akıl var mantık var senin kulübünde 23 oyuncu aylardır parasını alamıyorken sen gidip bonservis ödeyip nasıl oyuncu alacaksın? O 23 oyuncu ne yaparlar biliyor musun? Bilemezsin çünkü senin mazotun, benzinin "Transfer". Transfer olsun da ne olursa olsun...
Renkdas,haklı oldugun cok nokta var katılıyorum ama su anda enerjimizi birbirimize degil dursun denen hainin yok edilmesi icin sosyal medyada orgutlenmeye ve takimi desteklemeye harcamaliyiz,herkes gorusunu belirtmekte ozgurdur,transfer keyifli istir,borc konusu ise can sıkıcı ama bence de once borclar temizlenmeli hatta deseler ki seneye transfer yapmayacagiz alt yapidan gencler ile cimacagiz adamda satmiyoruz Fatih hoca devam edecek ve dursun artik gelemeyecek ben raziyim

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Riva olayını daha önce anlatmıştım. Dursun'un 2.5 yılda bizi soktuğu zarar şu an Riva üzerinden gelen 350 milyondan daha fazla.

Kısacası o hep eleştirdikleri Aysal'dan daha çok zarar verdiler onun bıraktığı kadroyla da kafa kafaya bir kadro bıraktılar zorlarsak.

Dursun kadar eleştirilen başka birini hatırlamıyorum. Bu yazdığın konuların hepsi Dursun ile alakalı olduğu için bu genellemeye katılmıyorum. Tam aksine, büyük çoğunluk eleştiriyordu.

Florya ihalesi yapılmadı bu arada.
Onu da Mustafa cengiz başkan ve yönetimin becerisine kalmış diyelim artık.

Rivada ne olduğu bittiğini de şimdiki yönetim araştırıp çaresine bakacak inşallah.

Dursun kadar eleştirilen başka birini hatırlamıyorum. Bu yazdığın konuların hepsi Dursun ile alakalı olduğu için bu genellemeye katılmıyorum. Tam aksine, büyük çoğunluk eleştiriyordu.
Burada hepimiz saçma sapan adını duymadigmiz adamlar için sarı desene vs destekledik , ultraslan sarı diyor helal olsun dedik , adama hala hakaretler ediyoruz ama insanlar işte garip . He de geç Kenan

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kimse dursunu eleştirmiyorsunuz demiyor zaten. Mevzu oyuncu almıyoruz, satmıyoruz da değil durum ortada, ihtiyaçlar var belli ama oyuncular para alamıyorken "transfer yap, oyuncu satma" demek ne kadar kolay?

Ha bizi bu duruma Cengiz yönetimi ve Fatih hoca sokmuş olur anlarım ama adamlar kucaklarında bu işi buldular ve açık açık söylüyorlar öncelikle oyunculara paralarını ödeyeceğiz diye. Hala transfer yapmıyorlar diye bu yönetime ve Terim'e söven varsa net artniyetlidir.

Burada yazıyı çekemeyip kuduran bazı tipler var onlara tavsiyem eski transfer nöbeti konularını açsınlar, ya da xxx Galatasaray'da konularına gitsinler "Allah'ım transferrrrr" diye orgazm olsunlar, ya adam gibi tartışılacak yazılar yapsınlar ya da konuyu işgal etmesinler.

Burada yazıyı çekemeyip kuduran bazı tipler var onlara tavsiyem eski transfer nöbeti konularını açsınlar, ya da xxx Galatasaray'da konularına gitsinler "Allah'ım transferrrrr" diye orgazm olsunlar, ya adam gibi tartışılacak yazılar yapsınlar ya da konuyu işgal etmesinler.
Kuduran sensin , adam gibi konuş. Sen konu açarsan saçma sapan, yoruma da katlanacaksın . Sen orgazm oluyorsun ki başkasından umuyorsun . Adam gibi tartışmayı bilmeyen , adam gibi tartışma bekliyor

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tamam şimdi sakin ol geçti tamam mı?
Transfer yapacağız geç sakince transfer nöbeti konusunda beklemeye başla mutlaka transfer yapacağız sakin.

Bu yönetim oyuncu satarak borç kapatacağını iddia ediyorsa bu komik bu demek değil ki oyuncu satılmasın elbette satılsın ama başka alternatifler geliştirilsin diyoruz takıma sol bek almamak bence ahmakça 70 milyonluk yatırımı 3 milyon daha zarar etmemek için riske etmek nasıl bir matematiktir ben anlamıyorum? Başarısız olursak yılın sonunda eksi haneye 3 milyon daha yazılacak o saatten sonra çok da önemi yok açıkçası ancak bu hamleyi yapmadan başarısız olursak bunun bedelini kim ödeyecek şu an ödemediğimiz 3 milyon bizim elimizi mi kolaylaştıracak yılın sonunda ben bunu anlamıyorum sadece.

Kardesim taraftar iyi oyuncular iyi futbol izlemek ister. Hesap kitap yapmak bizim işimiz değil. Biz işin zevkindeyiz kusura bakma. Takımda Ndiaye önemli bir misyon üstleniyordu. Orta sahada köprüydü ve çok tempoluydu. Takim suan bir şekilde hava yakaladı ve şampiyonluğa aday. Sence şampiyonluğa giderken ilk 11in önemli oyuncusunun devre arası satılması dogru mu ? Ayrıca transfer döneminin bitimine 3 gün kalmışken. Kendim için konusursam benim tepkim buna. Hiç transfer yapılmayıp kadroyu tamamen korusaydik en azindan ben tepki göstermezdim.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt