Transferde Harcanan Toplam Para


Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaMusera ve Melo dışında öyle extra sevindiğim bir transfer yok.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaCana'dan o para gelmedi, Muslera'ya o parayı vermedik. Bunlar dışında doğrudur herhal, taksitleri dikkate almazsak.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaKanaltürk iki gün önce kaç m€ diyordu :)

Ayrıca o tabloyu ben yapmadım alıntıdır.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaSonuçta 21 milyon içerideyiz.Daha doğrusu maaş bütçesi 20 milyonsa 1 milyon içerideyiz.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaBonservis olarak kiralık gönderdiğimiz oyuncuların da seneye satılacağını varsayarsak hiç harcamadığımız gibi bir durum ortaya çıkıyor. Maaş yükümüz önemli oranda arttı ama bjknin ödeyeceği maaştan daha fazla değildir orası kesin.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaBonservis ayrı maaş ayrı ikisini birbirine eklemek yanlış.Bir takımın yıllık maaş barajı vardır.O ekstra giderden sayılmaz.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam Parayalan yanlış bilgilendirme yapılıyor. maaş bütçesi ayrıdır. transfer bütçesi ayrıdır. Dünyanın en güvenilir sitesi Transfermarkt.com a göre:

Not: Bu sitedeki fiyatlandırma Külübün açıkladığı ve borsaya bildirdigi fiyatlardır.

Transfer geliri: 15.972.000 £ - Transfer gideri: 18.541.600 £ = toplam transfer zararımız -2.569.600 £

kaynak:

transfermarkt.com

Galatasaray Istanbul - Player changes, player transfers - transfermarkt.co.uk
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam Parayalan yanlış bilgilendirme. maaş bütçesi ayrıdır. transfer bütçesi ayrıdır. Dünyanın en güvenilir sitesi Transfermarkt.com a göre:Transfer geliri: 15.972.000 £ - Transfer gideri: 18.541.600 £ = toplam transfer zararımız -2.569.600 £

kaynak:

transfermarkt.com

Galatasaray Istanbul - Player changes, player transfers - transfermarkt.co.ukMaaşları uzaylılar ödemeyecek sonuçta, neden ayrı olsun? :)
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaHa, sadece maaşları hesap edip oha pahalı transfer diyenlere atıfta bulunmak istediysen haklısın.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaMaaşları uzaylılar ödemeyecek sonuçta, neden ayrı olsun? :)ozaman oyunculara ayarlanan ev araba hotel uçak bileti oyuncu başına deplasman giderleri oyuncunun yedigi yemek vs. masrafları da yazalım içine.

bunları da uzaylılar ödemeyecek senin kafaya göre?demek istedigim tüm giderleri yazarsak olmaz. öyle olursa messi yi almazsak yılda 30m eurokardayız demek gibi olur. maaşları ayrı hesaplarsın, gider giderleri ayrı ayrı hesaplarsın.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam ParaMusera ve Melo dışında öyle extra sevindiğim bir transfer yok.Takımın yarısını değiştirdik, gelen tüm oyuncuların herkesi memnun etmesine imkan yok, bence esas olan takımın üzerindeki ölü toprağı atmak, kan değişimine gitmekti, bu yönden yönetimi ben bu transfer döneminde başarılı buluyorum.
 
Cevap: Transferde Harcanan Toplam Para
Elano-Misimovic-Serdar Özkan'ı devre arasında gittikleri için saymamış olabilirsin.. Ama Kewell-Neill-İnsua-Barış Özbek'in neden yazılmadığını anlamadım.. ki bu oyuncuların yıllık maliyeti 6 milyon euro civarıydı.. Dolayısıyla lig 8. si takıma harcanan para 15 Milyon civarındadır (aslında çok daha az) ki bu parayı takiplerimiz sadece 1 oyuncuya harcamıştır çoğu zaman... Bkz. 1,5 Emenike parası
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt