Transfere Para Yok, Takıma Var! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfere Para Yok, Takıma Var!

Qv73dj.png

Sarı kırmızılı kulübün yönetim kurulu ve teknik direktör Jan Olde Riekerink, ara transferde takviyeyi şimdilik ikinci plana attı. Ocak ayında öncelik, futbolcuların biriken alacaklarının yatırılmasına verilecek.

Ekonomik açıdan zor günler geçiren Galatasaray'da yönetim kurulu, Jan Olde Riekerink ile birlikte ortak bir karar aldı. 30 puan ile zirve yarışında iddialı konumda bulunan ve Ocak ayındaki hamleleri beklenen Galatasaray, transferi ikinci plana attı. Ara transfer döneminde bir stoper, bir de forvet takviyesi isteyen teknik direktör Jan Olde Riekerink de bu kararı destekledi.

Finansal sıkıntıları nedeniyle 3 aydır oyuncularına ödeme yapamayan Galatasaray yönetimi, transferden önce oyuncuların alacaklarını ödeme kararı aldı. Futbolcularına yaklaşık 15 milyon dolar düzeyinde ödeme yapması gereken sarı kırmızılı yönetim, listenin ilk sırasına bu maddeyi koydu.

"TAKIMIN HUZURU DAHA ÖNEMLİ"

Galatasaray yönetimi ve teknik direktör Jan Olde Riekerink, futbolcuların alacaklarını yatırdıktan sonra transfere bütçe ayrılmasını kararlaştırdı.

Bu konuda sarı kırmızılı yöneticilerin, "Futbolculara uzun bir süredir ödeme yapamıyoruz. Herhangi bir transfer girişiminden önce onlara olan sözümüzü yerine getirmeliyiz" ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Jan Olde Riekerink de, "Galatasaray kim ne derse desin şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri. Bunu da bu takımla başardık ve sezonun ikinci yarısında maçlara bu hedef için çıkacağız" karşılığını verdi.

Hollandalı teknik adam ayrıca, "Şu anda kadroda bulunan futbolcularımın huzuru ve mutluluğu her şeyden önemli. O yüzden bu kararı destekliyorum" dedi.

Hürriyet

Transfere Para Yok, Takıma Var!

Galatasaray Yönetim Kurulu Zürriyet , Habertürk Erhan Telli ve türevleri haber yapma eforu sarfetmesinler diye 2016/2017 devre arası transfer dönemi için ayırdıkları transfer bütçesini Fenerbahçe ve Beşiktaş Jokey Kulübüne hibe etme kararı aldıklarını bildirdiler.

Dursun gitmeden hic bir sey olmaz. Tepkilerde baya azaldi o tipsize. Gonderemedik ya su adami kendimizden utanalim. Sabrinin semihin huzuru bozulmasin tabi.

Sent from my SM-G920W8 using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aynen. Transfer mransfer istemez, yeni hocada istemez. Para kullanmayin yeter. Sabri, Hamit Selcuk ile de uzatmayin bir zahmet.

Dogru hamle bence.Ertugrul Saglam'in soyledigine gore aynen bu uygulama ile Bursa sampiyon oldu.

Zaten devre arasi gelip etki eden topcu sayisi cok az.Yusuf Simsek,Nobre,Sow,Drogba,Sneijder disinda aklima gelmiyor.Bir de Ernst vardi galiba.

Oyunculara parasını ödemek zaten görevin bunu bir başarı gibi sunmak saçma. Burada herkes söyledi maaşlar düşsün diye ona rağmen sözleşmeler uzatıldı, başka yerde 1'e oynayana 3 verildi.

Oyunculara parasını ödemek zaten görevin bunu bir başarı gibi sunmak saçma. Burada herkes söyledi maaşlar düşsün diye ona rağmen sözleşmeler uzatıldı, başka yerde 1'e oynayana 3 verildi.
Herseyi geçtim yerlilere artık döviz olarak maaş verilmiyecek deniyordu Aysal bırakırken. Bu herif geldi Tolga Serdar Eren'e 2'şer 2'şer Milyon € dağıttı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Dogru hamle bence.Ertugrul Saglam'in soyledigine gore aynen bu uygulama ile Bursa sampiyon oldu.

Zaten devre arasi gelip etki eden topcu sayisi cok az.Yusuf Simsek,Nobre,Sow,Drogba,Sneijder disinda aklima gelmiyor.Bir de Ernst vardi galiba.

katiliyorum

eduardo vargas falan gelirse sezon sonu yollayacak kulup arariz

Üst Alt