Transfere Para Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfere Para Yok!

ozbek23423.jpg

[h=2]Galatasaray’ın oyuncu satışından elde ettiği gelir olmadan transfer yapabilmesi mümkün görünmüyordu. Galatasaray’da Riekerink’in istediği oyuncuların alınabilmesi için elde kalan paranın 2 milyon euro olması kafaları karıştırıyor.
[/h]

Süper Lig’de yeni sezonun başlamasına 1 ay kalmasına rağmen Galatasaray’da transfer bilmecesi sürüyor…

Şu ana kadar Serdar Aziz dışında kadrosuna flaş bir isim katamayan Sarı-Kırmızılılar, iki forvet ve bir ön libero transferi için çalışmalarını sürdürüyor. Fakat ekonomik tabloya göre bu takviyelerin yapılması çok zor… UEFA ile Finansal Fair Play anlaşması yapan Galatasaray yönetimi, sadece sattığı oyunculardan gelen geliri transfer için kullanabilecek.

Şu ana kadar sadece Alex Telles’i Porto’ya satan Sarı- Kırmızılılar’ın kasasına 6.5 milyon Euro girdi. Yönetim bu paranın 4.5 milyon Euro’sunu Serdar Aziz için Bursaspor’a verince iş çıkmaza girdi. Şu anda yapılması planlanan 3 transfer için Galatasaray’ın elinde sadece 2 milyon Euro bulunuyor. Sarı-Kırmızılılar’ın bu bütçeyle, teknik direktör Riekerink’in istediği takviyeleri nasıl yapacağı merak konusu.

YÖNETİMİN ÖNÜNDE İKİ ÇIKIŞ FORMÜLÜ VAR

Bu durumda Galatasaray yönetiminin iki çıkış yolu var. İlki, hazırlık kampının yıldızı olan Bruma’yı satmak. Bu durumda büyük bir taraftar tepkisi kaçınılmaz. İkinci yol ise takımda oynamak istemediğini söyleyen Dzemaili’yi satmak. Fakat İsviçreli yıldızdan maksimum 3 milyon Euro geleceği için bu formül de pek çözüm olacağa benzemiyor…

İnanmıyorum bu habere. Senin transfere hiç mi bütçen yok yani satışlardan ziyade ?! Pek inandırıcı gelmedi nedense

Joseyi satmadık mı arkadaş biz. Ne demek para yok lan ne saçma iş. Para yoksa sende illegalite yapacaksın tek keriz biziz ya, çalmaya gelince en üst level ama işe yarayacak şeyler olunca ama yasalar.

Tokatlarım dursun. Donk malına 2.5 denizliye 3 milyon euro kaptırırken sorun yoktu ama.

dzemali-3m euro
sponspor'dan 5m euro

iki merkez iki santrafor icin 8m euro yeterli.

kruse-kiralık(1m euro kiralama)
rodellega-1.75m euro
lucas-2m euro
s.johansen-3m euro

Forma göğüs sponsoru sadece eksik ki oda yıllık zsten sadece 5-8 milyon Dollar olur. Senin yıllık ayırdığın transfere bütçen vardı?
Özbek demedimi transfere bütçemiz var diye?
Yav Fatih :D Suan cidden bir AKPli gibi konusdun farkindamisin? Sen baskanin dedigine inaniyormusun cidden? Yalancinin teki la o.
Galatasaray oyuncu satmadan oyuncu alamaz, satilacakda soyle 3-5 kurus adamlar degil. Ha Tellesi sattik Serdarin parasini cikartdik sanirim, ama ondan sonra kimi satacagiz? Sponsorlardan anlasma yok ortada. Yani ben inaniyorum gercekten kasada bi cacik para olmadigina.

Kombineler satilmadigi icin para kayiplari buyuk, sicak para oradan gelir diye dusunuyorlardi.
Alsınlar 1-2 yıldız o zaman. Kombineler bak nasıl satılıyor hemen. Gramm beyin yok mu bunlarda yahu. Umut Bulut için kim kombine alır yahu mesela. Millet icraat bekliyor icraat. Sen çöpe para ödeyin diyorsun yönetim olarak. Bizim arena taraftarı biraz müşteri gibidir yani. Öyle her koşulda kombinesi almıyor işte. Yanlış buluyorum ama olan durum bu işte.

Yinede bütçemiz olmaması tuhafıma gitti

Yav Fatih :D Suan cidden bir AKPli gibi konusdun farkindamisin? Sen baskanin dedigine inaniyormusun cidden? Yalancinin teki la o.
Galatasaray oyuncu satmadan oyuncu alamaz, satilacakda soyle 3-5 kurus adamlar degil. Ha Tellesi sattik Serdarin parasini cikartdik sanirim, ama ondan sonra kimi satacagiz? Sponsorlardan anlasma yok ortada. Yani ben inaniyorum gercekten kasada bi cacik para olmadigina.
Ne küfür ediyorsun hemen bana yahu :(
Başka birileri ile kıyaslama yapsaydın be kardeş :(

Evet haklısınız galiba. Kasa boş galiba ciddiden bütçe konusunda

yahu telles de gitmedi mi ? joseden 2.5 tellesten 6.5 9 etti..Serdar aziz 4.5 kaldı 3.5 ..Cemailiyi 2.5-3 e okut etti 6milyon.. Bu paraya en azından 1 forvet alınır orta sahaya da kiralık alırsın olur biter..Bu çapsızların derdi brumayı satmak bence taraftar baskısından korkuyorlar

Dursun Özbek : Taraftarımız kombinelere yeterince ilgi göstermediği için daha fazla transfer yapmama kararı aldık, kadromuz yeterli.

Yav böyle saçma iş mi olur? Ne diye 4.5'a Serdar Aziz'i aldılar o zaman? Forvetimiz yokken 0 transfer bütçesiyle 1 stopere 4.5 mu verdiler? Yılan haber.

kiralayın o zaman top class takımların genç yeteneklerini, oynatma garantisi verip kiralayın. Sürekli oynayacak bir Divock Origi, Jason denayer e hayır denmez mesela.

Üst Alt