Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimler


Eğer bu sezon şampiyon olursak bu savunma hattıyla Avrupa'da başarı mucize.Çok üst düzey en az 1 tane savunma oyuncusu şart.O yüzden böyle bir başlık açayım dedim.Belki yönetimden birileri görür de bu oyuncularla temasa geçerler.Çünkü gerçekten istenirse rahatlıla alınabilecek oyuncular.chivu%20titular%20in%20as%20monaco%20-%20inter%20milan-103952.jpg
C.Chivu önümüzdeki sene sonu sözleşmesi bitiyor.Artık başarıya doymuş belli bir yere gelmiş bir isim.Bu saatten sonra geleceğini düşünecektir.Bu fırsat kaçmaz.İyi biryıllık ücretle seneye bizde oynayabilir.Zaten İnter savunma anlamında da revizyona gidecek.Kolo_Toure2_yasamoykusu.jpg
Kolo Toure'nin sözleşmesi 2013 yılının sonunda bitiyor.Ama bu doping olayından sonra ve ondan sonra yapılan transferlere bakılınca (Lescott,Kompany,Richards,Savic) forma şansı bulması epey bir zor.City elden çıkarmak isteyecektir.Bunda da tüm mesele oyuncuyla anlaşmada.Eboue gibide iyi anlaştığı bir isim varken bizi reddetmez.Bu fırsatta kaçmaz.
 
Cevap: Transferi kolay ve savunmaya çağ atlatacak isimler.Konunun amacı iyi hoş da, şu laf çok toz pembe ortamda yazılmış;Eğer bu sezon şampiyon olursak bu savunma hattıyla Avrupa'da başarı mucize.Sen önce zar zor, yırtınarak şurada bir Play-Off'a gir de, Avrupa'da başarıyı sonra düşün. Ne Avrupası? Bu mantıkla Allah büyükde Avrupa'ya gitmiyoruz. Gitsek Beşiktaş'ın rekorunu çok rahat kırarız.
 
Cevap: Transferi kolay ve savunmaya çağ atlatacak isimler.Bursaspor Ömer Erdoğan ve İbrahim Öztürk ile şampiyon oldu.Sonra Avrupa'da ne hale geldiler gördük.
 
Cevap: Transferi kolay ve savunmaya çağ atlatacak isimler.Konunun amacı iyi hoş da, şu laf çok toz pembe ortamda yazılmış;Sen önce zar zor, yırtınarak şurada bir Play-Off'a gir de, Avrupa'da başarıyı sonra düşün. Ne Avrupası? Bu mantıkla Allah büyükde Avrupa'ya gitmiyoruz. Gitsek Beşiktaş'ın rekorunu çok rahat kırarız.O kadar değil bir maç yenildik diye karalar bağlamayalım.Fatih Terim hatalarından dönecektir.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerBizim ligde şampiyon olan takımlar özellikle son 2 yıldır, defans ile oluyor. Biz de bu yıl bunu yapmalıydık. Dawson-W.Bridge gibi 2 adamla defans hattına çağ atlatabilirdik. Ama bizim klasik ''Drogba gelsin yhaxD, servet oynasa da sorun değil'' mantığı takımı yok etti yine. Ha birde FT'nin ''o gazlar yhaaaxD'' olayı var tabi.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerŞöyle Song-Tomas ikilisi gibi bir ikili bulabilsek.Gerçi o zamanda kanatlara Türk bulmak zorundayız.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerÇağ atlatacak adamlar Şampiyonlar Ligi'nde oynamadan gelmezler. :)
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerBizim ligde şampiyon olan takımlar özellikle son 2 yıldır, defans ile oluyor. Biz de bu yıl bunu yapmalıydık. Dawson-W.Bridge gibi 2 adamla defans hattına çağ atlatabilirdik. Ama bizim klasik ''Drogba gelsin yhaxD, servet oynasa da sorun değil'' mantığı takımı yok etti yine. Ha birde FT'nin ''o gazlar yhaaaxD'' olayı var tabi.

''Terim adam eder'' var.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerSavunma hattını yabancılardan kurmak bence de en mantıklısı.Yerli oyuncularla savunma hattı oluşturmak çok mantıksız çünkü adam akıllı yerli defans yok.Fener geçen sene öyle yapmıştı en doğrusunu yapmıştı.O defans hattıyla şike yapmadan da şampiyon olabilirlerdi.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerÜzülerek söylüyorum ki bir Fenerbahçe kadar olamadık. Adamlar yıllardır savunmayı çok sağlam adamlardan kuruyor, kalecileri iyi, ileride de Alex gibi bir maestro var, diğer oynayan adamlar değişse de bir şey farketmiyor. Bizde ise maalesef ne savunma sağlam, ne istikrarlı bir maestromuz var. Sadece kalecimiz iyi onun da bu kaleci-teknik direktör gönderici Servet ve saz arkadaşları yüzünden harcanmasından korkuyorum. Umarım gelecek yıl hücuma Avrupa'dan yerli oyuncular bulabiliriz. Çünkü Türkiye'de yetişmiş, altyapısız, teknik-futbol zekası özürlü oyuncularla (istisnalar var tabi) Avrupa'da hiçbir yere gelemeyiz.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerAlex(Chelsea),Maxwell(Barcelona)Özellikle Maxwell sol beke ilaç olur.Ziegler´den falan 2 gömlek üstün.Alex ise D.Luiz´den sonra gözden düştü.
 
Cevap: Transferi Kolay Ve Savunmaya Çağ Atlatacak İsimlerServet'i Lucio ile kıyaslamak saçmalık, Ramos ile Pique ile kıyaslamalı
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt