Transferlerde Son Durum! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
son_dakika_galatasaray_ara_transfer_haberleri_161116_1479306477_7864.jpg

Süoer Kupa'da penaltılarda Akhisarspor'a kaybeden Galatasaray'da gözler transfere çevrildi.

Barcelona'dan Marlon Santos, Anderlecht'ten Mbodji ve Milan'dan Zapata'yı gündemine alan Galatasaray'da stoper transferinde öncelik Jason Denayer'e verildi. Sarı kırmızılı yönetim, Premier Lig'de transfer döneminin biteceği 9 Ağustos sonrasında İngiltere'ye giderek Manchester City'e 550 bin euro'luk kiralama bedeli teklif edecek.

Ndiaye için de aynı yolu izleyecek sarı kırmızılılar, Stoke City'e 2 milyon euro'luk bir kiralama teklifiyle gitmeyi planlıyor.

Belhanda, Gomis ve Maicon'un fiyatı

Galatasaray yönetimi, Belhanda, Gomis ve Maicon için 10'ar milyon euro'luk boservis bedeli belirledi.

Fatih Terim, Belhanda'nın satılması halinde 8 numara ve 10 numara transferleri talep edecek.

Emre Akbaba için 3 milyon euro

Galatasaray, Başakşehir'in teklifini reddeden Emre Akbaba için Alanyaspor'a 3 milyon euro'luk teklifini sundu.

Akdeniz temsilcisi, sarı kırmızılıların bu teklifine sıcak bakıyor.

Andre Silva'da son durum

Galatasaray yönetimi, Milan'ın yıldızı Andre Silva'da da mutlu sona ulaşmak istiyor.

Milan ile anlaşan sarı kırmızılılar, Silva'nın istediği 4 milyon euro'luk yıllık ücreti düşürmeye çalışıyor.

TRT Spor

Bu sene oyle haberler yaptilar ki hepsini ben de yapardim yani

Basta Onyekuru transferi olunca bir gaza geldik vaaaay gizli operasyon diye ama dogru duzgun bir hamle yapilmayacagindan boyleymis

forumda istenenler bunlar ya ne yönetimin ne hocanın bu düşüncede olduğunu sanmıyorum,üç yabancı sat,stoper-8 - 10 numara ve forvet al inşallah diyelim
sadece haberde carole dememişler kalırsada şaşırmam bu saatten sonra...

3 ay once neredeysek suan da hala ayni yerdeyiz yani... Yerimizde sayiyoruz...

Icimden bi his hala Imparator yapar yapacagini diyor fakat yavas yavas bende umutsuzluga kapilmaya basladim

Sezon bittiğinde yazdıklarımızın ilanı o zaman linç yemiştim...Hatta bence Onyekuru süpriz transfer...

Bu saatten sonra denayer gelmeli...

Tolga satılmayacaksa kadroya alınmalı...

Gomis baya baya kupa sattı onun gönderilmesi lazım yerine de Seleznovu almalıyız bence tarıkı ve ahmet çalıkı da üstüne verebilir çamdalın maaşının üçte ikisini karşılayabiliriz...

Sezon bittiğinde yazdıklarımızın ilanı o zaman linç yemiştim...Hatta bence Onyekuru süpriz transfer...

Bu saatten sonra denayer gelmeli...

Tolga satılmayacaksa kadroya alınmalı...

Gomis baya baya kupa sattı onun gönderilmesi lazım yerine de Seleznovu almalıyız bence tarıkı ve ahmet çalıkı da üstüne verebilir çamdalın maaşının üçte ikisini karşılayabiliriz...
Sen daha linç görmemişsin bence

sent via GSC

Üst Alt