transferlerden sonra forumun dursuncu olması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

transferlerden sonra forumun dursuncu olması

Başarıdan kasıt nedir anlayamadım. 2 avrupa maçı 1 lig maçı oldu avrupadan elendik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kimse Dursuncu falan değil. Galatasaray'ı özledik. Takımı özledik. Renklere aşığız arkadaşım.

Ortalığı karıştırmak için tetikte bekliyor gibisiniz ya. Ne kadar seviyorsunuz kaostan beslenmeyi.

Emin ol şu cümleyi 5 sene önce bjk taraftarlaı kendi aralarında kuruyordu 5 sene önce demirörenli sezon

Takımı özlemiş olabilirsin de bunda dursunun bir etkisi yok

Bu kadar adamı 3 sezon sonra ancak getirebildi o da cenk ergün ve tudorun katkısıyla

Başarı diye ısrarla ne anlatılmaya çalışılıyor anlamıyorum küllüyen rezalet var ortada

Brumayı rivayı sattıktan sonra her başkan yapar bu transferleri bu mudur başarı

Son düzenleme:
Yiğidi öldür hakkını yeme dursun başkan yaptığı transferlerle biraz olsun saygıyı haketmistir.

Kayseri maçını izleyip biraz keyf alabildiysek başkanın sayesindedir.

Çoğunluk baskanlığı bırakıp gitmesini beklerken o görevde kalıp sahane bir takım kurmustur.Sırf bu cesaretinden ötürü saygıyı haketti.Ilk dönemlerinde cok acemilik yaptı elestirdik ama bugün alkışlayacağız.

Emin ol şu cümleyi 5 sene önce bjk taraftarlaı kendi aralarında kuruyordu 5 sene önce

Takımı özlemiş olabilirsin de bunda dursunun bir etkisi yok

Bu kadar adamı getirmeyi 3 sezon sonra ancak getirebildi o da cenk ergün ve tudorun katkısıyla

Başarı diye ısrarla ne anlatılmaya çalışılıyor anlamıyorum küllüyen rezalet var ortada

Brumayı rivayı sattıktan sonra her başkan yapar bu transferleri bu mudur başarı

Dursun başarılıdır demiyorum. Sadece bunu konuşmanın sırası şu anda değil. Takım lige iyi başlamış, hava yakalanmış, hoop ortalık ayağa kalktı canlı yayını izliyor musun bilmiyorum ama tüm iyi gidişi mahveder bu özürlüler. 2 senedir neredeydi bu yönetici bozuntuları?

Dursun başarılıdır demiyorum. Sadece bunu konuşmanın sırası şu anda değil. Takım lige iyi başlamış, hava yakalanmış, hoop ortalık ayağa kalktı canlı yayını izliyor musun bilmiyorum ama tüm iyi gidişi mahveder bu özürlüler. 2 senedir neredeydi bu yönetici bozuntuları?

Divan kurulu talebi kayseri maçı öncesinde yapıldı diyebiliyorum

Başarıdan kasıt nedir anlayamadım. 2 avrupa maçı 1 lig maçı oldu avrupadan elendik

Kimse şuan çok başarılıyız havasında değil zaten. Biraz futbol bilgisi olan şuan her şeyin çok iyi bir şekilde gittiğini görebiliyor olan sadece bu, bir aksilik olmassa bu takım çok iyi işler yapacaktır. Ne yapalım, geçmişe takılıp başarılı olacağını düşündüğümüz takımı sabote mi edelim ? Biz başarısızken de başarısız olduğunu söyledik zaten. İstifa diye bağırdık. Etmedi ama hatalarından ders çıkardı gibi görünüyor, ne ala. Umarım düşündüğümüz gibi olur. Ama başarılı olsa bile desteklemeyeceğini söyleyenler var. Bunun hiç bir mantığı yok. Sadece siyasi konuşuyorlar. Bir şey bildiklerinden değil yani...

Divan kurulu talebi kayseri maçı öncesinde yapıldı diyebiliyorum

Bu da doğru. Lakin yine tekrarlıyorum. 2 senedir neredeler? Takım dibi görmüşken neredeydiler? İlla takım Östersunds gibi bir takıma mı elenmeli? Ben dürüst bulmuyorum çıkıp konuşulanları. İş sorumluluk almaya gelince başkan adayı yok, eleştirmeye gelince herkes çıkıp konuşuyor. Bu ikiyüzlülüğe girer biraz.

Sevmiyoruz diye doğru yaptıklarını da boş geçemeyiz kişilere takılı kalmayın doğruya doğru yanlışa yanlış diyin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yapılan kötü işleri şiddetle eleştirdiğimiz gibi iyi işleri de takdir etmek,hakkını vermek erdemliktir.Şucu bucu olmak değil.

Sevmiyoruz diye doğru yaptıklarını da boş geçemeyiz kişilere takılı kalmayın doğruya doğru yanlışa yanlış diyin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Neyi doğru yapıyor mesela aldıkları futbolcular hariç

Daha 10 gün önce Lucescunun ayağına gitmedi mi bu adam

Cidden bir planı var mı kafasında

Tudor yerine almayacaktıysa neden hala sportif direktör aramıyor alacaksa da neden güvenmediği biri ile yola çıkıyor

Açıkcası taraftar iki mağlubiyette tekrar döneceğinden çok da dert değil

Neyi doğru yapıyor mesela aldıkları futbolcular hariç

Daha 10 gün önce Lucescunun ayağına gitmedi mi bu adam

Cidden bir planı var mı kafasında

Tudor yerine almayacaktıysa neden hala sportif direktör aramıyor alacaksa da neden güvenmediği biri ile yola çıkıyor

Açıkcası taraftar iki mağlubiyette tekrar döneceğinden çok da dert değil

Dün izleseydin adam aklında ki her soruyu yanıtladı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlız revizyon için niye bukadar beklendi... Bu transfeleri geçen sezon yapılmalıydı
Bence tam zamanında yapıldı... yayın gelirlerindeki artış bu sene itibarıyla etkili olacak... sözleşmesi devam eden oyuncularla ayrılığın fesih maliyeti zaman içinde giderildi. Riva projesi ile bir nebze rahat nefes almamız daha ocak şubat ayıdır. Zaman bu zamandı bence...

Yalnız dikkat edilmesi gereken şey şu. Bugün sözleşmesini yaptığımız futbolcular 4 ve 5 senelik kontratları bittiğinde 32 33 yaşında olacaklar... bu oyuncularla arada (burak ve selçukla yapıldığı gibi) sözleşme yenilememeli ve sözleşme sonları beklenmeden ve simdi yaşadığımız metal yorgunluğu 5 sene içinde bu iskelette de kendini göstermeden akılcı bir devinimle 2 veya 3 sene zarfinda satilmalı ve başka oyuncularla değiştirilmelidir. Takımda ve taraftar istahinda sağlıklı bir devinim ve değişim bizi tekrar böyle köklü bir harekat yapmaktan uzak tutar başarı standardını ortanın üstünde ve stabil kılar...

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

100'lerce kadın ve çocuk öldürmüş bir terörist, yaz sıcağında matarasında ki sudan susuzluktan ölmek üzere olan bir köpeğe su içirdi diyelim.

Yapılan kötü işleri şiddetle eleştirdiğimiz gibi iyi işleri de takdir etmek,hakkını vermek erdemliktir.

Bunu mu diyeceksiniz yine?

Galatasaray taraftarlarından midem bulanıyor artık o kıvama geldim.

Açıkçası dursun mursun umurumda değil bu sene mutlaka başarılı olunması lazım, kurulan kadroda gayet iyi bu tabiki dursun'un geçmişteki hatalarını/saçmalıklarını/yalanlarını affettirmez... Geçmişteki rezilliklerini affettirmesi için bu sene şampiyon olmamız bile yetmez, daha fazlası lazım lakin eldeki mal bu, desteklemekten başka çare yok an itibariyle. Karşısına ciddi bir rakip çıktı; devirmek için çalıştı da biz mi desteklemedik.

Plan, proje vs gibi uzun vadeli konularda eleştirmek yersiz bana kalırsa, 35 yaşındayım 20-21 senedir yakından takip ederim Galatasaray'ı, daha bugüne kadar uzun vadeli planı olan ve bunu gerçekten uygulayan başkan görmedim... En son Ünal Aysal vardı bir sürü planı/projesi olduğunu anlatıyordu, kurumsallaşacağız işi profesyonellere bırakacağız dedi gitti saçma sapan futbolla uzaktan yakından alakası olmayan kişileri kulübe doldurdu, menajerleri ve komisyoncuları zengin edip çekti gitti.

Üst Alt