transferlerden sonra forumun dursuncu olması - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

transferlerden sonra forumun dursuncu olması

Forumun dünkü divandan bi farkı yok. Tam kenetlendiğimiz zaman ne kadar güçlü olduğumuzu bilmemize rağmen mutlaka bi muhalefet grup çıkar. Dedikleri gibi Galatasaray'ın en büyük düşmanı yine Galatasaray'dır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu aysala tapan tayfa galatasaray'ın küme düşmesini istiyor bence
çıkarın ağzınızdaki baklayı
YÜREĞİNİZ VARSA
Aysal'a tapmıyorum ama sizin gibilerin aksine başarılı olarak görüyorum, onun döneminde kazandıklarımız ve izlediğimiz oyuncular ortada.

Evet yürek istedin buyur koyduk, şimdi söyle bakalım senin derdin ne?

Son döneminde yaptığı hatalı transferler mi? Kaç gündür yaladığın Dursunun döneminde yapılan transferlere aç bak o zaman.

Aysal'ın döneminde en azından gelirlerimiz iyiydi, eğer mağarada yaşıyorsan biraz dışarı çıkıp araştır dursun döneminde gelir diye bişey kalmadı.

Hadi hiç bişeyden utanmıyorsun, bari Aysal'ın döneminde alınan oyunculardan gelen bonservislerden, şu an kurulan kadroda bu Bonservislerin payının oluşundan utan.

Yürekten bahsetmeden önce bu kulübü son iki senedir türlü şekilde rezil eden birini yalamaktan utan.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Aysal'a tapmıyorum ama sizin gibilerin aksine başarılı olarak görüyorum, onun döneminde kazandıklarımız ve izlediğimiz oyuncular ortada.

Evet yürek istedin buyur koyduk, şimdi söyle bakalım senin derdin ne?

Son döneminde yaptığı hatalı transferler mi? Kaç gündür yaladığın Dursunun döneminde yapılan transferlere aç bak o zaman.

Aysal'ın döneminde en azından gelirlerimiz iyiydi, eğer mağarada yaşıyorsan biraz dışarı çıkıp araştır dursun döneminde gelir diye bişey kalmadı.

Hadi hiç bişeyden utanmıyorsun, bari Aysal'ın döneminde alınan oyunculardan gelen bonservislerden, şu an kurulan kadroda bu Bonservislerin payının oluşundan utan.

Yürekten bahsetmeden önce bu kulübü son iki senedir türlü şekilde rezil eden birini yalamaktan utan.

Bu Ateş üfleyerek sönmez
aysal başkanınız terim sayesinde iyi başladı sonra bomboş transferler yaptı ve gitti
dursun ağabey kötü başladı müthiş devam ediyor

kim efsane başkan olarak hatırlanacak düşün

Dursuncu veya Aysalci olmakla hic alakasi yok.

Dogru yapana dogru yapiyor demek, birisini ne Dursuncu yapar nede Aysalci.

Aysal ilk basta süper gitti sonra sicti.

Dursun Özbek ilk senelerinde sicti - simdi iyi Transferler yapiyor.

Durum bu. Baska birseyde yok.

bu kadroyu kurduktan sonra bunu yapamayacağımızı iddia etmiyorsun heralde :asd:
ayrıca sizin bu takımın başarısını istediğinizden de emin değilim ha...

Futboldan anlamadığını biliyordum da kadroyla her şeyin biteceğini düşünecek kadar olduğunu bilmiyordum. Ayrıca Gomis sakatlansa gol atacak adamın yok neyin kafasındasın. Kadroda hala ciddi eksikler var.

Takımın başarısını isteyip istememe konusunda ise; senin altında ultra prima varken biz UEFA kupası için gözyaşı döküyorduk.

Futboldan anlamadığını biliyordum da kadroyla her şeyin biteceğini düşünecek kadar olduğunu bilmiyordum. Ayrıca Gomis sakatlansa gol atacak adamın yok neyin kafasındasın. Kadroda hala ciddi eksikler var.

Takımın başarısını isteyip istememe konusunda ise; senin altında ultra prima varken biz UEFA kupası için gözyaşı döküyorduk.
vayy fenerli olduğunu bilmiyordum
bu konuşma daha da devam etmez

aysal başkanınız terim sayesinde iyi başladı sonra bomboş transferler yaptı ve gitti
dursun ağabey kötü başladı müthiş devam ediyor

kim efsane başkan olarak hatırlanacak düşün
Sana göre üç beş transfer ile efsane olabilir, bana göre bu camianın gördüğü en rezil başkan.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Üst Alt