Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfermarkt Moderasyonunda Yanlı Tutum

Bunlar transfer sezonu açılmadan marcao’ya teklif yok o yüzden değer güncellemesi yapamıyoruz diyen mal bir yapı.

İşler az hafiflesin sağlam bir arayüz ile gönül esaslı desteklenecek bir projeye başlayacağım.

Sezon basindan beri tam 52m euro piyasa degerimiz düsürülmüs.
Livakovic, Caglar, Becao, Krunic, Fred, Zajc, King ve Cengiz gibi futbolculara hak ettikleri deger düsüsünü vermedikleri icin bizim önümüzdeler.

Bunlar transfer sezonu açılmadan marcao’ya teklif yok o yüzden değer güncellemesi yapamıyoruz diyen mal bir yapı.

İşler az hafiflesin sağlam bir arayüz ile gönül esaslı desteklenecek bir projeye başlayacağım.
Renktaş selam 2 yıldır burada bas bas bağırıyorum organize olup kendimiz bişeyler yapalim diye. En sonunda sanırım kendim yapacağım fakat vaktim yok. Her türlü desteğe hazırım bir .NET ci olarak

GLSt-C4XQAATGWU

Renktaş selam 2 yıldır burada bas bas bağırıyorum organize olup kendimiz bişeyler yapalim diye. En sonunda sanırım kendim yapacağım fakat vaktim yok. Her türlü desteğe hazırım bir .NET ci olarak
3 ayda mis gibi proje çıkarırız, aklımda fena bir arayüz ve yapı var kulüpler kapımızda pervane olabilecek düzeyde.

Haftaya cumadan sonra, ufaktam açık kaynak bir proje dokümantasyonuna başlayacağım konusunu da açacağım.

Üst Alt