Transfermarkt Piyasa Değerlerini Güncelledi - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfermarkt Piyasa Değerlerini Güncelledi

ya vallahi kendinize uğraş arıyorsunuz.

ulan bu site isterse bütün gsli oyuncuların değerini 1 euro yapsın. ne olacak?

ferdi'yi boey'den değerli yaptılar diye kendinizi boşuna geriyordunuz. bayern 30 m euro'ya kimi aldı? bayern yetkilileri tam boey'i alacakken, "durun transfermarkt'ta aynı ligde ferdi diye bir oyuncu varmış daha değerliymiş" mi dedi? :d

fbliler kendi kurdukları hayal dünyasında, 138 adet şampiyonlukları, 5 yıldızlı formaları ve 200 milyon euro sandıkları takımları ile, avrupa futbol tarihinin general harrington kupası ile birlikte en değerli kupası olan konferans kupasının hayali ile yaşamaya devam edebilirler. :d
Teoride haklısın bu sitenin bir önemi yok ama pratikte öyle değil maalesef.

Futbol takımlarının yetkilileri bu siteyi kıyas olarak kullanabiliyorlar. Bir kaç takımın çalışanlarının buna yönelik açıklamalarına falan denk gelmiştim.

Tabi orada 10 yazıyor diyet 10 vermezler ama atıyorum 10 civarı piyasası var demek ki iyi o zaman biz 8 verelim diye yaklaşabilirler.

Bir de böyle katakulli işlerle kaç tane oyuncu sattı bu şerefsizler. Direkt manipülasyon bu yapılanlar. Çok net mamalanıyorlar.

Son düzenleme:
Malum menajerler bu siteye kim bilir ne kadar para yediriyordur. Bunlarla en çok iş yapan yalı çocuğu.
Bizi geçtim, şikecilerin bazi futbolcuların değeri daha güçlü liglerde daha iyi performans gösteren diğer futbolculardan bile daha yüksek.
Manipülasyon buradan bile belli.
Ve bu satılmış siteden futbolcu değerine bakıp transfer yapan çok kulüp var.

Üst Alt