Trezeguet Galatasaray Yolunda! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray Yolunda!

Bu, ve bunun gibi başlıklarda gerek Trezeguet, gerek Muriç’i yerin dibine sokan, teknik ekibi, bu oyuncuları istedikleri için yerden yere vuran, hakaret eden, teknik ekibe cahil muamelesi yapan her kim varsa ortaya çıksın isimleriyle beraber. Ona göre engelleyeceğim hepsini birer birer.

Bu şahıslar sadece GSC’de değil, twitter hesaplarından da teknik ekibi, yönetimi eleştirmiş ve belki de bu baskıdan dolayı bu oyuncular için gereken hamleler yapılamamıştır.

Işin komik tarafı şu ki: muhtemelen başka bir başlıkta bu aynı şahıslar, aynı şeyler için örnek veriyorum Sekidika hakkında yazıyorlardır.

Galatasaray kulübü sizlerden kurtulmalı.

Sen kimsin dana ?

Valla bildiklerine pek guvenmiyorum. Selcuk'u oynatmakla neyi biliyor?
Altyapidaki kimse selcukun bu bitik halinden iyi degil. Nzonzi olayindan sonra onu oynatmasini beklemem, seri desen geldiginden beri en iyi macini son mac oynadi, taylanin yedek beklemesi konusu seri-lemina-nzonzi transferleri yüzünden, onlardan biri olmayinca onu kullandi ha daha erken kullanabilir miydi, belki. O yüzden selcuku oynatti, elde biri olsa oynatir işte niye oynatmasin. Babel de böyle, solda biri yok jimmy desen leş nasil ovuluyor anlamiyorum, ademi sola koyanlar var o da olmaz. Kadro planlamasi cok kötü o yüzden diyebilirim. Bunun sorumlusu da terimdir ama ekleyeyim

Ligdeki diğer kulüplerde birazcık parlayan futbolculara fütursuzca milyonları savurmak ne kadar hataysa, liyakati ve uygun maliyetle transferi mümkün olan futbolcular için ezbere ''Çöp'' tabirini kullanıp burun kıvırmak da o denli hatadır...

Zamanında Maicon ve Belhanda yerine bonservisi elinde Titi ve Castro' nun transfer edilmesinin daha akılcı hamleler olacağını söylediğimde aklınca dalga geçenler sonra dediğim noktaya geldiklerini itiraf etmek zorunda kaldılar; direten diretsin ama o adamlar hala ligin en istikrarlı futbolcuları arasında. Ödediğimiz 17 milyon badem oldu, (ziyan)handa halen kulübü sömürüyor, kontratı bitmeden kurtulacak mıyız? meçhul...

Aynı şekilde Trezeguet' nin de 5 milyon serbest kalma bedeli ödenmek suretiyle transfer edilmesinden yana görüş bildirmiştim (O fırsat kaçırıldıktan sonra 10 milyon bence de verilmemeliydi). Yıllık ücreti de çok yüksek olmayacaktı; şu anda ya çoktan iki katına filan satmış olurduk, yahut Babel yerine o oynuyor olurdu, fena mıydı yani?..

Bu, ve bunun gibi başlıklarda gerek Trezeguet, gerek Muriç’i yerin dibine sokan, teknik ekibi, bu oyuncuları istedikleri için yerden yere vuran, hakaret eden, teknik ekibe cahil muamelesi yapan her kim varsa ortaya çıksın isimleriyle beraber. Ona göre engelleyeceğim hepsini birer birer.

Bu şahıslar sadece GSC’de değil, twitter hesaplarından da teknik ekibi, yönetimi eleştirmiş ve belki de bu baskıdan dolayı bu oyuncular için gereken hamleler yapılamamıştır.

Işin komik tarafı şu ki: muhtemelen başka bir başlıkta bu aynı şahıslar, aynı şeyler için örnek veriyorum Sekidika hakkında yazıyorlardır.

Galatasaray kulübü sizlerden kurtulmalı.

Muriqi için olumsuzdum halada öyleyim. Attığı gollere bakarak konuşuyosunuz aynı şekilde gelip bizde oynayıp o kadar gol kaçırıp ofsayta düşse demediğinizi bırakmazsınız.

Trezeguet içinde 10 milyon civarı bonservisin verilmemesi gerektiğini savunuyordum ve bundanda hiç pişman olmadım

Sekidikayıda çok istiyorum

Hadi engelle beni

Üst Alt