Trezeguet Galatasaray Yolunda! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray Yolunda!

Niasse vardı bir de demi. adam bu sezon hiç gol atamamış yaw.

Ndiayeyi dediğin gibi iyi okuttuk. bize kalsa göndermeyecektik. Menajeri sağ olsun aklını çelmişti ;D

O Ndiaye malini 17 ye sattik diye burada insanlara ahkam kesiyorlardi. Ingilizler futboldan anlamiyor siz anliyorsunuz diye.

Adamlar o kadar para icinde yüzüyor ki 17 Milyon bile cerez parasi adamlar icin, ya tutarsa transferi gibi birsey.

Geçen sezon 5 m serbest kalma bedeliyle alınmasını istemiştim. Etiket farkı ve olası UCL performansıyla şu an 15 milyonluk teklifler alıyor olabilirdik. Diagne ibretliğiyle filan alakası yok, genel özellikleri itibariyle beğendiğim bir futbolcu; daha iyisi bulunur bulunmasına ama 32-33 yaşından önce getiremezsin; yahut risk alıp piyango tutmasını bekleyeceksin ki ona da yabancı kontenjanını doğru kullanmak adına pek imkan yok, Galatasarayımız gibi kulüpler için...

Ofansif ortasaha lazım bize.. Babel-Feghouli ikilisine Alternatif Jimmy-Emre alındı..Trezeguet gelsin isterim ama öncelikli mevkiler ortasaha ve forvet !

İyi topçu, sağlam piyasası da var, popüler bir adam özellikle arap yarımadasında. Şimdi baktım 3.7 milyon takipçisi varmış instada. Sneijder'den Quaresma'dan falan fazla. En kötü benzer paralara satarlar. Ya da devre ara biz beleşe kiralarız.

Eveeet, alın bunu dedik, 3 - 5 bu adama çok değil dedik, adam underrated dedik ama dinletemedik. Terim'in futbolcudan anlamadığını iddia eden "anadolu çöps" ekibine selam olsun. Kınaları yakın artık...

Bu, ve bunun gibi başlıklarda gerek Trezeguet, gerek Muriç’i yerin dibine sokan, teknik ekibi, bu oyuncuları istedikleri için yerden yere vuran, hakaret eden, teknik ekibe cahil muamelesi yapan her kim varsa ortaya çıksın isimleriyle beraber. Ona göre engelleyeceğim hepsini birer birer.

Bu şahıslar sadece GSC’de değil, twitter hesaplarından da teknik ekibi, yönetimi eleştirmiş ve belki de bu baskıdan dolayı bu oyuncular için gereken hamleler yapılamamıştır.

Işin komik tarafı şu ki: muhtemelen başka bir başlıkta bu aynı şahıslar, aynı şeyler için örnek veriyorum Sekidika hakkında yazıyorlardır.

Galatasaray kulübü sizlerden kurtulmalı.

Bu, ve bunun gibi başlıklarda gerek Trezeguet, gerek Muriç’i yerin dibine sokan, teknik ekibi, bu oyuncuları istedikleri için yerden yere vuran, hakaret eden, teknik ekibe cahil muamelesi yapan her kim varsa ortaya çıksın isimleriyle beraber. Ona göre engelleyeceğim hepsini birer birer.

Bu şahıslar sadece GSC’de değil, twitter hesaplarından da teknik ekibi, yönetimi eleştirmiş ve belki de bu baskıdan dolayı bu oyuncular için gereken hamleler yapılamamıştır.

Işin komik tarafı şu ki: muhtemelen başka bir başlıkta bu aynı şahıslar, aynı şeyler için örnek veriyorum Sekidika hakkında yazıyorlardır.

Galatasaray kulübü sizlerden kurtulmalı.
cok dogru,artık taraftar elin etegini cekmeli şu transfer işlerinden

Üst Alt