Trezeguet Galatasaray Yolunda! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray Yolunda!

Bu, ve bunun gibi başlıklarda gerek Trezeguet, gerek Muriç’i yerin dibine sokan, teknik ekibi, bu oyuncuları istedikleri için yerden yere vuran, hakaret eden, teknik ekibe cahil muamelesi yapan her kim varsa ortaya çıksın isimleriyle beraber. Ona göre engelleyeceğim hepsini birer birer.

Bu şahıslar sadece GSC’de değil, twitter hesaplarından da teknik ekibi, yönetimi eleştirmiş ve belki de bu baskıdan dolayı bu oyuncular için gereken hamleler yapılamamıştır.

Işin komik tarafı şu ki: muhtemelen başka bir başlıkta bu aynı şahıslar, aynı şeyler için örnek veriyorum Sekidika hakkında yazıyorlardır.

Galatasaray kulübü sizlerden kurtulmalı.
Ben Vedat'ın gelmesini isteyenlerdendim.Trezeguet'i şimdi bile gelmesini istemem.Bize Bruma-Rodrigues-Onyekuru gibi sol kanatlar gerek.Onyekuru da haberlere göre 6 ay kiralandı..

Vedat ile bunun ne alakası var? Bu adamın o paraya alınması gereksizdi hala gereksiz sanki bir iş yapmış gibi taraftara atıp tutması yok mu te allam tipe bak. 10 milyon Aston Villa için bir şey ifade etmiyor olabilir ama bizim için ediyor gidip onu ne olduğu belirsiz bir futbolcuya verilmesini istememek çok normal teknik ekip o kadar iyiyse dünyada adam kalmamış gibi sürekli şurada yarım sezon top oynayan herkese tüm paramızı verdirmek dışında bir transfer planı geliştirsin.

Bu, ve bunun gibi başlıklarda gerek Trezeguet, gerek Muriç’i yerin dibine sokan, teknik ekibi, bu oyuncuları istedikleri için yerden yere vuran, hakaret eden, teknik ekibe cahil muamelesi yapan her kim varsa ortaya çıksın isimleriyle beraber. Ona göre engelleyeceğim hepsini birer birer.

Bu şahıslar sadece GSC’de değil, twitter hesaplarından da teknik ekibi, yönetimi eleştirmiş ve belki de bu baskıdan dolayı bu oyuncular için gereken hamleler yapılamamıştır.

Işin komik tarafı şu ki: muhtemelen başka bir başlıkta bu aynı şahıslar, aynı şeyler için örnek veriyorum Sekidika hakkında yazıyorlardır.

galatasarayı terim despotluğundan kurtarıp aydınlık günlere götüreceğiz

çatlasanızda patlasanız da bu karanlık ne kötülük yenilecek

haydi engelle

Trezeguet'in olasi transferini biz niye elestirdik?

Her sene Kasimpasa'dan bir cöp alip adamlari zengin ettigimiz icin. Ryan Donk yilda 2M€ aliyor, Eren Derdiyok haydutu senede 2M€ aldi ve sakatim diye maclardan bile kactigi oldu. Sonra Mbaye Diagne gibi kötü bir forvet icin cash 10M€ bonservis bedeli ödediler. Bu paralarin hic bir sekilde geri dönüsü olmadi. Donk'un bonservisine 2,5 Eren Derdiyok icin 4M€ bonservis ödedik. Eren'i o zaman alacagimiza Burak Yilmaz'i satmasaydik en azindan simdi hala oynuyor olurdu.

Galatasaray'in menfaatini düsünen adam Kasimpasa'dan Trezeguet'i, Diagne'yi, Donk'u almaz. Gidip 33'lük bitik Babel'e imza parasi dahil yilda 3.5M€ para vermez.

Sekidika transferi neredeyse 0 maliyete gerceklesecek. Elma ile armutu karsilatirmaya gerek yok. Futboldan biraz anlayan bir yönetim ve teknik ekip olsaydi bu kadar yasli ve bitik oyuncunun bir arada iyi futbol oynamasinin mümkün olmayacagini görürdü. Forvetin arkasinda Feghouli-Belhanda-Babel ciktigin zaman Tuzlaspor'u bile 3 kulhu 1 elham okuyarak anca yenersin. Ligde 10 puan fark yediysek sorumlusu önce Fatih Terim, sonra yönetim, sonra hain futbolculardir. Terim'in hala bir sey bildigini iddia ederek transfer savunan forum üyelerini engellemiyorsam yöneticiyim diye engellemiyorum. Gazeteci döven haydutun transferini bile Terim istiyor diye savunanlar var. Bu kadar KÖR olmayin!

Trezeyide muriqiyi de istemeyenlerden biriydim, hala istemiyorum. Bunlara ek olarak 13 milyonluk KAZIK Diagneyi de istemedim. istenilen rakamları hatırlayalım. Treze için kasımpaşa 10 milyon euro istediklerini açıklamıştı. ki o rakama gitti sanırım. Muriqi için de teklif sunuldu üzerine çıkılmadı. rize başkanı da fenere göndermek istedi adamı

Muriç gelmedi Falcao geldi Andone geldi sanki forvet alınmamış gibi konuşuyorsun ha hoca sağ olsun ikisinde de verim alamadı Muriqi gelse uzay takımı olucaktık sanki Treze'nin 2 tık üstü Feguli var takımda ne yapıyor peki hiçbir şey açık alan bulunca anca top yapabilen ligin en çok top kaybı yapan oyuncusu Trezege gelse ne olacaktı gelmezse ne olacaktı.

Teknik ekip yok bizim takımda istersen engelle hoca ne derse okey diyenler onay verenler hocaya yardımcı olmaları gereken yerde yancısı olarak takılanlar teknik edip olamazlar orda 2 laf edecen hocaya şunu şöyle yapsak mı diyecen en azından ama var mı öyle bir şey yok.

Muriç gelmedi Falcao geldi Andone geldi sanki forvet alınmamış gibi konuşuyorsun ha hoca sağ olsun ikisinde de verim alamadı Muriqi gelse uzay takımı olucaktık sanki Treze'nin 2 tık üstü Feguli var takımda ne yapıyor peki hiçbir şey açık alan bulunca anca top yapabilen ligin en çok top kaybı yapan oyuncusu Trezege gelse ne olacaktı gelmezse ne olacaktı.

Teknik ekip yok bizim takımda istersen engelle hoca ne derse okey diyenler onay verenler hocaya yardımcı olmaları gereken yerde yancısı olarak takılanlar teknik edip olamazlar orda 2 laf edecen hocaya şunu şöyle yapsak mı diyecen en azından ama var mı öyle bir şey yok.
Ciddi şekilde futbol ve oyuncuyu tartışmak istiyorsan bununla ilgili konuya değinmek isterim.

Feghouli, Trezeguet ile aynı özelliklere sahip olan bir oyuncu değil. Konuyu açmak isterim, ama bunu siz kendiniz de biliyorsunuz. Çok kısa açmak gerekirse: Trezeguet dikine gidebilen, hızıyla oyunu rakip takım sahasına yıkabilen bir oyuncu, bizim ciddi şekilde böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.

Muriç gelmiş olsa uzay takımı olmazdık. Ama oynadığımız oyuna katkı sağlamış olurdu. Biz ilk devre pas oyununu tercih ettik. Bunu Andone ile denedik bazı maçlarda. Andone kariyerinde hiç bir zaman dar alanda etkili olabilecek bir oyuncu olmadı. Daha çok önde basan, stoperi hataya zorlayan bir forvet profiline sahipti. Muriç dar alanda etkili olan, top saklayan, ve top tekniği de aynı zamanda iyi olan bir forvet.

sorunuzun cevabı: evet: hocanın ısrarla istediği Muriqi gelmiş olsa, çok daha iyi oynardık.

Trezeyide muriqiyi de istemeyenlerden biriydim, hala istemiyorum. Bunlara ek olarak 13 milyonluk KAZIK Diagneyi de istemedim. istenilen rakamları hatırlayalım. Treze için kasımpaşa 10 milyon euro istediklerini açıklamıştı. ki o rakama gitti sanırım. Muriqi için de teklif sunuldu üzerine çıkılmadı. rize başkanı da fenere göndermek istedi adamı
Çok güzel futbolcudan anlamadığınızı ifade etmişsiniz. Her ismi geçen futbolcu hakkında ‘kazık’ ve ya ‘çöp’ yazarsanız tabi ki bir tanesi de öyle çıkar. Ayrıca Diagne ilk değil son tercih bile değildi. Yönetimin başarısızlığı nedeniyle son gün transfer edildi.

Muriqi’in alınmamasında taraftarın payı büyük. Fena kaçırdık ve şu an açık ara ligimizin en iyi/etkili forvetidir.

Üst Alt