Trezeguet Galatasaray'a Transfer Olmak İstiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trezeguet Galatasaray'a Transfer Olmak İstiyor

5c526f4f66a97c1ecb32b1f1

Galatasaray’ın teklifi sonrasında, transferin gerçekleşmesi için Kasımpaşa’ya baskı yapmaya başlayan Trezeguet, golcü Diagne ile birlikte ağrıları olduğunu öne sürerek dünkü antrenmana çıkmadı.

Galatasaray ile Trezeguet flörtünde ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Sarı-Kırmızılılar’ın gündeminde yer alan Diagne ve Trezeguet, Kasımpaşa’nın dünkü antrenmanına ağrıları olduğunu öne sürerek çıkmadı.

Özellikle Mısırlı kanat oyuncusunun, Galatasaray’dan teklif aldıktan sonra kulübüne transfer için baskı yapmaya başladığı öğrenildi.

24 yaşındaki futbolcuyu, özellikle teknik direktör Fatih Terim çok beğeniyor.

Galatasaray sezon başında da Trezeguet’yi istemiş, ancak transferini bitirememişti.

Inter de onu istemişti

Sarı-Kırmızılılar, Trezeguet’nin bonservisine 5 milyon Euro civarında bir ödeme yapmaya hazırlanıyor.

Daha önce adı Inter’le de anılan Mısırlı yıldızın, hem Galatasaray’a saha içinde katkı yapacağı hem de bir sonraki transferinden kulübe para kazandıracağı düşünülüyor.

Trezeguet bu sezon 21 resmi maçta 5 gol 5 asistlik performans sergiledi.

Fanatik

trezegeyi bu sezon izlemeye devam ettim. adam gerçekten çok klas. sahada sorumluluk almaktan kaçınmıyor. sağda solda ortada varını yoğunu ortaya koyuyor. bence kısa sürede taraftarın sevgilisi haline gelir. yaşı da çok genç

Amrabat vol.2

geçen sene beğenmiyordum ama bu sene daha iyi sanki.

yaşı 24 , gelmesin diyordum ama rodrigues gittikten sonra daha kreatif bir oyuncuya ihtiyacımız var solda.

Alacak paramız kaldıysa gelsin isterim. Seneye onyekuru'nun kalacağının garantisi yok zira. Zaten rodriguez de gitti. Böyle bir adama ihtiyacımız büyük.

Üst Alt