Tribün Burada


2009toplanti.jpg
 
Cevap: Tribün BuradaMeyhane bestelerinden vazgeçilsin.

Kapalı ile koordineli tezahürat yapılsın.

Oyun sırasında gerekli yerlerde rakibi ve hakeme baskı uygulansın.
 
Cevap: Tribün Buradaİstanbul da yaşamamanın sıkıntılarını böyle konularda çok yaşıyorum.Gitmek isterdim oraya.
 
Cevap: Tribün BuradaValla İstnbul da olsam kesin giderdim. Sonunda UA da eksikleri fark etmiş ki toplantı yapılıyor.Eğer gidecek olursa şu hususları iletsin lütfen!1. Artık la la lal la Saldır Galatasaray gibi ruhsuz tezavhurattan vazgeçilsin.2. Atak anında haydi haydi haydi devam gibi takımı ateşleyici sesler çıkarılsın. Hakem %100 etkide kalsın.3. En ufak Gs li oyuncuya faül yapıldığında tepki sesleri inanılmaz baskılı olsun. Kart çıkartılsın gerekiyorsa. Kart gerekse bile hakemler bizim bitmiş taraftarı görünce çıkarmıyorlar.4. Defans da iken organize olarak ıslık ve o tarz sesler çıksın tüm stad inlesin.5. Futbolculara yönelik moral amaçlı tezavhuratlarda yapılmalıdır. Abdül Kader Keita, Haydi Sabri, Büyük Kaptan, Kewell vss.. moral verilsin. O gün kötülerse bile.6. Asaletin bize yeter, Saldır GS'ım gibi şeyler söylensin gür sesle duygulu.7.Bunları yaparsak Hiçbir hakem bu şartlarda GS mizi İBB ve diğer maçlardaki gibi ASY' de ezemez de haksızlıkta yapamaz.

Bunları iletirseniz sevinirim.
 
Cevap: Tribün BuradaEn önemli konulardan biri şu son dakikalarda tribünün neler yapması gerektiği.

Skor açısından rahat değilsek marş söylenmesin sadece yuhalama ve ıslık sesleri yükselsin stadyumda...
 
Cevap: Tribün BuradaTop rakipteyken 20 bin kişinin ıslık çalması bile yeter.Artık 3lü bile yapamaz duruma geldiler ya Amigolar değişecekti yada toplanıp biryerlerden başlayacaklardı yakında görecez neler olacak.
 
Cevap: Tribün BuradaTop rakipteyken 20 bin kişinin ıslık çalması bile yeter.Artık 3lü bile yapamaz duruma geldiler ya Amigolar değişecekti yada toplanıp biryerlerden başlayacaklardı yakında görecez neler olacak.Aslantepe'de bu sıkıntıların tamamen biteceğini düşünüyorum.Yeni düzenlemeleri de yaparız o zaman.İyice oturur herşey.
 
Cevap: Tribün BuradaToplantıya gidecek varsa, yukarıdaki arkadaşların isteklerini iletmeli. Herkes böyle düşünüyor.
 
Cevap: Tribün BuradaEğer dinlenecekse bu uyarılar gerçekten çok güzel bir çağrı bu.Böyle toplantılar arada yapılmalı.
 
Cevap: Tribün BuradaTop rakipteyken 20 bin kişinin ıslık çalması bile yeter.Artık 3lü bile yapamaz duruma geldiler ya Amigolar değişecekti yada toplanıp biryerlerden başlayacaklardı yakında görecez neler olacak.Şu amigolar değişecek sözleri komik geliyor bana.:)

Amigoluk seçimle olunabilen bir meslek değilki.Şartlar gerektirir ve birileri başta olur.

Anlatırmaz yaşanır yani(gibi birşey)... :p
 
Cevap: Tribün Buradadavul tokmağını bağırsanız diye bağırmayan taraftar yerine futbolcularımıza küfür edenlerin kafasına atsınlar.
 
Cevap: Tribün BuradaSanırım gideceğim. :)Ölmez, sağ kalırsak Mecidiyeköyde olacağım inşallah. Benimde bir kaç şikayetim olacak.
 
Cevap: Tribün BuradaBence ilk önce futbolu izlemenin önemli olduğunu vurgulamalı buradaki insanlar.Hani maç öncesinde, devre arasında falan bayrak şov veya kareografi yapılabilir. Oyun durduğunda bile kısa organizasyonlar yapılabilir.Ama maç başladığında, top yeşil sahada yuvarlanırken herkes maçın içinde olmalı, oyunu seyretmeli. Ne hakemi, ne de tek bir futbolcuyu. Ve oyuna reaksiyon göstermeli, olumlu veya olumsuz.Böyle olursa hakemi ıslıklayınca veya ona küfredince, hakeme değil oyunun gidişatına yapılan bir tepki olur bu. Futbolcuyu alkışlayınca takımın oyununa katkı sağladığını vurgular vs. vs.Oyunu izlemek önemli, organize olmaktan, şovlar yapmaktan, fişekler yakmaktan daha önemli.Eski maçlarda yapardık sanki bunu, şimdi aynen çoğu insanın takımdan şikayet ettiği gibi taraftar da önem vermiyor maçlara, ciddiye almıyor, oyunu umursamıyor.Yapılan kareografiler, söylenen şarkılar bir araçtan çok, bir amaç olmuş; bunu tersine çevirmek lazım tekrardan
 
Cevap: Tribün BuradaNormal şartlarda sorun zaten ne olduğunu bağırıyor ve arkadaşlarımızda birkaçından bahsetmiş.Benim tek istediğim uA çarşı gibi markasal anlamda ne yapabiliriz diye bir toplantı değilde Galatasaray'ımız için Ali Sami Yen ve yapılan yeni stadımız için neler yapabilirizde ortamı eski şaşalı günlere nasıl geri getiririz diye fikir toplantısı yaparlar.Sorun belli KOPUKLUK.İnşallah bu konuşulur diyorum.Yok uA ve geleceği hakkında bi yapılanma toplantısıysa beklentilerim boşa gider bu fikir toplantısıyla alakalı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt