trt diyanet'te sorulan kahpece soru


cad39e4557c0ed91590c1dd398ea3595.jpg
 
toplumun sözde müslüman bir parti iktidardayken böyle ahlaki bir çöküş yaşaması da ayrı bir ironi!!!!
 
Bu ne lan aklım almadı düşününce , kim akıl ediyor bu soruları sormayı?

Yaşayan akıl ediyor.

Herif önce dul bir kadınla evlenmiştir sonra da kadını boşamıştır. Ardından o kadının daha önceki evliliğinden olan kızına göz dikmiştir.
Kuvvetle ihtimal ki, kadını da sırf kızıyla evlenebilmek için boşamıştır.
Yurdumuzda bu tür gavatlar oldukça geniş bir yelpazede yaşamaktadır.
 
Ya işte toplumun ahlakı yavaş yavaş aşşağılara inmeye başlıyor. Ya da daha korkuncu toplum hep bu ahlaktaydı ama su yüzüne çıkma cesareti buldu. Güzel ülkemin yobaz zihniyetin gölgesine her geçen gün daha çok gömüldüğünü görmek aşırı üzücü.
 
Bunlar olduğu sürece ülkemiz hep geri gidecek ve bu insanlar her geçen gün çoğalıyor
Devletin el atması lazım eğitim kurumları açarsın isteyen gider öğrenir tv ekranlarında din tüccarlığı yaparak popülizm kasıyorlar
 
Bu din, dinayet ile ilgili yayın yapan televizyonlar, internet siteleri vakitlerinin çoğunu kim kimi becerebilir tarzı sorulara cevap vermek ile harcıyorlar.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Cinselliği yaşamayan toplumlar sağlıksız ve saçma sapan ilişkiler ile uğraşır.

Din baskısı ile o haram bu haram diye sağlıklı olanı beceremeyip insanımız çok daha büyük günah olan tecavüz, taciz, ensest, aldatma gibi işlere yöneliyor.
 
Sapikligin ülkenin ileri, yada geri gitmesi ile ne alakasi var yahu ? Elma ile armutu karistirmayalim.

Bill Cosby muhtemelen 20 üzerinden kadini, cogu genc olmak üzere, evine cagrip, bayilltiktan sonra, tecavüz etmistir. Reel rakamlar daha da yüksek olabilir, sürekli yeni kadinlar cikiyor piyasaya. Adam 20. yüzyilin en popüler mas tecavüzcülerinden bir tanesi belkide. Buna ragmen ne medya cok fazla üzerine gitmistir, bir de daha hala tartisiliyordur, hapise girmeli mi, girmemeli mi diye. Kendisini "elstirmekte" dahi cekinceli davranan bir cok kisi var.

Ve kadinlarin özgürlüklerini gasp edip, özgür iradelerine karsi, cinsel suc islemis bu zat, ayni zamanda "Medal of Freedom" a sahiptir, ki madalyayanin ismine, ve isledikleri suclara bakarsak, bir hayli ironiktir bu.

Bu madalya alinmali midir diye Obama´ya sorduklarinda, "böyle bir yetkmiz" yoktur demistir.

Dünya´nin en ileri ülkelerinden bir tanesinde sapiklik olmasini birak, adamina göre bir de, böyle bir boyutta sapik suc isleyen insanlar bile, bir nevi kamunun korumasi altina alinabiliyor.--------------------------------------------------------

Huxtable Men's Club - YouTube

cok severdik kendisini, bu ayri...
 
Benim vergimle, ne kadar yobaz, cahil, Cumhuriyet ve hukuk düşmanı adam varsa toplanmış aylık 10-15.000TL'ye para demiyorlar.

TRT artık bitmiş bir kurum.

Elektronik ürünlerden TRT vergisi alındığı sürece elektronik ürünleri yurt dışından alacağım.

Ben eşşek değilim TRT'ye durduk yere vergi verecek kadar.
 
Üst Alt