Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!


Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!adam yeni stadda arda ile oynamayi cok isterdim diyor:(
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!Solda oynamak istemediğimi Hagi'ye iletince kadro dışı kaldım.

Kadro dışı bırakmak için enteresan bir sebep.
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!İşin garibi,ne disiplinsizliği yaptığının Misimovice söylenmemesi.Bence bu olay bile,Hagi'nin hayatı boyunca başarısız bir teknik direktör olacağını gösterir.
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!Hagi nin TD olmadığını gösteren 320523050. olaydan sadece bir tanesi.
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!Hatırladınızmı?umitkarannn.jpg
Takıma döndükten sonra harika bir sezon geçirmişti Gerets ile.
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!Hatırladınızmı?umitkarannn.jpg
Takıma döndükten sonra harika bir sezon geçirmişti Gerets ile.

Gönderildiğkten sonra toparlandı zaten Ümit.Hagi'nin onunla ilgili sonradan yaptığı açıklama şuydu;

Ümit idmanlara hep geç geliyordu ve alkol kokuyordu.

Şimdi çifte standart yapmayalın. Lincoln disiplinsizdi gönderilince doğru dedin, iş Ümit'e gelince böyle resim koymak ayıp olmuyor mu?

Ben tutarlıyım. Ümit Karan'ı da çok severim, belki de forumda en çok seven adamımdır. Ama o konuda da duruşum aynı Lincoln konusunda da.
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!Cektirsin gitsin bahanelerine bak,is zaten arda olmadigi zaman takima bir faydada bulunmak.
 
Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!1:30 dan sonrasını açmıyor bende bu video. Başka izleyebileceğim link var mı ?
 
Üst Alt