Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!

Cevap: Trt - Ersin düzen'in Misimovic ile yaptığı Röportaj. Tam Rezillik!

Gönderildiğkten sonra toparlandı zaten Ümit.

Hagi'nin onunla ilgili sonradan yaptığı açıklama şuydu;

Şimdi çifte standart yapmayalın. Lincoln disiplinsizdi gönderilince doğru dedin, iş Ümit'e gelince böyle resim koymak ayıp olmuyor mu?

Ben tutarlıyım. Ümit Karan'ı da çok severim, belki de forumda en çok seven adamımdır. Ama o konuda da duruşum aynı Lincoln konusunda da.

Ümit'i bende sevmem ama o olayda da kaybeden Galatasaray olmuştu.

hagi takımın patronudur. kararlarına saygı duymak lazım. takımda sevilmedi belki, hagi de takımdaki huzuru bozabileceğini düşünerek kadro dışı bıraktı. hagi takım ruhuna önem veren biri o nedenle bu tarz konularda ödün vermemesi hoşuma gidiyor.

hagi takımın patronudur. kararlarına saygı duymak lazım. takımda sevilmedi belki, hagi de takımdaki huzuru bozabileceğini düşünerek kadro dışı bıraktı. hagi takım ruhuna önem veren biri o nedenle bu tarz konularda ödün vermemesi hoşuma gidiyor.

bu taraftara erkek gibi cikip nedeneni aciklamali tabi varsa ;) !

hagi galatasaray'ın efsanesidir fakat TD olarak başarısız olduğu ortada. Onun hiçbir suçu yok ne zaman çağrışırsa göreve gelir. Suç GS tarihinin en aciz ve beceriksiz yönetiminde. Böyle giderse ZTK danda elenir ve ligi ortalarda bitiririz.

Adama büyük bir haksizlik yapilmis.

Bunu sadece Hagi mi yapti, yoksa yönetimle birlikte mi hareket ettiler, iste bu sorunun cevabini merak ediyorum.

Ama Hagi agir basiyor, cünkü hagiyi az cok taniyan bilir ki, Misi adamin sistemine hic uymuyor.

Misi kalsa, nerde oynatir Hagi, hangi bölgede?

Haginin kafasinda su var: 2 tane geri, ileriye calisan ortasa, 2 tane kanat ve bir tane forvet ile bir tane forvet arkasi, iste haginin kafasindaki dizilis, sistem, mistem, hersey bu.

Öyle Skibbe gibi, Rijkaard gibi elindeki younculara göre kadro, sistem kuracak biri degil Hagi.

Öyle Skibbe gibi, Rijkaard gibi takimin en degerli oyunculardan maksimum fayalanmak icin calisacak biri degil Hagi.

Kafasina birsey koymus, düz gidiyor.

TD'lük kapasitesi yetersiz kisaca, bana sorarsaniz.

Skibbe dedin, adamı arar oldu gözlerim. her maç 2 tane yiyorduk ama 3-4 tane atıyorduk. Bence son zamanlarda en iyi futbolumuzuda o adam döneminde oynadık.

Şimdi dünkü maça bakıyorum bizim 1 tane pozisyonumuz yok. İnsan bunu düşündükçe kahroluyor. Yoksa bursaya yenilmişiz umrumda degil.

Nerden nereye geldik. 2. liğin bile başarısızlık sayıldığı takımlardan bu hallere...

Hagi forvet arkasina koysa Misiyi, adam cosardi yemin ederim.

Ama oraya Stancuyu aldi, Baros iylestiginde bile, önde BAROS, arkasinda Stancuyu görürüz büyük ihtimalle.

Skibbe dedin, adamı arar oldu gözlerim. her maç 2 tane yiyorduk ama 3-4 tane atıyorduk. Bence son zamanlarda en iyi futbolumuzuda o adam döneminde oynadık.

Şimdi dünkü maça bakıyorum bizim 1 tane pozisyonumuz yok. İnsan bunu düşündükçe kahroluyor. Yoksa bursaya yenilmişiz umrumda degil.

Nerden nereye geldik. 2. liğin bile başarısızlık sayıldığı takımlardan bu hallere...

son 8-9 yilda en güzel futbolu oynatan skibbe idi kesinlikle.

elimde olsa, gidip geri getirirdim adami, cünkü frankfurtun b.k gibi kadrosuyla bile iki yildir neler yapiyor, ortada.

Hagiye güvenerek transferler yapicagima, Skibbeye güvenerek yapardim.

Kesinlikle öyle abartili bonservis bedeli olan topculari istemezdi Skibbe ayrica.

Skibbe döneminde ilerdeki oyuncularımız dönmüyodu.Onun zamanında BAM yerine Culio-Yekta-Cana olsaydı veya bu 3lü kadar iyi bi orta saha belkide bu adam şuan takımı hala çalıştırıyor olacaktı.Benim anlamadığım yine aynı defans hattı var ama şimdi gol yemiyoruz fazla.

Tek kelimeyle rezalet, Ayhan ve Zarp oynarken Misi kadro dışı. Hayatımda gördüğüm en büyük saçmalık. Bu takımdan bir yol olmaz.

son 8-9 yilda en güzel futbolu oynatan skibbe idi kesinlikle.

elimde olsa, gidip geri getirirdim adami, cünkü frankfurtun b.k gibi kadrosuyla bile iki yildir neler yapiyor, ortada.

Hagiye güvenerek transferler yapicagima, Skibbeye güvenerek yapardim.

Kesinlikle öyle abartili bonservis bedeli olan topculari istemezdi Skibbe ayrica.

Katılıyorum. Esas istikrarı onunla sağlamamız gerekti. Ama kocaeli maçında sanırım 5-2 yenildiğimiz maç sonrasında herşey koptu. Hadi onu yolladık yerine Rijkaard ı getirdik

Onunda değerini bilemedik. Şimdi sorarım Hagi bu 2 teknik adamdan daha mı iyi işler yaptı. Takımı aldığından beri geriye gidiyor herşey.

adamin konustugu bir kac kelime almanca anlasiliyor onuda adam yanlis tercüme ediyor zaten

Lincoln de çok yararlıydı. En azından takımdaki bir çok adamdan daha yararlıydı takıma.

Ona gelince disiplin, Ümit'e gelince kayıp olmaz. Hagi doğrusunu yapmıştır, zira açıklamasını da koydum oraya.

Senin söylediğinden yola çıkarsak Misimoviç de Ümit gibi hata yapmış ve kadro dışı kalmıştır. Benim demek istediğim, Ümit için bir sebep vardı ve söylendi basına. Misimoviç hakkında elle tutulur hiçbir sebep yok.

yönetim hagiyide alsın,takımda g.saray formasınıda haketmeyen futbolcularla birlikte arkalarına bakmadan gitsin.

Hagi'ye kızmamaya çalışıyorum, ama aklım almıyor, Misimoviç gibi bir adam kadro dışı, bence bu işte yönetimin parmağı var, para ödememek için yapılmış bir şey olabilir, akla başka bir şey gelmiyor.

Üst Alt