TRT Yorumcusunun Zor Anları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevgili serkan son derece ciddi yazdim

Hatta ilk mesajimi dinci , bagnaz anladiniz diye ikincide senaryolastirdim

Mezhebi genis olan arkadaslarin samimiyetine guveniyorum

Benim itiraz ettigim kisim , ayni davranis kadina ve akrabaniza kariniza bir yabanci erkek tarafindan yapilsa ayni sukunet ve olgunlukla hatta esprilerle yaklasir miydiniz seklindeydi

Mesela , benim hatunun isi gucu birakip adamin pesinden kosmasi lazimdi vs der miydiniz gibisinden ..

Eger erkek kadin , yerli yabanci , akraba veya alakasiz kisi gibi ayrimlariniz yoksa eyvallah , ama ben bu kesimin 1% i gecmeyecegini dusunuyorum

ckaa.gif

Sevgili serkan son derece ciddi yazdim

Hatta ilk mesajimi dinci , bagnaz anladiniz diye ikincide senaryolastirdim

Mezhebi genis olan arkadaslarin samimiyetine guveniyorum

Benim itiraz ettigim kisim , ayni davranis kadina ve akrabaniza kariniza bir yabanci erkek tarafindan yapilsa ayni sukunet ve olgunlukla hatta esprilerle yaklasir miydiniz seklindeydi

Mesela , benim hatunun isi gucu birakip adamin pesinden kosmasi lazimdi vs der miydiniz gibisinden ..

Eger erkek kadin , yerli yabanci , akraba veya alakasiz kisi gibi ayrimlariniz yoksa eyvallah , ama ben bu kesimin 1% i gecmeyecegini dusunuyorum
Olaya kişisel olarak bakıldığında problemler çıkabilir benim kız arkadaşımı bir erkek gelip öpse tabiiki olay çıkartırım yada beni bir kız gelip öpse kız arkadaşım bundan olay çıkartır.

Ancak kişisel bakış açısıyla olaya bakmıyoruz olan şey komik ve sempatik röportajdan sonra o adam gidip o kızı alıp ilişkiye giriyorsa kişisel kısmı bundan sonra başlar yoksa basit bir öpücük farklı yerlere gitmedigi sürece sadece komik bir durum olarak kalabilir.

Ayrıca bir erkeğin kadını öpmesi ile bir kızın erkeği öpmesi arasında çok fark var bütün dünyada ki algı olarak.

Spikerlere boyle seyler olmasinda bir problem yok, cinsiyetten bagimsiz olarak

Sonucta canli yayin oldugu icin isin bir sakasi bir heyecani var

"Türk tipi empati: Aynı şeyi senin anana bacına yapsalar iyi mi?
Türk tipi felsefe: Fazla düşünme, kafayı yersin.
Türk tipi psikoloji: Delidir, ne yapsa yeridir.
Türk tipi sosyoloji: Elalem ne der?"

Daha önce kadın spikerlere de böyle şeyler yapıldığı oldu ben mi yanlış hatırlıyorum? Yaşanan olayda absürt bir durum yok. Dendiği gibi adam daha sonra kızla takılırsa o zaman değişir.

He bütün dünyada taciz açısından bir çifte standart var kadınların yaptığı bazı şeyleri erkekler yapsa çok farklı algılanıyor ama kadınlar yapınca gülünüp geçiliyor. Videodaki olay öyle değil ama dediğim gibi kadın spikerlere de yapılıyor bu tarz şeyler..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt