TRT'den Bomba İddia | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TRT'den Bomba İddia

su anda yayında olan spor artıda uefanın süper fınal sonrası bütün takımlara 2 yıl avrupadan men edılecegı söylendi

Cevap: Trtden Bomba İddaa

Platini kendisi demedi mi yahu "şikeye bulaşmamış takımlar niye rahatsız olsunlar ki" diye? Germeye çalışıyorlar ortalığı. Laf birinci ağızdan çıktıysa korkacak bir şey yok diye düşünüyorum.

bu işin sakası kalmadı artık böyle rezıllık gormedım devletın kanlı yapıyor bunu tam anlayamadım ama super fınal sonrası menı duydum bütün takımlara

Adı geçen takımlara 2 yıl ceza vereceklerini düşünüyorum aksi düşünmek dahi istemiyorum.

Cevap: TRT'den Bomba İddia

Ulan bunların.. her neyse kesin birşey mi ? !

Kurunun yanında yaşın da yanacağını sanmıyorum..

arkadaşlar öyle kolay değil her takıma ceza vermek sadece adı geçen takımlara ceza verirler

şimdi bizim yaptıgımız ihtarnamenın kanunı olarak bı dayanagı varmı ,yanı gercekten tazmınat acma olsılıgımız varmı gerckten

yalan haber. uefa kararini aciklayacagi zaman bir sey beklemez. neden süper finalin bitmesini beklesin ceza vermek icin? trt iyice sapitmaya basladi

trt iddiası değilde yorumcu iddiası sanırım bu

yarın ayrıntılarını vercegını söyledı kaynak cıddı falan dıye bıseyler konustu,

arkadas bu ülkede gerceklerı yazacak dürüst ilkeli bı yayın organı varmı devlet kanalı ıddaa edıyor bunu iyice paranayak ettıler mılletı

Üst Alt