TSL 08/09 Sezonu Sona Erdi | 5. yiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 08/09 Sezonu Sona Erdi | 5. yiz

Ne Aziz'in parası,Ne hakemlerin taraf tutması,Ne de o bilmem kaç euroluk statları,futbolcuları..

Hiçbiri engelliyemiyecek şampiyonluğumuzu..ruhumuzla oynadığımız sürece alamıyacağımız kupa yok..

Bir 14 Mayıs daha yaşat CimBom'um..

16. hafta sonunu kastediyorsanız (ki ligin ilk yarısı 16. hft tmamlanıyor :S) liderlik zor.

17. hafta lideriz diyorsanız o da zor. Hem BJK 'ı hem de Sivas 'ı (deplasman) yenmemiz gerekecek. Gerçekten zor.

16.Hafta lider olacağımıza inanıyorum.1.Hafta oynanmaması bizim açımızdan çok kötü oldu.TSL,FTK ve Uefa'da birbirinden zor maçlar oynayacağız.

Futbol bu, ilk yarı sonundaki sıralamamız, -üst grupta puanlar birbirine bu kadar yakınken- 1. 'lik ila 6. 'lık arasında herhangi bir yer de olabilir.

Sonradan üzülmek yerine, realistik yaklaşmakta fayda var.

Ben iddalı konuşucam.

Trabzon Eskişehir maçını Trabzon alıcak.Sivas mutlaka bu hafta bi beraberlik yaşıyacak Gençlerbirliğin'e.

Son hafta ise Galatasaray'ım Türkcell Süper Ligi'nin en tepesinde yer alıcak ve devreyi lider kapatıcak en kötü ihtimalle Trabzon son iki maçda yenilmezse 2. kapatırız.

Aklımda devreyi lider olarak kapatmakdan başka bi seçenek gelmesede belki 2.olma ihtimalimizde malesef matematiksel olarak var olduğuı için en kötüsü 2. bitiririz diyorum.Ama eninde sonunda bu ligi son maçlar oynandığında en tepede bitiricez,bunuda kimse engelliyemiyecek...

Ben iddalı konuşucam.

Trabzon Eskişehir maçını Trabzon alıcak.Sivas mutlaka bu hafta bi beraberlik yaşıyacak Gençlerbirliğin'e.

Son hafta ise Galatasaray'ım Türkcell Süper Ligi'nin en tepesinde yer alıcak ve devreyi lider kapatıcak en kötü ihtimalle Trabzon son iki maçda yenilmezse 2. kapatırız.

Aklımda devreyi lider olarak kapatmakdan başka bi seçenek gelmesede belki 2.olma ihtimalimizde malesef matematiksel olarak var olduğuı için en kötüsü 2. bitiririz diyorum.Ama eninde sonunda bu ligi son maçlar oynandığında en tepede bitiricez,bunuda kimse engelliyemiyecek...

ligin ilk yarısı bu hafta bitiyor.sivas maçı 2009 ocak ayında oynanacak.yani ilk yarıyı lider kapatan bu hafta belli olacak.bence sıralama değişmez bu hafta ama 34. hafta sonunda zirvede Galatasaray olacak Allah'ın izniyle.2000 yılından beri ilk kez bu kadar rahat şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum.çünkü diğer takımlardan daha üstünüz.tek sorun uefa kupasına fazla konsantre olup ligi boşlamak olur.eğer buna izin verilmezse 6-7 puan farkla şampiyonluk gelir..

Üst Alt