TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

--------------------Leo Franco

Uğur----------Mehmet T.----------Hakan B.----------Alparslan

--------------------Tobias Linderoth

----------Elano Blumer----------Caner

Keita---------------------------------------------Arda

-------------------Kewell/Nonda

Görmek istediğim kadro.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

----------------------------Leo-----------------------------

Uğur(Sabri)-----------Servet-----------Topal---------------Balta

------------------Sarp------------------Barış-------------------

--------------------------Elano---------------------------------

Keita-----------------------Kewell----------------------Arda

Rijkaard böyle çıkar maça. Eğer defansta sorunlar yaşamazsak maçı rahat alabilir ancak bu nokta da Barış'ın performansı çok önemli takımıyavaşlatmaması lazım tek top oynaması lazım. Diğer yandan Sabri oynarsa ofansif gücümüz bayağı artacaktır. Sabri Keitasına Keita Sabrisine kavuşursa işimiz kolaylaşır.

Gençlerbirliğinde çok yetenekli oyuncular bulunuyor.Öncelikle oynarsa Harbuziye adım attırmamamız lazım. Kendisi koşan basan bir ofansif orta saha. İyi arapasları ve şutları var onu engellemeliyiz. Diğer yandan ileri üçlüde büyük ihtimal Hurşit, Kahe, Pektemek oynayacaktır. Bu üç oyuncu da hareketli oyuncular özellikle Hurşit çok hareketli tutmamız kolay olmayacaktır. Bu defans hattından dolayı korkuyorum. Defans beklerinde ise sanırım Orhanla Aykut oynar ikiside defansif anlamda iyi oyuncular Keita ile Ardanın gününde olması diğer yandan çalım atmak yerine pas tercihini kullanmaları lazım. Elanoya da ayak uydurmaları gerekiyor tabii ki. Eğer Elanonun takımı yönlendirmesine izin verirse futbolcularımız maç bizm için daha da kolaylaşır.

--------------------Leo Franco

Uğur----------Mehmet T.----------Hakan B.----------Alparslan

--------------------Tobias Linderoth

----------Elano Blumer----------Caner

Keita---------------------------------------------Arda

-------------------Kewell/Nonda

Görmek istediğim kadro.

Nonda sakat. :)

Keita "one man team" yaparak ciddi derecede yoruldu son macta. Sag kanatta mac ici bir rotasyon bekliyorum. Bek te Sabri, ileri de Keita ile baslayip oyunun gidisatina gore Ugur-Keita degisikligi yapip, Sabri ileri cizgiye surulebilir (zaten hep orda ya :)).

-------------Kaleci-------------

Sabri(Ugur)-Topal-Emre A.-Hakan

------Baris---Elano---Sarp-------

Keita(Sabri)--Kewell(Emrah)--Arda

Keita "one man team" yaparak ciddi derecede yoruldu son macta. Sag kanatta mac ici bir rotasyon bekliyorum. Bek te Sabri, ileri de Keita ile baslayip oyunun gidisatina gore Ugur-Keita degisikligi yapip, Sabri ileri cizgiye surulebilir (zaten hep orda ya :)).

-------------Kaleci-------------

Sabri(Ugur)-Topal-Emre A.-Hakan

------Baris---Elano---Sarp-------

Keita(Sabri)--Kewell(Emrah)--Arda

Renkdaş emin olun Arda'sız bir orta saha hiç birşey yapamıyor.Bunu son maçlarda gördük.Elano'dan beklentimiz hayli fazla ve bunun için bir çok arkadaşım kurduğu kadroda Elano'yu orta sahaya koyuyor, bunu saygı ile karşılıyorum.Fakat Elano o bölgede Arda'sız yapamıyor.Ortada böylede bir gerçek var.Bunun için diyorum ki her halukarda Arda ortada oynatılmalı.Eğer Kewell forvette oynayacaksa (Nonda sakatsa tabi) sol kanatta Caner denenebilir.

Leo Franco

Uğur Uçar

Mehmet Topal

Servet Çetin

Hakan Balta

Mustafa Sarp

Elano Blummer

Barış Özbek

Arda Turan

Kader Keita

Harry Kewell

%90 kadro bu şekilde.

Sabri veya Uğur düzelir umarım düzelmezse Barış oynar tahminimce. Barış defans da çok kontrolsüz girdiği için sıkıntı yaratabilir. Sabri ve uğur defansı daha iyi yapıyorlar.

bence sağ bekte çetin yada alparslan oynasın ben alparslanı ciddi anlamda beğendim ters ayaklı olmasına rağmen sırıtmadı fakat çetin oranın adamı oda girince onuda beğendim ayaklarına hakimm belli ediyor kendini barış orda oynamasın hatta maçta da oynamasın:D

Forumda bir ölülük var millet nerdesiniz? Maça 1 gün kalmış 5 sayfa bizde bu ilgi ve konsantrasyon takıma da yansırsa beraberlik dahi alamayız.

.........................Leo.......................

................Emre A....Servet................

Alparslan..................................Hakan

......................Mehmet.....................

................Elano......Mustafa..............

Keita.........................................Arda

...................Harry Kewell..................

Alparslan-Uğur değişikliği olabilir bir ihtimal. Onun haricinde böyle bir 11 bekliyorum.

Çok çok çok önemli bir maç. Telafi bilmem ne anlamam. En azından 1 puan geriden 2. yarıdaki yarışa devam etmemiz şart.

3 puan mutlaka bizim olmali , insallah stadimiz full ceker , bu gece allahin izniyle yurduma dönüyorum yarinda asy´ende yerimi alacam insallah 3puani kutlicagiz :D

Umarım kazanırız ama zorlanacağımız kesin..

Bana göre kadro şu şekilde olmalı:

........................................Leo........................................

...........Uğur...........Topal...............Servet..........Balta.........

..........................Sarp.....................Barış.........................

....................Keita............Elano............Arda.....................

......................................Kewell......................................

........................................Leo........................................

...........Sabri...........Emre...............Servet..........Balta.........

..........................Sarp.....................Barış.........................

......................................Kewell......................................

Başımızda Frank Rijkaard var. Michael Skibbe değil. :)

........................................Leo

...........Sabri...........Emre...............Servet..........Balta

...................................Sarp

.......................Elano...................Tobi

............Keita.............................................Arda

...................................Kewell

..........Sabri...........Topal...............Servet..........Balta.........

Sabri sakat büyük ihtimalle Uğur oynar. Barış'ın yerine Topal, Topal'dan boşalan yerde de Aşık oynar. Barış'ın tahammül edilecek yanı kalmadı!

ben sagbek baris olsun derim sabri ve ugur yoksa

Üst Alt