TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 | 17. Hafta | Galatasaray 1-0 Gençlerbirliği | 19 Aralık | Maç Sonucu

turkcellsperliglogo.png

2we9po7.png
gs130vf8.png
hwwns9.png
1624j0y.png
genclerhome.png

19 Aralık 2009

Ali Sami Yen

20:00

Cevap: TSL 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 | 20:00

Sturm maçından öne açılması yasakmış kitlenebilir

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

Konu, değerli yorumlarınıza açılmıştır...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 17. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği | 19 Aralık 2009 |

Leo Franco

Sabri, Servet, E.Aşık, H.Balta

M.Topal, M.Sarp, Elano

Keita, Kewell, Arda.

Artık macerayı bırakıp ideal kadroyu sürmesi lazım Rijkaard'ın.Aksi halde sıkıntı oluyor çok zorlanıyoruz.Nonda varken oynatmamak, Arda'yı çizgide Elano'yu tek başına orta sahada oynatmak çok gereksiz ve yanlış bir tercih.Bu tecrübe edildi.Onun için bu maça;

...........................Leo

Sabri..........Emre........Servet..........H.Balta

.........................M.Sarp

..................Elano...........Arda

Keita...........................................Kewell

......................Nonda

tertibiyle çıkılmalıdır.

Keita çok zorlanacaktır bu maç zira ilk yarı birşeyler yaptı yaptı yoksa işimiz yine zor.

Gençler bizi cidden zorlar fakat görünen o ki 2. yarı da GEnçler de büyük düşüş var.

İlkyarı diri kalırsak 2 yarı oyunu çözeriz.

3 tane eksikleri bizim için avantaj olabilir.

M. Pektemek - Radeljic - İlhan (K) yoklar.

Biz de ise forvet yok fakat Kewell - Elano - Keita gibi skoru her an değiştircek elemanlar mevcut.

Bu maç bizim için çok çok önemlidir. Dinlenen oyunculardan iyi bir performans beklemek hakkımız sanırım.

Beklediğim ilk 11....

...............................Leo............................

Sabri........Emre Aşık..........Servet..........H.Balta

..........................M.Topal.............................

.................Elano...............M. Sarp................

Keita....................................................Arda

..........................Kewell...............................

Şampiyonluk yolundaki en önemli maç bence.

------------Ufuk-----------

Sabri-----servet----Emre---Balta

------Mustafa---m.topal---

-------------Elano---------

Keita---------Kewell--------Arda

------------Leo-----------

Sabri-----Emre----Topal---Balta

------Mustafa---Barış---

-------------Elano---------

arda---------Keita--------kewell

Sabri ve ugurun durumlarını tam bilmiyorum eger yetişemezse barıs oraya cekilip ayhan görev yapabilir.

Gençlerbirliği 'nde 2 defans oyuncusunun olmayışı bizim için önemli bir avantaj. Hoş bizim defansımız ve Leo başlı başına dezavantaj aslında.

---------Elano--------

Keita----Kewell----Arda

Bu 4 'lünün gerisi Mustafa Sarp hariç benim için önemli değil. Bu 4 'lü + Sarp ile maçı alırız diye düşünüyorum.

bu maçın adamı elano olur maçtan sonra konuşuruz

Gençlerbirliği 'nde 2 defans oyuncusunun olmayışı bizim için önemli bir avantaj. Hoş bizim defansımız ve Leo başlı başına dezavantaj aslında.

Bu 4 'lünün gerisi Mustafa Sarp hariç benim için önemli değil. Bu 4 'lü + Sarp ile maçı alırız diye düşünüyorum.

...................Elano..........Arda

Keita...........................................Kewell

......................Nonda

"Bu 4 'lünün gerisi Mustafa Sarp hariç benim için önemli değil" cümlene katılmakla birlikte ileri 4'lünün de bu şekilde olması gerektiğini düşünüyorum.

Üst Alt