TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Orta sahadaki o ikili bence yetersiz. Ayhan ve Mustafa bu maçta fazla iyi değillerdi, gol yememize neden olacak hataları oldu. Bence orta sahada Mehmet Topal ve Linderoth ikilisi bir denense daha iyi olabilir. Bir kere Ayhan beni maçta deli etti ya.

Bu arada maç merkezindeki fener maçı topiği dinamo maçını daha yapmadığımız için kilitli durumda ama bu başlık da gayri resmi maç başlığına dönüştü:)

Bu arada maç merkezindeki fener maçı topiği dinamo maçını daha yapmadığımız için kilitli durumda ama bu başlık da gayri resmi maç başlığına dönüştü:)

Eğer dinamo maçında süprizle karşılaşırdak hiç birimiz kızamayız futbolculara taraftar derbiyi düşünüp önündeki maçı unutuyor:)

valla arkadaşlar

trabzon gibi bir takımdan 3 gol yedik hadi 4 tane atıp maçı kazandık, maç içindeki oyunun gidip gelmelerine hiç girmeden yani detaylandırmadan, olurda fenerden 3 yersek 4 atabilir miyiz???

İyide Tabzon en çok gol atan 2.takım.Niye 3 gol yememize bu kadar kızıyorsunki?

bu fener maclari hep baska oluyor iyi oynasak da kaybediyoruz benim umudum yok bu mactan hatta maci izlememeyi bile dusunuyorum yine biz iyi oynariz bizim oyuncularin poposuna carpar top fenerlinin onune duser hakemde fenerden yana olur kaybederiz

bu fener maclari hep baska oluyor iyi oynasak da kaybediyoruz benim umudum yok bu mactan hatta maci izlememeyi bile dusunuyorum yine biz iyi oynariz bizim oyuncularin poposuna carpar top fenerlinin onune duser hakemde fenerden yana olur kaybederiz

Böyle düşünmek hiç istemezdim ama maalesef bende böyle düşünüyorum :(

Hangi takımın gol yememe garantisi var?

Hic bir takimin ama, gol yerken de adam gibi yiyelim. Bariz hatalar oluyor defansta ve DM'lerde. Her mac boyle. Sezon basindan beri kazandigimiz her macta bu boyle. Cok kolay pozisyon veriyoruz ve bu rakibin gucunden olmuyor. Her takim bize karsi pozisyon bulabiliyor rahatlikla, oyle varyasyonlar falan denemeden, direkt giryorlar bu pozisyonlara. Artik bu gercege gozumuzu kapatamayiz. Son yillar hep bunun yuzunden eleniyoruz, kaybediyoruz. Artik iyi bir savunma olusturmamiz gerek.

Üst Alt