TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

valla nedendir bilinmez belki trabzona karsı olan ustunlugumuzden geliyor bu ts maçları öncesi çok rahat oluyorum tıpkı ASY deki bjk maçları gibi

Evet bende öyleyim.Maçlardan önce genelde tedirgin oluyorum ama TS maçlarında rahat oluyorum baya.Ankaragücü maçı öncesi çok gergindim mesela.Maçın gündüz oynanması zaten başlı başına bir sebepti gerilmek için ve korktuğumuz başımıza geldi.

Galatasarayın trabzona karşı şansı var..Zaten trabzon forvetleri kaleyide boşaltsan atamıyorlar..Kötü oyun ve Galatasaray galibiyeti bekliyorum..

Kendine gelmiş bir takım ve farklı galibiyet bekliyorum.

fener maçına moralli ve iddialı çıkmak için kesin yenmemiz gerekiyor,1-0 olsun bizim olsun denilen bir maç türü çünkü aynı hafta fener Gaziantep te puan kaybı yaşadığı taktirde kadıköy de lider ayrılma durumu bile olabilir....

Galatasaray'a kupalar kazandıran, hiçbir takıma nasip olmamış ruhudur. O ruh geri gelmedikçe, takım; o çimler o sahalar sanki onlara hibe edilecekmişçesine savaşmadıkça, hiçbir kupanın geleceğine inanmıyorum. Haa..! Trabzonspor'u yeneriz o ayrı...

fener maçına moralli ve iddialı çıkmak için kesin yenmemiz gerekiyor,1-0 olsun bizim olsun denilen bir maç türü çünkü aynı hafta fener Gaziantep te puan kaybı yaşadığı taktirde kadıköy de lider ayrılma durumu bile olabilir....

Kuşlar var içimizde. Ürkütme...

milli takım 2 maç yapacak ama önemli olan ilki..ayrıca ilk maçta arda cezalı oynamayacak..sabri de yok sakat olduğu için kadroda..ilk maçtan sonra milli takımın durumu belli olur zaten..herhangi bir sakatlık olmadan gelse bari diğer milli takımlarda oynayan oyuncularımız da... trabzon maçı dinamo bükreş maçı ardından fenerle kadıköyde maç yapacağız..3 zorlu maç...aynı süre içerisinde fenerbahce antep deplasmanına gidecek önce sonra bükreşe uçacak ordan gelip bizle maç yapacak...umarım bükreş deplasmanı oldukça yorucu olur fener için..ayrıca bizim maçtan sonra da kayseri ve besiktas deplasmanlarına gidecekler ardarda..neyse umarım bu maçı kazanırız da bunları sonra düşünürüz:D

Eğer ki bosna estonyayı yenerse havlu atacağımız için ermenistan maçında genç ve oynamayan oyuncuların ilk 11 de çıkacağını düşünürsek arda 2 hafta dinlenmiş olacak.Umarım bu sürede oturup puan kaybettiğimiz maçları izleyip nerde hata yaptığını bulur.Bulması da çok zor değil.Bu seferki milli maç arası daha az yorucu olabilir.Trabzon maçına gelince çok ama çok kolay bir maç bekliyorum daha önce de dediğim gibi.Ankaragücünü bilmem ama trabzon maçı çok kolay geçecek bizim için demiştim daha önce.Çünkü trabzon defansının bizim ali sami yende yapacağımız tempoya dayanabilecek bir defans yapısı yok.En az 4 gol atarız diye düşünüyorum gol de yememiz muhtemel ama çok gol atarız trabzona.Rijkard maça barış ve aydınla başlarsa iyi olur hem bir değişiklik olur hemde barışın savaşması orta sahada bize biraz daha kuvvet verir.Aydının da trabzon maçında defansın arkasına çok rahat sarkabileceğini düşünüyorum çünkü trabzonda bizim gibi defansta çok açık veren bir takım.Barış ve aydın 11 de olursa yedek güç olarak elimizde yedeklerimizde olur.Umarım futbolcularımız bu maçı bir güç gösterisi maçı olarak görürler ve bazı erken öten horozların gagalarını kapatırlar.Beklediğim kadro:

...........................................franco....................................................

...........sabri................g.zan.................servet...................caner...........

.....................................barış özbek........ayhan...................................

.................................................arda turan........................................

......................kader keita................baroş.....................aydın...............

Rijkaard özellikle Ardaya bol bol sut cek diyor mac baslamadan gördügüm kadariyla. Bu istegini geri alsin yahu, kaleye bile tutturamiyor. Adam gibi uzakltan sut cekmeyi seven ve beceren futbolcumuz yok kac yildir. Iyi sutcu olarak taninan Kewell, Linderoth, Elano, Lincoln gibi futbolcularda bizde sut cekmeyi unutuyorlar.

Dün eurosport kanalinda Avrupa liginde atilan gollere bakiyordum da, 2 de 1 uzaktan sut ve gol.

Kesinlikle 3 puan almak gerek..Hem moral açısından hem puan farkı açısından..

Milli maçlar arası ve arka arkaya alınan puan kayıpları bize ders olmuştur.Onun için takımıma güveniyorum.

Evimizde dırabzona acımayacağız. Geçen sezon oradaki maçta hakem elimizden aldı bunları. Bu kadar da iddialıyım renktaşlar :). Milli takım arası çok iyi gelecek bence, oyuncular kötü gitmeye başladığı için maçlar; iyice baskı altına girmişlerdi. Fiziksel açıdan çok zihinsel açıdan daha rahat olacakları aşikar aslanların. Son olarak :) :

CİM BOM BOM un arması da,

Aslanların karması.

Ne güzel de oluyor ohh ohh,

trabzona koyması!

Horon tepiceksin bir de topluca :D

Skor medyasına inat bu maçta Rijkaard'a olan desteğimizi cümle aleme göstermeliyiz.

HER ZAMAN HER YERDE, ALİ SAMİ YEN'DE

Bu maçta yenilsenizde aslanlarım biz her türlü destekçiniziz ... Siz sadece Rijkaard'ın dediklerini yapın yeter .. Şampiyon olmayın,kupa almayın bu sene farkedermi ki ? .. Bugünleri geçtik yeter ki yarınlar bizim olsun .. :) .. " FR up to endless "

Üst Alt