TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray 4-3 Trabzonspor | 18 Ekim | Maç Sonucu

tsli.png

9. HAFTA

gshome.png
83783554.png
f2m5a162ebpg8.png
trabzon.png
tshome.png

GALATASARAY - TRABZONSPOR

Yer: Ali Sami Yen

Tarih: 18.10.2009

Saat: 20:00

Cevap: TSL 09/10 9.Hafta | Galatasaray - Trabzonspor | 18 Ekim | 20.00

Umarım milli maç arası oyuncularımıza yaramış olur ve güzel bir futbolla mabedde deviririz Trabzon'u. En çok korktuğum şey milli takımdan oyuncuların sakat dönmesi, başımıza böyle birşey gelmez inşallah.

--------Leo Franco----------

Sabri--Gökhan--Servet---Hakan

------Linderoth---Ayhan-----

Keita--------Elano--------Arda

------------Baros---------

Şu kadroyla çıkabilsek sakatlardan arınıp iyi olurdu. Milli maçlarda çok yorulacak Arda birde üstüne Fener maçı iyice yoracak Arda'yı. Umarım Kadıköy'de güçlü bir Arda izleriz. Bizim için çok önemli. TS maçında da tabi. Fb maçı öncesi iyi bir moral olsun bize. Broos'da gönderilir büyük ihtimalle maçtan sonra..

Elano kadroya girdiğinden beri takımın kimyası bozuldu. Arda orada oynarken çok verimli oluyordu. Ama bu kadar para verilmişken Elano'yu oynatmak zorundayız. Bir şekilde Elano ortada Arda solda oynarken sistemi işletmek zorundayız.

Aydın'ın levadia maçında Keita'yı kaçırışını, Arda'nın ortadan toplar alıp dağıtışını falan hatırlıyorum. Bana göre ileride oynayacak en iyi dörtlü şuan için

Keita--Arda--Aydın ve Baroş'dur.

Su milli takim arasini iyi degerlendirebilirsek bu maci alabiliriz

A.Gücü maçı öncesi "çok kolay kazanırız" yorumlarını yapan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

A.Gücü maçı öncesi "çok kolay kazanırız" yorumlarını yapan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Ne yapacaksın ki? Onlar senden daha az üzülmüşlerse biraz daha üzülmelerini mi sağlayacaksın?

Bırakın bu kapak takma sevdasını...

Ne yapacaksın ki? Onlar senden daha az üzülmüşlerse biraz daha üzülmelerini mi sağlayacaksın?

Bırakın bu kapak takma sevdasını...

Böyle bir sevdam yok.Hiç olmadı, olmayacak da.Bana, böyle konuşmaları çok tuhaf gelmişti o zaman.Ayaklarının yere basıp basmadığı anlama açısından faydalı olurdu yorumlarını okumak.Hepsi bu.

Bir milli maç arasından sonra bu puan kayıplarını yaşadık. Aslında kötü oynamıyoruz. Atamıyoruz sadece. Onun için umuyorum bu ara geri dönüş için bir fırsat olur bizim için.

Yenilse de , yense de her zaman yanındayız. Yeter ki oturtulmak istenen sistemden taviz verilmesin. Geleceğimizden taviz verilmesin yeter.

trabzonun form durumunu görünce çok zor olacağını sanmıyorum ancak toparlanmamız şart ..yorgunluk sinyalleri ve forvetlerin form durumu kritik olacak.. 0-0 da nonda ve golden sonra nonda vuruşları yedeklerinde bir konsantrasyon sıkıntısı olduğunu göseterdi bizlere..bize yakışmadı..umarım toparlanırlar.

Şu milli maçta inşallah oyuncular fazla yorulmaz . Bu maçı alırız hem iyi oyun hemde farkla

adamların teknik direktörünün son şansı yenilirse kesin gideceğini bildiği için baya bi bilenecekler bize karşı. ama biz napıcağız o önemli. kadro olarak trabzon dan kat kat üstünüz üstelik evimizde oynucaz ama gel görki bizde bi türlü oyunumuzu oturtamadık, bakmayın 6 da 6 yaptığımıza ben çok pozisyon verdiğimiz o maçlardan memnun değildim. hep ilk golü atan taraf biz olduk zor maçlarda , o yüzden takke düştü kel göründü diyorum. büyük takım kazanacağı bir maçta küçük takımlara en fazla 1-2 pozisyon vermeli yada hiç. ama biz napıyoruz en az 4-5 hatta daha fazlası bir çok maçta. bu da takım defansının ne kadar kötü olduğunun göstergesi tabi. koşmayan mücadele etmeyen o kadar çok oyuncu varki. dikkat edin hep yalancı koşu ve mücadele.

bence takımda köklü bir revizyon şart koşmayana forma vermemesi lazım reykardın. ve de şu taktiği yeniden bi gözden geçirmek şart. neden çift forvet oynayamıyoruz bazı maçlarda anlayamıyorum özellikle de geriye düştüğümüz gole ihtiyacımız olan dakikalarda..

Uğur'un topu bir kaç santimetre sola gitseydi yada Baros penaltı noktası üzerindeki topu gol yapsaydı çok kolay bir maç olacaktı. Olmayınca olmuyor, tamam takım savunmasında eksiklerimiz var ama son maçta top bizi sevmedi. Yediğimiz gollerede bakarsan 83te ilk golü yedikten sonra peş peşe gelen 2 gol tamamen konsantrasyon eksikliği ve Rijkaard'ında dediği gibi gardımız düştü.

Trabzon maçına gelirsek, eğer milli maçlarda sakatlık vs.. yaşamazsak, takımın orta sahada daha tedbirli ve ciddi bir görünüme bürüneceğini ve sahamızda bu maçtan 3 puanla ayrılan takım olacağımızı düşünüyorum.

Uğur'un topu bir kaç santimetre sola gitseydi yada Baros penaltı noktası üzerindeki topu gol yapsaydı çok kolay bir maç olacaktı. Olmayınca olmuyor, tamam takım savunmasında eksiklerimiz var ama son maçta top bizi sevmedi. Yediğimiz gollerede bakarsan 83te ilk golü yedikten sonra peş peşe gelen 2 gol tamamen konsantrasyon eksikliği ve Rijkaard'ında dediği gibi gardımız düştü.

Trabzon maçına gelirsek, eğer milli maçlarda sakatlık vs.. yaşamazsak, takımın orta sahada daha tedbirli ve ciddi bir görünüme bürüneceğini ve sahamızda bu maçtan 3 puanla ayrılan takım olacağımızı düşünüyorum.

ihtimaller üzerinden konuşacaksak dediklerine katılıyorum.Ancak, oyunun geneline baktığımızda gol pozisyonumuzun çok az olduğunu söyleyebiliriz.Daha önceki maçlarda çok pozisyona girip 2-3 tanesini atıyorduk.Bu maçta ise topu topu 2-3 tane pozisyon bulduk.Onlarda da golü bulamadık.

Öncede belirtmistim..Takim Tikir Tikir islerken bir Milli mac arasi geldi Takim düsüse gecti. Gecmiste cok Örneklerini gördük isleyen bir Takim ara verdimi düsüse gecer. Milli Mac arasi olsun veya Sezon ortasi olsun.

Ilk Defa Milli Mac gelmesine seviniyorum. Nedeni de su Kötü gidise biraz ara vermemiz ve Futbolcularin Ligden biraz uzak kalmasi. Tek Korkum ise Yine su Milli Maclarda Sakat Dönen Oyuncularimiz. Galatasaray en cok Milli Oyuncusu olan Takim. En Cok Mac Trafigine cikan Galatasaray Takimi. Iste Bu Yüzden Rotasyon bence cok iyi..Fenerbahce bu yönde Galatasaray´a göre cok sansli. Fenerbahceli Oyuncu Avrupa Kupasi, Türkiye Kupasi ve Lig Maratonunda Ortalama 40 Mac cikariyorsa, Galatasaray´li 50-55 Mac cikariyor Sezonda ama yinede bu Handikap hic bir zaman Medya´da yansimadi.

Aslinda Milli Maclarin gelmesine bi yandan da bitmesinden dolayi seviniyorum..Ne Mutlu bizeki bu Sezon Resmi olarak Milli Mac kalmayacak ve Oyuncular arasira saadece Hazirlik macina gidecek onda da ekstra efor sarf etmelerine gerek yok. Özellikle Türkiye Milli takimimiz bu iste basarili Özel Maclarda aldigi sonuclar zaaten ortada. Dünya Kupasina gitmemiz de zaaten 1% gibi bisey artik yaani kisacasi Hayal kurmaya gerek yok..

Tek ümidim Moralli ve Hazir gelmeleri Oyuncularimizin. eger Moralli ve saglam bi sekilde gelirlerse düsüncem Kadromuz söyle olmalidir...Bir ümidim ise Linderoth´un hazir olmasidir..Ugur Ucar´in performansini görünce gercekten cok ümitlenmeye basladim..Düsünün Dizinden copk Kötü sakatlandi Ugur..

-----------------LeO-------------------

Sabri------Servet------Emre Asik----Hakan

-----------Ayhan-----Linderoth----------

------------------Elano------------------

Keita--------------Baros--------------Kewell

Not: Arda Turan biraz dinlense iyi olacak..Belkide bu Dinlenme kendisinin Fenerbahce´ye karsi özel Motive olmasina ve kendine gelmesini saglayacak....Elano´ya gelince herkes elestiriyor ama Arda´nin da Form düsüklügü var düsünüyorum ozaman Elano nun ne sucu var ve yeni bir Oyuncu Oynaya Oynaya kendini ancak ispatlayabilir...Elano nun zaman ihtiyaci var onu her iki macta bir yedek birakmamaliyiz...

Fenerbahce´li Devid ilk geldigi Sezon nasil´di hatirlayin..Sezon sonu gönderiliyordu son anda kaldi ve o Sezon patladi Devid Fenerbahce Sampiyonlar Liginde Ceyrek Final oynadi..

Trabzonspor öäbür Takimlara göre Kapanmayi fazla bilmez ve öbür Takimlara göre cok acik verecektir onun icin Pozisyon bulmada sikiniti cekecegimizi düsünmüyorum ve maci aliriz diye düsünüyorum..ama Pozisyonda cok veririz.. Büyük ihtimalle de üst biter mac..

Öncede belirtmistim..Takim Tikir Tikir islerken bir Milli mac arasi geldi Takim düsüse gecti. Gecmiste cok Örneklerini gördük isleyen bir Takim ara verdimi düsüse gecer. Milli Mac arasi olsun veya Sezon ortasi olsun.

Ilk Defa Milli Mac gelmesine seviniyorum. Nedeni de su Kötü gidise biraz ara vermemiz ve Futbolcularin Ligden biraz uzak kalmasi. Tek Korkum ise Yine su Milli Maclarda Sakat Dönen Oyuncularimiz. Galatasaray en cok Milli Oyuncusu olan Takim. En Cok Mac Trafigine cikan Galatasaray Takimi. Iste Bu Yüzden Rotasyon bence cok iyi..Fenerbahce bu yönde Galatasaray´a göre cok sansli. Fenerbahceli Oyuncu Avrupa Kupasi, Türkiye Kupasi ve Lig Maratonunda Ortalama 40 Mac cikariyorsa, Galatasaray´li 50-55 Mac cikariyor Sezonda ama yinede bu Handikap hic bir zaman Medya´da yansimadi.

Aslinda Milli Maclarin gelmesine bi yandan da bitmesinden dolayi seviniyorum..Ne Mutlu bizeki bu Sezon Resmi olarak Milli Mac kalmayacak ve Oyuncular arasira saadece Hazirlik macina gidecek onda da ekstra efor sarf etmelerine gerek yok. Özellikle Türkiye Milli takimimiz bu iste basarili Özel Maclarda aldigi sonuclar zaaten ortada. Dünya Kupasina gitmemiz de zaaten 1% gibi bisey artik yaani kisacasi Hayal kurmaya gerek yok..

Tek ümidim Moralli ve Hazir gelmeleri Oyuncularimizin. eger Moralli ve saglam bi sekilde gelirlerse düsüncem Kadromuz söyle olmalidir...Bir ümidim ise Linderoth´un hazir olmasidir..Ugur Ucar´in performansini görünce gercekten cok ümitlenmeye basladim..Düsünün Dizinden copk Kötü sakatlandi Ugur..

-----------------LeO-------------------

Sabri------Servet------Emre Asik----Hakan

-----------Ayhan-----Linderoth----------

------------------Elano------------------

Keita--------------Baros--------------Kewell

Not: Arda Turan biraz dinlense iyi olacak..Belkide bu Dinlenme kendisinin Fenerbahce´ye karsi özel Motive olmasina ve kendine gelmesini saglayacak....Elano´ya gelince herkes elestiriyor ama Arda´nin da Form düsüklügü var düsünüyorum ozaman Elano nun ne sucu var ve yeni bir Oyuncu Oynaya Oynaya kendini ancak ispatlayabilir...Elano nun zaman ihtiyaci var onu her iki macta bir yedek birakmamaliyiz...

Fenerbahce´li Devid ilk geldigi Sezon nasil´di hatirlayin..Sezon sonu gönderiliyordu son anda kaldi ve o Sezon patladi Devid Fenerbahce Sampiyonlar Liginde Ceyrek Final oynadi..

Trabzonspor öäbür Takimlara göre Kapanmayi fazla bilmez ve öbür Takimlara göre cok acik verecektir onun icin Pozisyon bulmada sikiniti cekecegimizi düsünmüyorum ve maci aliriz diye düsünüyorum..ama Pozisyonda cok veririz.. Büyük ihtimalle de üst biter mac..

Rijkard ama su Kadroyla cikacak diye düsünüyorum...

--------------Leo----------------

Sabri----Emre-----Servet------Hakan

---------Sarp----Ayhan-----------

-------------Arda-----------------

Keita---------Baros------------Kewell(Aydin)

Milli takımın yüde 95 bir amacı kalmadı. İnşaalah bu kritik maçlarımız öncesinde sakatlıkları bulunan oyuncularımızı oynatmazlar.

HER ZAMAN HER YERDE, ALİ SAMİ YEN'DE

Üst Alt