TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

aa olur mu hiç arkadaşlar biz 5 felan atamayız bjkye, adamlar 8M€ verip tabatayı aldılar, nasıl 5 atarız :D:D

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor | 28 Ağustos | Maç So

Ne olacak bu BJK'nin hâli . . :D Yazık, haftaya da bizle oynayacaklar. :rolleyes:

Birde şöyle birşey var;Beşiktaş Avrupa takımı değil.Mesela biz ve Fener ligde kötü gitsekte Avrupa'da farklı oynuyoruz.Ama Beşiktaş öyle değil.Ligde neyse o.ManU maçına kadar mutlak form tutması lazım.

bjkliler Geçirzinho iyi çalıştı bu hafta değil mi???

Geçirzinhonun devreleri bozulmuş, bu sezon tersine çalışıyor....

4 haftada 6 puan Geçirzinho..... :D

Kendi sahadında oynayan bjk takımı 8 defansif oyuncuyla maça çıkıyor karşısındakide ManU değil yarısı eksik G.Antep yuh artık.Geçen seneki gibi hem biz hem fenevin olmadığı bi lig 100 yılda 1 defa olur tüpermanında koltuğu bırakmaya niyeti olmadığına göre bjkliler daha çok çile çekerler.Allah sabır versin :D

dün kü maç herşeye ragmen güzel di türkiye standartlarında tempolu bir maçdı da diyebiliriz ama maçın hakkı da beraberlikdi zaten.

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş - Gaziantepspor | Saat 21:00 | 28 Ağust

Bu macta , SIke, yatas, hakem hatasi, kendi kalesine goller vs. hersey olabilir.

Besiktas 3 yada 2 puan kaybedemez, kaybetmelerine izin verilmez.

Üstelik Antepin baskani ve Demirön 2 yilldir baya iyi calisiyorlar. Bu konuyla ilgili cok ciddi dedikodular var. Besiktas puan kaybederse bu yazdiklarim icin Özür ilicegim.

Neden sahada harcanan emeğe kara leke sürüyorsun yaptığın çok ayıp ligin 4.haftası ne şikesi kardeşim kendinde misin sen? ben maçı izledim dün 90 dakika,iki tarafta maçı alabilirdi şanssızdı takımlar gol sesi çıkmadı.

Nihat gol yollarını bloke etti:)

Bjk'nin sorunu bence açıkça belli.Denizli bunu görmezse çok çekerler.

Cevap: TSL 09/10 Sezonu | 4. hafta | Beşiktaş - Gaziantepspor | Saat 21:00 | 28 Ağust

Neden sahada harcanan emeğe kara leke sürüyorsun yaptığın çok ayıp ligin 4.haftası ne şikesi kardeşim kendinde misin sen? ben maçı izledim dün 90 dakika,iki tarafta maçı alabilirdi şanssızdı takımlar gol sesi çıkmadı.

1.Sen mac izledin yada izlemedin, bu benim umrumda degil.

2.
Bu macta , SIke, yatas, hakem hatasi, kendi kalesine goller vs. hersey olabilir.

Besiktas 3 yada 2 puan kaybedemez, kaybetmelerine izin verilmez.

Üstelik Antepin baskani ve Demirön 2 yilldir baya iyi calisiyorlar. Bu konuyla ilgili cok ciddi dedikodular var. Besiktas puan kaybederse bu yazdiklarim icin Özür dilecegim

Su son cümleyi dikkate alsaydin, yorumuma yorumsuz kalirdin belki...

3.

Daha 3 hafta önce "antepe 3 gol atti diye abartmayalim GS yi" "GS ancak Anteplere atar 3 gol" "Antepi bile zar zor yendiler" "antepden 2 gol yiyen takimi, abartiyorsunuz" "cacik olmaz GS den" diyen Fosbesiktaslara Selam gönderiyorum. Alin size Antep. Tabatasiz Antep. Deplasmanda degil, Evinizde bile yenemediniz"

Ben yorumunuza yorumsuz kalmak istiyordum ama yapamadim. Neyse.

Ben tüm Gazianteplilerden ve Gaziantepsorda özür diliyorum, cunku yatas maci oldugunu idda etmistim. (Tabata olayi falan, ortada dolasan dedikodular ve gecen sene besiktasin kazandigi mac yuzunden) Beni ters köseye yatirdilar, helal olsun.

Bu yorumu macin ardindan yazdim. Siyah boyadigim kismi okursan, sözümü tuttugumu anlarsin.

Eger benim özür diledigimi bildigin halde bu yorumu yazdiysan gereksiz bir yorum olmus. Yok eger "bilmiyordum özür diledigini" diyorsan, bir zahmet baksaydin 2 sayfa gerideki yorumlara.

"umrumda bile degil, özür dilemissin yada dilememimissin, böyle yorumlar yazma" diyorsan sanane derim :)

Ben böyle sacmalayim ve ardindan özür dilemek zorunda kalayim, yeterki fener ve bjk puan kaybetsin. Raziyim.

Sanırım bazıları Galatasaray kolay takımlarla oynadı biraz zor takımlarla oynasın diyenlere bir ders daha oldu. Biz Kayseri gibi iyi defans yapan takıma 4 atmışız. hıncal felan çıkıp demiş bu maç böyle bitmezdi. TRT3'ten maçın 2. yarısını tekrar izleyince anladım. Kayseri top felan oynamamış. Sürekli sert fauller. Hakem kartını çıkaramıyor bir türlü. O maçta en az 3-4 sarı kart daha vardı. Bazıları çiftten kırmız olacaktı. Kayseri'nin pozisyonu yok 2. yarı. Antep maçını da söylemeye gerek yok sanırım. 5. haftada ve 10. haftada görüşürüz. Bu takımın oyununa laf etmeyin. 2-3 hafta sonra zaten edemeyeceksiniz.

Üst Alt