TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu

Cevap: TSL 2008/09| 21.Hafta | Gençlerbirliği 1-0 Fenerbahçe | Maç Sonu

Galatasaray kendini Avrupa'ya vermiş durumda.2000-2001 sezonunda da CL'de çeyrek final oynamıştı ama şampiyonluğu febe'ye kaptırmıştı.(hakemlerin büyük payı da vardı tabi)

Valla 2. yarıya iyi başlayamadık,Bordeaux maçında mahkum oynadıgımız dakıkalar oldu!Avrupa arenasında ben pek umutlu değilim!Ama Gs nin ölüsü bile bu ligi bu sene şampiyon kapatmak zorundadır!!!

Valla 2. yarıya iyi başlayamadık,Bordeaux maçında mahkum oynadıgımız dakıkalar oldu!Avrupa arenasında ben pek umutlu değilim!Ama Gs nin ölüsü bile bu ligi bu sene şampiyon kapatmak zorundadır!!!

Yahu nasıl umutlu değilsin?Chelsea bile çıkamadı Bordo'nun stadından bu sene.Biz galibiyeti kaçırdık.Kewell boş kaleye atsa fark olacak belki.Fransız gazeteleri,UEFA hepsi yazdı Galatasaray'ın Bordo'yu ezdiğini.Galatasaray herkesin gözünü korkuttu ve turu da geçecek...

mevlana fenerlileri görse ; siz gelmeyin derdi.....:)

beter olun

Ahh ahh fener çok sanslısın yoksa 7 tane atip sagladigin averaj geri gidecekti bu maçta :D

Yahu nasıl umutlu değilsin?Chelsea bile çıkamadı Bordo'nun stadından bu sene.Biz galibiyeti kaçırdık.Kewell boş kaleye atsa fark olacak belki.Fransız gazeteleri,UEFA hepsi yazdı Galatasaray'ın Bordo'yu ezdiğini.Galatasaray herkesin gözünü korkuttu ve turu da geçecek...

Biraz yavas deme geregi duydum.Bordeaux macinda biz galibiyetimi kacirdik gercekten oylemi dusunuyorsun.Kewwll atsa fark olacakti belki diyorsun peki o zaman ya onlarin sutlari gol olsaydi ya top direkten donmeseydi nolacakti?Chelsea Bordeauxnun stadindan cikamadi demissinde o mac son macti ve Chelsea gruptan cikmayi garantilemisti.Hhepimiz Galatasaraliyiz takimimizi ovecegiz tabiiki ama dogru,mantikli bir sekilde yorum yapmaliyiz.

İstanbul takımları 2 ileri 1 geri diyodum fener bi gitti mi 3 5 geri gidiyo..

Yok anlamıyorum,ne bekliyorlardı ki ? 3-4 atalım Bordeaux'a deplasmanda geri dönelim.Bu mudur ?

Lucescu gittiğinden beri Avrupa'da deplasman maçlarında beraberliğimiz yok diyorum.Tek hatırladığım maç L.Moskova'yı 2-1 ile geçtiğimiz karşılaşma.

Gerisi " 0 ".

Dua etsinler geçen hafta sağladığı averajı geri almadı Gençler.:D

rıdvan kadıköye keçi salsan menisküs olur diyo koptum yaw

Üst Alt