TSL 2008/09| 25.Hafta | Bursaspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç sonucu.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2008/09| 25.Hafta | Bursaspor 2 - 1 Fenerbahçe | Maç sonucu..

Cevap: TSL 2008/09| 25.Hafta | Bursaspor - Fenerbahçe | 20 Mart | 20:00

Dun su Omer Cavusoglu denen dangalaga o kadar gicik oldumki ve forumlarinda o kadar dalga gectilerki sanki kendileri cok basarili olmuslarda biz kotuymusuz gibi o yuzden bu maci 4 gozle bekliyorum.Bursa sunlara bir takarsa sesleri kesilir bunlarin haydi Bursa.

Dün bize gülenler bugun ağlaar inşallah. Ağlamaktan gözleri şişer. Ertuğrul hoca yap bi güzellik

Allah dün gördü utanmazların,şerefsizlerin nasıl küstahlaştıklarını.bunun bir cezası olacak elbet.bu akşam şöyle bir 3-4 farklı bir mağlubiyet alsalar ne kadar da güzel olur.bu akşam olmasa bile dünkü aşağılamalarının cezasını çekecekler en geç 27. haftada.tıpkı 14 mayıs gecesi Allah'ın onlara attığı tokat gibi.bir tokat daha yiyecek ONUN BUNUN ÇOCUKLARI.

Bursa çok rahat yener fener i hiç zorlanmadan

Bu sene yanılmıyorsam 4 kez karşılaştılar ve hepsindede fb yendi.Artık 5. maçtan en azından beraberlik almalılar.Ama Ertuğrul Sağlam'ın bunu başaracağını sanmıyorum,Fb Kayseri maçına benzer bir oyunla sahadan galip ayrılır.İnşallah yanılırım...

sağlam fener'e yatar benden söylemesi ilk yarıda bursa yatmıştı yine yatar azize iş başında

Dun su Omer Cavusoglu denen dangalaga o kadar gicik oldumki ve forumlarinda o kadar dalga gectilerki sanki kendileri cok basarili olmuslarda biz kotuymusuz gibi o yuzden bu maci 4 gozle bekliyorum.Bursa sunlara bir takarsa sesleri kesilir bunlarin haydi Bursa.

onu var ya karşıma bir çıkarsalar çavuşoğlu denen mahlukatı delik deşik ederim

Terbiyesiz insan o.Seviyesine inmemek lazım.

Bu arada golleri ofsayt.Ufuk Saygı'nın buna ne diyeceğini merakla bekliyorum...

Ellemeyin Fener yensin. Onlar puan kaybedince bizde takip edip ayni neticeyi aliyoruz. Bu en az 5 haftadir ayni. Kendi evimizde zaten yeneriz.

Spiker de fener kendi yari alaninda top çevirirken neredeyse kalpten gidecek.

Üst Alt