TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Ya bu Sabri'nin çektirdiği 3'lünün videosu var mı ya ? Bayağı aradımda bulamadım yaaa.

Cevap: TSL 2009/10 25. Hafta | Galatasaray 3-0 Ankaragücü | 14 Mart | Maç Sonucu

Ne o çok mu hoşuna gitti yorumum.

Birşeye gülüyorsan ya da sinir oluyorsan her zaman açıklayıcı ol ki daha iyi anlaşılasın ,tabi futboldan anlıyorsan:cool:

Anlamadığın içindir ki ona buna sataşmayı kendine meziyet edinmişsin.

Sen burda blog yazısını ön plana mı çıkardın, yani ne demek bu dedin?

Ah işte ah kendini nasıl da ele vermişsin ,futbolun içinden gelmediğini nasıl kanıtlayıvermişsin,kelime dağarcığının nasıl da gariban olduğunu ortaya koyuvermişsin,

Benle tartışman için kapasiteme ulaş ve futbolda blog diye bir deyimin olup olmadığı öğren sonra gel,hadi bakayım.

FM onamakla futbol öğrenilmez,işin içine gir ve blog deyimini öğren:))

Çok komiksin gerçekten...:))))))

Birşeye gülüyorsan ya da sinir oluyorsan her zaman açıklayıcı ol ki daha iyi anlaşılasın ,tabi futboldan anlıyorsan:cool:

Ah işte ah kendini nasıl da ele vermişsin ,futbolun içinden gelmediğini nasıl kanıtlayıvermişsin,kelime dağarcığının nasıl da gariban olduğunu ortaya koyuvermişsin,

Benle tartışman için kapasiteme ulaş ve futbolda blog diye bir deyimin olup olmadığı öğren sonra gel,hadi bakayım.

Komik olan kim acaba burada?Adama birsürü laf etmişsin ama hatalı olan sensin.Blog denmez ona blok denir.Bloklar arası bağlantı klasik bir Ömer Üründül deyimidir.Bu yazıp insanlara ``Fm oynamakla futbol öğrenilmez`` demen de ayrı bir komik olmuş.Bu arada ``tartışma kapasitesi`` nedir?Bunu da ``blog`` gibi sen mi uydurdun?:)

Ah Cesur'um... Blog eşit degildir Blok. Bu bir. İkincisi blog kelimesi internet günlügü olarak kullanılmaktadır ve çok popülerdir. şahsen ben futbolu gazetelerden ya da tvden degil bloglardan takip ederim. Boldlamamın sebebi yanlış yazdıgın şeyin başka bir şeyle adaş olması ve cümlenin enteresan hale gelmesidir iki.

Futbolu anlamak Hıncal'ı dinlemek, onun agzından her çıkanı kitabın belirlemekse hayır futboldan anlamıyorum Cesur bu üç.

Komik olan kim acaba burada?Adama birsürü laf etmişsin ama hatalı olan sensin.Blog denmez ona blok denir.Bloklar arası bağlantı klasik bir Ömer Üründül deyimidir.Bu yazıp insanlara ``Fm oynamakla futbol öğrenilmez`` demen de ayrı bir komik olmuş.Bu arada ``tartışma kapasitesi`` nedir?Bunu da ``blog`` gibi sen mi uydurdun?:)

Blog yazsını yazdığımda sonradan hatalı olduğumun bende farkına vardım.

Güzel alfabemizim 'K'harfi yerine 'G' harfini kullanmışım.

Her cümeleye bu kadar dikkat edersen burda başka hatalarda yakalayabilirsin. Benim eğitim ve öğretim hyataımda ki bilgilerim bana yeter senin düzeltmene gerek yoktu bu birincisi.

2.si:Bloklar arası bağlantı sözünün Ömer Üründül le özdeşleşmiş olduğunu sanmıyorum,ne alaka sen kelime dağarcığını hazneni futbol yorumcularından mı kazandın yoksa?

3.sü:Evet sadece Fm den gelen insanlar var hayatında iki top çevirmemiş insanlar burda prof yetisi kazanıyorlar,bunda komik bulunacak bir taraf yok,tabi senin espiri anlayışına bakar bu mesele ki.

Mevlana nın güzel bir sözü vardır 'insanların neye güldüklerinden ne kadar akıllı olduklarını anlarsınız' diye. O durum senin durumunu açıklar.

4.sü:Sen çok şey bildiğini zannedipte hiç bilmeyenlerdensin galba,kapasite nedir ,nerelerde kullanılır,hangi cümlelere konulabilir bir öğren.

Duymamışsan al sana yeni bir bilgi; tartışma kapasitesi,tartışma yeteneği.

5.si:Herşeye maydonoz olan tipler,kendi gerçeklerini görmezlikten gelip,eleştiride bulunduktan sonra marifetle formda dolaşmayı kendilerine iş bilmişler sanırım.

Bu konuda senin hiçbir ilgin yokken avukatvari bir şekilde savunman nedendir acaba,yoksa kendine bunu bir görev mi edindin..?

Ama şunu da söylemeden geçmeyeceğim ,yazındabenim yorumumu bir çok defa komik olarak nitelendirmişin.

Çirkef ve hiçbirşey bilmediği halde herşeye yorum yapmayı maksat edinmiş olmaktansa,komik olmayı yeğlerim.

Ah Cesur'um... Blog eşit degildir Blok. Bu bir. İkincisi blog kelimesi internet günlügü olarak kullanılmaktadır ve çok popülerdir. şahsen ben futbolu gazetelerden ya da tvden degil bloglardan takip ederim. Boldlamamın sebebi yanlış yazdıgın şeyin başka bir şeyle adaş olması ve cümlenin enteresan hale gelmesidir iki.

Futbolu anlamak Hıncal'ı dinlemek, onun agzından her çıkanı kitabın belirlemekse hayır futboldan anlamıyorum Cesur bu üç.

Sevgili Kaan yazdığın 'blog' değil 'blok' eleştirisine kesinlikle katılıyorum.

Ben de biliyorum burada hata yaptığımı ve dikkatli baktığımda olayı farkettim,bu konuda haklısın,tebrikler yanlışı düzgün yakalayarak tespit etmişsin.

Klavyenin mağduru oldum bu konuda.

Gel gelelim işin asıl düşündürücü tarafına;yaptığım yorumda bir yazı yanlışımı farketmiş olan Kaan arkadaşım,bu yazım yanlışının altına gülücük koymak yerine,burada bir yazım yanlışı var demek sana daha çok yakışmaz mıydı?

Veyahutta sen bu forumda insnaların hatalarından dalga geçmek için mi vakit harcıyorsun,yada benim diğer görüşlerimi beğenmediğin için kendine bu durumu fırsat bilip böle bir eleştiride bulunmak çok daha mı mantıklı?

Asıl komik olan bu yazım yanlışını büyüterek sizin kendinizi tatmin etmek ve insanların hatasını düzeltmek yerine bir çelme de ben takayım demek ve bu durumdan zek almaya çalışmak komedinin alası..

Formda ki yazım yanlışını görmüşsün ama kendindeki davranış hatasını görememişsin ya bu en büyük komikliktir.

Demek istediğim bir yazım hatasını bulmak hüner değil o hatayı dile getirmek hünerdir,bu da etik bir davranış ister.

Tabi varsa...

Blog yazsını yazdığımda sonradan hatalı olduğumun bende farkına vardım

güzel alfabemizim 'K'harfi yerine 'G' harfini kullanmışım.her cümeleye bu kadar dikkat edersen burda başka hatalarda yakalayabilirsin. Benim eğitim ve öğretim bilgim bana yeter senin düzeltmene gerek yoktu bu birincisi.

2.si:bloklar arası bağlantı sözünün ömer üründülle özdeşleşmiş olduğunu sanmıyorum,ne alaka sen kelime dağarcığını hazneneni futbol yorumcularından mı kazandın yoksa

3.sü:Evet sadece Fm den gelen insanlar var hayatında iki top çevirmeiş insanlar burda prof yetisi kazanıyorlar,bunda komik bulunacak bir taraf yok,tabi senin espiri anlayışına bakar bu mesele ki.

Mevlana nın güzel bir sözü vardır 'insanların neye güldüklerinden ne kadar akıllı olduklarını anlarsınız' diye. O durum senin durumunu açıklar.

4.sü:Sen çok şey bildiğini zannedipte hiç bilmeyenlerdensin galba,kapasite nedir ,nereledre kullanılır,hangi cümlelere konulabilir bir öğren

duymamışsan al sana yeni bir bilgi tartışma kapasitesi,tartışma yeteneği.

5.si:herşeye maydonoz olan tipler,kendi gerçeklerini görmezlikten gelip,eleştiride bulunduktan sonra marifetle formda dolaşmayı kendilerine iş bilmişler sanırım.

bu konuda senin hiçbir ilgin yokken avukatvari bir şekilde savunman nedendir acaba,yoksa kendine bunu bir görev mi edindin..

Ama şunu da söylemneden geçmeyeceğim ,yazında bir çok defa komik olarak nitelendirmişin

Çirkef ve hiçbirşey bilmediği halde herşeye yorum yapmayı maksat edinmiş olmaktansa,komik olmayı yeğlerim.

Bu kadar uzun bir yazıya gerek yoktu yahu.:)Birincisi ben televizyon programlarındaki yorumları hiç izlemem.Maç sırasında maçı yorumlarken Ömer Üründül'ün çokça kullandığı bir tabirdir bu.Onuniçin oradan örnek verdim.İkincisi Fm oynayan futbol bilmez diye saçmasapan bir düşünce olamaz.Ben oynamıyorum ama oyunu oynayıp da futbolu çok iyi bile insanlar da tanıyorum.Onun için kendi kendimize element uydurmak biraz saçma kaçıyor.?Dördüncüsü hakkımda hiçbirşey bilmeden atıp tutman bildiğin terbiyesizliktir.Karşımda iki kelime edemeyecek klavye delikanlıların buralardan insanlara sallaması,insanları aşağılaması terbiyesizliğin dik alasıdır.Tartışma kapasitesi diye bir deyim yoktur anlaşılan yine elemet uydurma durumu var burada.Tartışmak için ne kapasiteye ne de yeteneğe gerek vardır.Yetenek ve kapasite göreceli birşeydir çünkü.Beşincisi herşeye maydonoz olma gibi bir durum yok.Ben kendilerini birşey zanneden,insanlara tepeden bakan tiplere uyuz oluyorum ve kendimde cevap verme gereği hissediyorum bu tür adamlara karşı.Çirkeflik lafını aynen iade ediyorum bu arada.Ayrıca Hıncal Uluç gibi bir adamı ``düşünce adamı`` olarak nitelendiren biri ile tartışacak değilim futbolu bilip bilmeme konusunda.Dediğim gibi bu kadar uzun yazıya gerek yoktu,sadece yazım hatanızı belirttim ve insanlara b.k atmadan önce aynaya bakmanız gerektiğini belirttim o kadar.

yada benim diğer görüşlerimi beğenmediğin için kendine bu durumu fırsat bilip böle bir eleştiride bulunmak çok daha mı mantıklı?

Aslında tamamen buydu.Yorumuna katılmıyorsam uzun uzun neden katılmadıgımı yazmam gerekirdi belki de ama biraz sinir oldugum için böyle yaptım.

Bu kadar uzun bir yazıya gerek yoktu yahu.:)Birincisi ben televizyon programlarındaki yorumları hiç izlemem.Maç sırasında maçı yorumlarken Ömer Üründül'ün çokça kullandığı bir tabirdir bu.Onuniçin oradan örnek verdim.İkincisi Fm oynayan futbol bilmez diye saçmasapan bir düşünce olamaz.Ben oynamıyorum ama oyunu oynayıp da futbolu çok iyi bile insanlar da tanıyorum.Onun için kendi kendimize element uydurmak biraz saçma kaçıyor.?Dördüncüsü hakkımda hiçbirşey bilmeden atıp tutman bildiğin terbiyesizliktir.Karşımda iki kelime edemeyecek klavye delikanlıların buralardan insanlara sallaması,insanları aşağılaması terbiyesizliğin dik alasıdır.Tartışma kapasitesi diye bir deyim yoktur anlaşılan yine elemet uydurma durumu var burada.Tartışmak için ne kapasiteye ne de yeteneğe gerek vardır.Yetenek ve kapasite göreceli birşeydir çünkü.Beşincisi herşeye maydonoz olma gibi bir durum yok.Ben kendilerini birşey zanneden,insanlara tepeden bakan tiplere uyuz oluyorum ve kendimde cevap verme gereği hissediyorum bu tür adamlara karşı.Çirkeflik lafını aynen iade ediyorum bu arada.Ayrıca Hıncal Uluç gibi bir adamı ``düşünce adamı`` olarak nitelendiren biri ile tartışacak değilim futbolu bilip bilmeme konusunda.Dediğim gibi bu kadar uzun yazıya gerek yoktu,sadece yazım hatanızı belirttim ve insanlara b.k atmadan önce aynaya bakmanız gerektiğini belirttim o kadar.

Sen şaka mısın kardeşim sana bu son yazşımdır birdaha da yazmayacğım çünkü; derdini anladım.

1.si ben her Fm oynayan futboldan anlamaz diye bir yorumda bulunmadım,ilk önce okuduğunu anla sonra yorumda bulun ,

Orda dediğim sadece Fm oynamakla futbol öğrenilmez.

Yani 'öğrenilmez' kelimesi nerde 'anlamıyor' kelimesi nerde?

Bu kadar bilgiçlik taslarken bunu es geçmen,anlayamaman ya da anlamak istememen düşündürücü.

2.si Ben medeni insan çerçevesinde çok şükür ki her insannla muhattap olabilecek olgunluğa, akla ve dirayete sahip bir insanım,bu klavye delikanlıları gibi klasik ve modası geçmiş yorumlar kabak tadı verdi.

3.sü, Yetenek ve kapasite göreceli birşeydir demişsin.

yetenek ve kapasitenin neresi göreceli birşeydir,bir adam yetenekliyse ve kapasitesi varsa o adamın kalitesi herkes tarafından bilinir ve o şekilde değerlendirilir.

Daha iyi anlaman için: Galatasaray lı Arda yeteneklimidir,yeteneklidir, bunun nersi göreceli bir kavramdır?

Güzellik,iyilik,çekicilik mi ki yetenek ve kapasite göreceli olsun??

Yetenek ve kapasite her zaman sabittir.

4.sü Hıncal uluç için düşünce adamı demişim ve benle muhattap olmazmışın.

Acaba sen Hıncal Uluç karşısında bu söylediklerinin ne kadarını söyleyebileceksin.

5.Ve en önemlisi bu yazıyı sırf benim Hıncal Uluç u övmemden dolayı benim bu görüşüme kin kusmak istemişcesine fırsat bulduğun için yazmşısın,bu çok açık.

Yani burda insanların görüşlerine saygı göstermemek ve yukardan kimin baktığını görmek çok açık şekilde ortaya çıkıyor.

Ben kimseyi hayatımda küçük görmem ve kimseye yukardan bakmam.

Kimseye b..k atmam.

Burda insanalara kimin b..k attığı bellidir. Benim bir tane, bir arkadaş üzerinde alaycı bir mesajımı bulun bende bu formdan çekip gideyim.

Terbiye ve b..k atma sınırlarını Hıncal ve daha birçok insan için atan birinin birilerine aynaya bak demesinden önce kendilerinin aynaya bakmaları icap ediyor.

2010 henüz yenilgisi olmayan bir Ankaragücüne karsi oynadik dün ve yenilmek nedir hatirlattik heriflere.

Simdi sirada bir diger takim var, tipki Ankaragücü gibi 2010 de yenilgisi olmayan bir takim, yani Trabzonspor :)

Umarim onlari da yeneriz.

Selcuk cezali mi degil mi bir kesinlesse...

Üst Alt