TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor 2-3 Galatasaray | 9 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: TSL 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray

Maç 19:30 'da bi de Antep'te sıcaklıktan eriyecek sahada topçular. Bu kadar sıcak bi memlekette bu saatte üst düzey bi maç oynatılır mı ya ? Bu arada Takımların başharflerini büyütelim hocam başlıktaki.

Cevap: TSL 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | Kamil Ocak Stadı| 19:30

fenerin maçı 9 civarı olması gerek. ah lig tv hep attığın kazıklar bize. ne vardı aynı saatte oynansa maclar . ama yok illada ayrı saatlerde oynancakki sende para kazancan futbolcu sağlığını düşünen yok hiç :(

Bu ne beya maç 8 den sonra olmalıydı.Sıcaktan eriyecek topçular.Maçtan 2 hafta sonra Ramazan ayı olucak. Basına da bol bol haber çıkar oruçlu topçular diye(Özellikle Sivas için :) )

Olumlu taraflara bakıcak olursak lig geldi çattı . Zaman nasıl da akıp geçti. Teknik direktör sorunsalını daha dün gibi hatırlarım.Heyecan başlıyacak hayırlısı olsun.

fenerin maçı 9 civarı olması gerek. ah lig tv hep attığın kazıklar bize. ne vardı aynı saatte oynansa maclar . ama yok illada ayrı saatlerde oynancakki sende para kazancan futbolcu sağlığını düşünen yok hiç :(

Merak etme hocam sanırım Aralık ayında yeni yayın ihalesi var ve tek bir firmaya verilmeyecek İngiltere'deki gibi en az iki yayıncı kuruluş olacak.

zaten şartlar gereği maçtan hiçbirşey beklemiyorumda eğer o maçta allah korusun bi futbolcuya birşey olursa o tff züppeleri nasıl verecekler bunun hesabını çok merak ediyorum çok... azizenin üç yıllık planı işlemeye erken başladı

Merak etme hocam sanırım Aralık ayında yeni yayın ihalesi var ve tek bir firmaya verilmeyecek İngiltere'deki gibi en az iki yayıncı kuruluş olacak.

walla öylede renktaş ben bununda faydası olcağını sanmıyorum, ihaleyi alan bize şu ana kadar attığı kazıklarla tanınan d-smart olacak ve digiturku bile aratacak diye bekliyorum ama umarım öyle olmaz...

walla öylede renktaş ben bununda faydası olcağını sanmıyorum, ihaleyi alan bize şu ana kadar attığı kazıklarla tanınan d-smart olacak ve digiturku bile aratacak diye bekliyorum ama umarım öyle olmaz...

Vay be yeni sezonun ilk lig maci topigi.Zaman ne cabuk geciyor:).3-1 aliriz insallah Elanoda biraz oynar.

Siftah ve Bismillahirrahmanirrahim dedikten sonra başlayalım. :)

Başarılar Aslanlar.

Hayırlı olur inş yeni sezon müzemize yeni parcalar getiririz.

Elanonun kadroya alıncagını zannetmiyorum cok geridedir fizik olarak ama denizli macında sahaya cıkması gerektigini düşünüyorum.

Alnımızın akıyla lige 3 puanla baslarız insallah

Basarılar GALAT(İCOS)ASARAY

Cevap: TSL 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | Kamil Ocak Stadı | 9 Ağustos | 19

12 agustos'da oynanacak Milli maç nedeniyle tff Pazartesiye maç koymamış.

Acaba hem Fenerbahçe maçı hem de bizim maçımız aynı saatte oynanamaz mıydı?

Lig tv 77 kanalda birini başka bir kanalda da birini verebilirdi.

Cevap: TSL 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | Kamil Ocak Stadı | 9 Ağustos | 19

Geçmiş sezonlardaki deplasman Antep karnemiz:

1998-1999 Gaziantepspor 1-2 Galatasaray

1999-2000 Gaziantepspor 0-1 Galatasaray

2000-2001 Gaziantepspor 0-2 Galatasaray

2001-2002 Gaziantepspor 1-1 Galatasaray

2002-2003 Gaziantepspor 1-2 Galatasaray

2003-2004 Gaziantepspor 1-2 Galatasaray

2004-2005 Gaziantepspor 1-0 Galatasaray

2005-2006 Gaziantepspor 2-2 Galatasaray

2006-2007 Gaziantepspor 1-0 Galatasaray

2007-2008 Gaziantepspor 1-1 Galatasaray

2008-2009 Gaziantepspor 0-1 Galatasaray

yayıncılardan biri d-smart olup birde gs nin haklarını aydın doğan alırsa asıl ozaman merak edicem. çok güzel hareketler bunlar ile cakısmasın die maçı öğlen oynarız :ka23:

yeni sezon hayırlı olur inş 3 puanlı güzel bir başlangıç olacakdır bizim adımıza

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | 9 Ağustos | 19:30

Bu sezon kesin şampiyon olmalıyız ŞL için. Sistem oturana kadar güzel bir futbol beklemiyorum.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 1. Hafta | Gaziantepspor - Galatasaray | 9 Ağustos | 19:30

Şampiyonluk parolasıyla yepyeni bir sezon daha.. Her şey gönlümüzce olsun..

Yeni sezonun ilk maç topic'i.. Heyecanlandım yav :D

Yine ilk haftalarda ve yine bir Antep deplasmanı.. TFF'ye bişey demiyorum artık.. Size rağmen şampiyon olacağız..

Mersin'den giden çok olacak ben gidemeyeceğim sanırım fakat güzel bir galibiyet gelir diye umuyorum çünkü İsrail'de de yeterince nem ve sıcaklık vardı gerçi Antep, Netanya'dan kat kat iyi bir takım ama olsun yine de yeneceğimizi düşünüyorum..

Tekrar hayırlı olsun.. Şampiyonluk maç topic'ini görmek dileğiyle şimdiden aslanlarımıza BAŞARILAR diliyorum..

Üst Alt