TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

abartmasak ? Sonucta keita & elano da kirmzi kart gördü. Dogru yanlisti ama yakismiyor felan cok olmuyor mu ?? :confused:

Elano'nun Keita'nın Lincoln'nün kırmızı görmeye hakkı var isterse takımı kümeye düşürsünler. Ama yerli oyuncular yaptımı tamam. Takımdan değil ülkeyi terk et diyeceğiz nerdeyse.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 12. Hafta | Diyarbakırspor 1-2 Galatasaray | 8 Kasım | Maç

renkdaşlar selamlar. Mesajlarımızın çoğu umutsuzca yani iyi oynamadığımız yönünde. ama her maç iyi oynamak durumunda değiliz ki. Böyle maçlarda 3 puan bile bizim için çok önemli. ben tebrik ederim aslanları.

Özellikle Kewel ve Arda olayın ciddiyetinin ikinci yarı farkına vardılar.Sorumluluk alma gayretiyle orta sahaya gelip top kullanınca işin rengi değişti.Pas yüzdemiz artınca onların direnci kırıldı ve kondisyonları yetmedi.

Gösterdi ve yorumladı. Hakem insiyatifidir ve sarı normal dedi.

Nedense Hakem insiyatifleri ve hep aleyhimize olıuyor.

Kayseri maçında Emre %100 kasti olarak elle kesti topu hemde 2 kere Hakem Tolga Özkalfa ama Kart hiç çıkmadı.

PEnaltıyı yedi. Kaleci resmen kasti elle aldı topu bunun lamı cımı yok kkırmızıdır Nonda alıyor topu ve içerde 1 adamımız boş gol olasalığı %90

maça isteksiz arzusuz ve gereğinden fazla sakin başladık. aynı fb-diyar maçını izler gibiydik, ilk 30dk. çok sağlam pres yaptılar top yapmamızı pasla çıkmamızı engellediler, takım savunmamız da son derece savruk dağınık bir biçimdeydi allah korusun maçta 2. golü yiyip 2-0 la soyunma odasına gitseydik çok lüzumsuz bir puan kaybı yaşanabilirdi. gerçi 2-1 den sonra barışın yaptığı amatörce ve akılsızca hatadan dolayı yine zorlanabilirdik ama allahtan adamların pili bitmişti ve tobiyi de alarak arkayı sağlamlaştırdık ama 86. dk daki o pozisyonu da yaratmamalıydık resmen kendi ellerimizlen puanı verecektik azkalsın. ben takımımı beğenmedim açıkçası ama umarım şu verilen arada kendilerine gelir ve bidaha deplasmanlarda bu kadar kötü bir futbol bize izlettirmezler. şu oynadığımız oyun bursa deplasmanında bize yetmeyecektir örneğin.

maça isteksiz arzusuz ve gereğinden fazla sakin başladık. aynı fb-diyar maçını izler gibiydik, ilk 30dk. çok sağlam pres yaptılar top yapmamızı pasla çıkmamızı engellediler, takım savunmamız da son derece savruk dağınık bir biçimdeydi allah korusun maçta 2. golü yiyip 2-0 la soyunma odasına gitseydik çok lüzumsuz bir puan kaybı yaşanabilirdi. gerçi 2-1 den sonra barışın yaptığı amatörce ve akılsızca hatadan dolayı yine zorlanabilirdik ama allahtan adamların pili bitmişti ve tobiyi de alarak arkayı sağlamlaştırdık ama 86. dk daki o pozisyonu da yaratmamalıydık resmen kendi ellerimizlen puanı verecektik azkalsın. ben takımımı beğenmedim açıkçası ama umarım şu verilen arada kendilerine gelir ve bidaha deplasmanlarda bu kadar kötü bir futbol bize izlettirmezler. şu oynadığımız oyun bursa deplasmanında bize yetmeyecektir örneğin.

Daha evvelde belirttiğim gibi Arda ve Kewel ikinci yarı oyuna ağırlığını koydular.Adamların pili durduk yerde bitmedi elbette.Bu iki oyuncu orta sahaya gelip topla oynamaya başlayınca pas yözdemiz arttı ve onlar boş koşmaktan yoruldu.Pilleri bu yüzden bitti.Ayrıca ben şahsen takımın kırmızı karttan sonraki performansından memnunum.Zira Buca maçını hatırlayın.Elano'nun atılmasından sonra Buca gibi bir rakibe nasılda mahkum oynadık.Penaltı kaçırdılar pozisyona girdiler.Ya bu maçta öyle oynasaydık sonuç ne olurdu?

Ben Barış'ın arkasındayım, helal olsun. Koşuyo bir şeyler yapmak için uğraşıyor, Ayhan gibi kayıplarda yapımıyor. Hemen vurun adama.

Ben Barış'ın arkasındayım, helal olsun. Koşuyo bir şeyler yapmak için uğraşıyor, Ayhan gibi kayıplarda yapımıyor. Hemen vurun adama.

bizde barışın arkasındayız . mücadelesine enerjisine, emeğine saygımız var ama zor bulduğu bu formayı kolay bir biçimde kaybetmek istemiyorsa futbolu aklıyla oynayacak. akıllı bir adam deplasmanda takımı bu şekilde 10 kişi bırakmaz yarım saat. eğer takımımız burda puan kaybetseydi belkide ilk suçlanacak o olacaktı. arkadaşlarını ve takımını seviyorsa bidaha böyle acemice kart görmemeli. biz kendisine sadece burdan uyarı yapıyoruz kendisini sevdiğimizden ve takımda devamlı yer almasını istediğimizden dolayı bundan sonrası kendisinin bileceği iş.

Açık konuşmak gerekirse şanslı bir 3 puan oldu.Golü erken yememiz bir bakıma işimize yaradı.Çünkü maçın başlama düdüğünden itibaren golün geleceği çok belliydi.Fazla gecikmeden geldi de futbolcular silkinip kendilerine geldiler. 1-0'dan 2-1'e kadar iyi oynadığımızı düşünüyorum.Daha doğrusu çok iyi olmasa da Diyar maçını kazanmaya yetecek kadar.Yalnız golden sonraki dakikalar yine kabir azabı gibiydi. Es kaza bir gol yesek ya da Mendonza kale ağzından o golü kaçırmasa bunun sorumlusu önce Barış sonra hakem olacaktı.Hani Hıncal hep der ya akıllı hakem verdiği değil vermediği kararlarla taraf tutar.Özkalfa'nın Barış'a gösterdiği her 2 sarı kart da bilhassa 2.sarı kart kesin doğruydu.Peki ya Diyarbakırlıların defalarca elle oynamaları Barış'ın müdahelesinden daha mı masumaneydi? Onlara kart yok Barış'a var.Maç sonunda Şener hakemden yakınıyor.Bence maçı oturup sakin kafayla bir daha seyretsin ve ilk yarıda yaptığı tabiri caizse kabak gibi penaltıya baksın.Espinoza'nın sarı kartı ise bence doğruydu,kırmızı ağır olur.

Barış gerçekten benim gözmden çok düştü.25 dk işkence çektik ya!Yazık günah o kadar emeğe.Allah'tan kazandık yani.

Baris bir miktar para cezasi hak ediyor.. bundan sonra zor girer ilk 18

Yok artik!

FR, ben barisin performansindan memnunum diyor. Sen ilk 18'e giremezsin diyon?

Var artik !

Ne desin Rijkaard.. Baris cok sacma bir kirmizi kart mi yedi desin?. tabi oyuncuyu atese atmiyacak!!!

Böyle kolay ve sacma bir kirmizi kart yersen bu takimda oynamasin kardesim!!

Not: anti Barisci degilim. sezon basindan bari neden oynatmiyor barisi diyordum ama haklimis Rijkaard.

Hayati haklısın, Barış büyük hata yaptı ama bu hatayı daha önce Arda yapmadı mı? üstelik en kritik ŞL maçımızda gereksiz kafa atıp Bordo da 10 kişi kalmıştk. Keita keza fener derbisi bastırırken gitti yumtuk attı.

Futbol bu çocuklar heyecanlı ve gençler daha hata olacaktır. 1 hata Barış'ı - Arda'yı - Keita'yı harcarsak 5 maç sonra oyuncu kalmaz.

O nedenle cezasını zaten cezalı olarak çekecek artı 11 'in değişlmezi olmaya giderken formayı kaptırdı. Emin ol ceza bitince 11'e zor girer hatta Aydın ve Linderoth da forma girdi ki oyuna bile zor girer. Barış kafasını duvarlara vuracaktır.

Tek düşüncemiz Manisa maçı olmalıdır. Adamlar deli gibi bileniyorlar ama tempoları aşırı düştü. Maçı alıp yolumuza devam edelim. BJK yenilirs Fb - GS kalır. .Fener yenilirse de GS lider olur bu hafta. ;)

Üst Alt