TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Bursaspor 1-0 Galatasaray | Maç Sonucu

turkcellsperliglogo.png

bursasporaway.png
bursa130fc1.png
f2m5a162ebpg8.png
gs130vf8.png
gshome.png

Yer : Bursa Atatürk Stadyumu

Tarih : 27 Kasım Cuma

Saat 20:00

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 27 Kasım | 20:00

Bursa böyle bitmiş. mücadele etmeyen rezil bir GS ye Luce zamanındaki 5 lik bir tarife uygular. Ankaragücü gibi 3 de bırakmaz!!

Utandım bugün 90 dk orta sahayı geçemedik ayıp ayıp..

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 14. Hafta | Bursaspor - Galatasaray | 27 Kasım | 20:00

Bursa deplasmanlari hep zor gecmistir bizim icin, gecen senede yenilmistik 2-1.

Bizim topcular neyapip edip alsin bu maci !

Puan kaybı %100 beraberliğe dua edeceksiniz. Bursa'nın o presinden ve 90 dk temposuna bu GS hayatta dayanamaz. G.Antep 10 kişi kaldı. adamlar 30 dk ezdi baskı üstüne baskı.

I.Ergiç en az 1 gol atar bize. Tek şans tarafımız Sercan sakatlıktan hiç iyi çıkamış aşırı güçsüz.

1 puan Bursa da iyidir. Manisa ya bile baskı kuramıyorsak. Diyarbakır a baskı kuramıyorsak.

Bursa da hayalci olmayın. İlk yarı fener bize 6-7 puan fark yaparş Şampiyonluğunu ilan eder. Teselli olarka BJK ile 2. lik yarşısına gireriz. Yıllardır ligi takip eden biri olarak, İçerde 17 de 16 yapmayan hiçbir takım şampiyon olamadı. Çnükü deplasmanlarda maç kazanmak çok zordur ve kışı var sakatı var. her halikarda kaybetttririler.

Bursa nın en byükü slahlarındna biri de Hakemler. Levent KIzıl her türül oyunu yapacaktır.

1 puan alabiliriz. bUgün kü gibi ezik oynamazsak.

Evet..Manisa macinda 7 bekleyen´i bile gördüm...Cok rahat kazaniriz dostum Bursa kimki demi..! Galatasaray süper top oynuyor demi..??

Bence Puan kaybi 85%

Türk futbolcusu istikrarsız. Şahsen bekliyordum puan kaybı. Senin söylediğine gelince Bursa takım makım değil. Tesadüfler üzerine kurulu bir takım. Her hafta izliyorum sıkılıp kalkıyorum televizyonun başından.

Bizim takım haftaya farklı oynar adım gibi eminim. Bu yüzden çok rahat kazanırız.

zor kazanırız manisa maçından sonra deplasmanda ancak angut.com'un ağzında sakız oluruz.

iyi köpeği bugün sevindirdik. Bursa maçında %90 göbek attırırız. Fark yiyeceğimiz için. Nasıl olsa taraftar forumda oynamadan 5-6-7 atarsa. Futbolcu da maça çıkmadan kazandı edasıyla lay lay lom yapar. El oğlu da döşer gider!!

Yok ya ne Beş,Altı'sı kesin 10 olur aşağısı kurtarmaz :)

Yahu ne kadar sorun yaptınız ! Aramızda 2 puan fark var 20 değil ! Doğrudur bu kadar önemli bir haftada puan kaybı olmamalıydı ama Futbol bu ihtimaller oyunu.

Bursa evinde taraftarıyla çok iyi bütünleşiyor ! Ama bizimkilerde böyle bir haftanın ardından Antep'teki gibi çıkar Aslanlar gibi oynar.

Ha oldu ya çok doğal olarak puan kaybettik, Dünya'nın sonu mu ?

Bu fb, bjk daha çok puan kaybeder.

Muhtemelen berabere kalırız.Bursa çok daha iyi takım Manisa'dan.

Yok ya ne Beş,Altı'sı kesin 10 olur aşağısı kurtarmaz :)

Yahu ne kadar sorun yaptınız ! Aramızda 2 puan fark var 20 değil ! Doğrudur bu kadar önemli bir haftada puan kaybı olmamalıydı ama Futbol bu ihtimaller oyunu.

Bursa evinde taraftarıyla çok iyi bütünleşiyor ! Ama bizimkilerde böyle bir haftanın ardından Antep'teki gibi çıkar Aslanlar gibi oynar.

Ha oldu ya çok doğal olarak puan kaybettik, Dünya'nın sonu mu ?

Bu fb, bjk daha çok puan kaybeder.

Onlar kaybeder de biz yenemezsek şampiyon olamayız.

fener içerde asla kaybetmez bunu unutun Liderlik artık sadece hayal. Manisa'yı yenemeyen takım ancak kendini aşarsa Bursa yı deplasmanda yener ki.

GS li oyuncular Formanın ağırlığına uygun oynucakalr mı görücez?

Adam gibi oynarlarsa kazanırlar ama fener Kasımpaşa ve Ankaragücünü 5 ler yollar.

Yenilgiden ders çıkarıp toparlanırız merak etmeyin..

Bursa'dan böyle oynarsak puan alırmıyız sizce ?
winku.gif

Bursa bu futbolla oynayan takımı harcar

sizin galatasaraylılıgınıza yazıklar olsun yorumları okurken utandım ya bu takımı siz ne yaptınız içine ettiniz

Üst Alt