TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-2 Bursaspor | 10 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-1 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı | L

Gitsin liderlik 24. hafta liderine vermiyorlar kupayı, 34. hafta liderine veriyorlar.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-1 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı | L

Bu sene Bursa Şampiyon Fener'i 2.yaparlar.Ya da tam tersi bizi yini 3.yapacak bu Mhk ve Fenarasyon.Tepki koymak lazım.Kuddusi ne Abitoğlu ne ya.Bizim Fener maçına da Hüseyin GÖÇEK'i verecekler.Hani şu İBB maçını katleden hakemi.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-1 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

Bundan sonra eğerki Galatasaray aleyhine karar veren hakem olursa,yönetim masaya yumruğunu vurmalı,2 senedir katlediyorlar bizi.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 18.Hafta | Kasımpaşa 0-1 Bursaspor | 10 Mart | İlk Yarı

Bundan sonra eğerki Galatasaray aleyhine karar veren hakem olursa,yönetim masaya yumruğunu vurmalı,2 senedir katlediyorlar bizi.

Bu Fedarasyon ve Mhk değişmediği sürece bu böyle gider.Bir takım kişiler boşu boşuna vermez 3 yıllık sözü.Dikkat

goolün oluşumunu bizim ekrandan seyrettiğimiz gibi kasımpaşılarda öyle izledi..

Bursa kazanamaz,kazanamayacak. 2 haftaya ilk 4'de kalırsalar iyidir.

kasımpaşının savunması kevgir gibi,bursaspor çok etkili geliyo..

Bu Fedarasyon ve Mhk değişmediği sürece bu böyle gider.Bir takım kişiler boşu boşuna vermez 3 yıllık sözü.Dikkat

Ben zaten rakiplerden çok hakemlerden korkuyorum,bu sene fb maçı,ibb maçı,eskişehir maçı resmen doğradılar,geçen sene hakemler resmen bizi yarışın dışına ittiler,bu aralar kafamı kurcalayan soru Sinan Enginin açıklamaları,adam kayseri maçından sonra o kadar iddialı konuştuki hayret ettim.Ardından fbnin doğranması bu haftada bizim doğranmamız düşündürücü.

Bursa çok rahat oynuyor.Kasımpaşanın bi baskısı yok.Bu maçı Bursaspor çok rahat kazanır bu saatten sonra.

Ben zaten rakiplerden çok hakemlerden korkuyorum,bu sene fb maçı,ibb maçı,eskişehir maçı resmen doğradılar,geçen sene hakemler resmen bizi yarışın dışına ittiler,bu aralar kafamı kurcalayan soru Sinan Enginin açıklamaları,adam kayseri maçından sonra o kadar iddialı konuştuki hayret ettim.Ardından fbnin doğranması bu haftada bizim doğranmamız düşündürücü.

Sinan Engin geçen hafta 4-1 lik Paşa maçından sonra da.Ahmet Çakar Rijkaard'ı gönderirse Galatasaray sonuçta Şampiyon olursa şampiyon olan bir antrnörün gitmesi yanlış olur gibi bir şeyler gebelerken.Sinan Engin Galatasaray zaten ilk 2 ye giremeyeceği için sorun olma gibi bir şey geveledi ağzında sessizce duydum:mad:.O adam Beşiktaş görününmlü Fenerbahçe sempatizanı bana kalırsa.

bursa iyice havaya girdi şampiyon olurlarsa kimse şaşırmasın

Bursa taraftarı eskişehir diye tempo tuttular.

Üst Alt