TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor 1-2 Galatasaray | 31 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 19. Hafta | Denizlispor-Galatasaray | 31 Ocak | 19:00

Denizli ile bu hafta karşılaşmak daha iyi olur bizim için nitekim son haftalarda düşmemek için asılırlardı maça.

Geçen hafta iyi mücadele ettiler ama kapasiteleri yetmedi eğer küçümsemezsek gol rekoru kırabiliriz ve bu sezonki en rahat maçımızı oynarız

-----------Leo--------

--Uğur-Neill-Servet--Balta

--------Sarp--Topal-----

--------Elano------------

--Arda---Jo-------Caner

bu kadro çıkmalı.

leo

uğur-------lucas-----servet------hakan

elano---------mustafa

arda---------------------------------caner

jo

nonda​

O kadar küçümsemeyelim rakibi.Artık puan kaybına tahammülümüz yok o kesin...İnşaallah güzel bir futbolla rahat bir skorla alırız:2_thumbs_up_-_anima

Giresunsporu zor yendiler Galatasarayımı yencekler :D

bence bu maçı rahat alırız tek youla zorlar bizi

Katılıyorum renktaş bizi tek zorlıyacak kişi Youla onuda Neill adam adama savunursa probLem kalmaz.

Bol gollü bir maç geçmesini bekliyorum..rahat alıcağımız bir maç.puan kaybına tahammülümüz yok.geçen hafa fener maçındaki denizli çıkarsa karşımıza rahat bi 4-5 tane atarız.skor tahmininse 4-1 alırız gibime geliyor..

Başarılar ASLANLAR..

Bu arada Keita'dan haberi olan varmı?? Ne zaman gelecek.Özledik bea :D

Katılıyorum renktaş bizi tek zorlıyacak kişi Youla onuda Neill adam adama savunursa probLem kalmaz.

Bol gollü bir maç geçmesini bekliyorum..rahat alıcağımız bir.puan kaybına tahammülümüz yok.geçen hafa fener maçındaki denizli çıkarsa karşımıza rahat bi 4-5 tane atarız.skor tahmininse 4-1 alırız gibime geliyor..

Başarılar ASLANLAR..

Bu arada Keita'dan haberi olan varmı?? Ne zaman gelecek.Özledik :p:ciftetelli:

Denizli maçında yok o kesin...Rijkaard Kayseri maçına düşünüyormuş Keita'yı...

Denizlisporun tek galibiyeti var oda hükmen kazanılan Ankaraspor maçı:asd:ama futbol bu rakibi küçümsemeyeceksin.

Haftaya maçımız zor. O yüzden bu haftayı kayıpsız geçmeli ve Fener de puan kaybederse liderliğe çıkmalıyız.

Zemin iyi olduğu sürece iyi bir futbol bekliyorum takımımızdan. Ama bizim için Kayserispor deplasmanı çok kritik olacak. O maçı ne yapıp ne edip kazanmalıyız.

5. haftaya kadar Maç kaybetmessek Lider oluruz gibime geliyor.Ama Kayseri çooooook kritik olacak.BJK maçınıda almayı basarabilirsek önümüzü daha rahat görürüz:)

görünüşe göre joyla başlıyoruz,bakalım bizimki normal zeminde 90 dakkika nasıl olacak..sabırsızlıkla bekliyoruz...

Üst Alt