TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe 3-0 Sivasspor | Maç Sonucu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe - Sivasspor | 16 Ağustos | 21:00

4 er kırmızı kart çıksın seyirciler sahaya girsin ikisininde sahası kapansın e bu kadar olay olmuşken fener ve küçük fener berabere kalsın..... :)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 2. Hafta | Fenerbahçe - Sivasspor | 16 Ağustos | 21:00

macin sonucu belli bence fener rahat alir sivas ezikleri ne zaman yendiki

İkisindende zerre kadar haz etmem.Keller yağırlar birbirlerini ağırlar tadında bir maç olacak. Ve büyük bir ihtimalle Sivas Bilica hediyesini, Fenerden 3 gol yiyerek taçlandıracak.

Keller yağırlar birbirlerini ağırlar

Benim bildiğim "körler sağırlar birbirini ağırlardır" o deyişin esası. Bu deyişin farklı bölgelerde böyle bir kullanımı mı var yoksa siz mi yanlış kullandınız? :confused: :confused: :confused:

Sevgiler...

NOT: Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

ben bir beraberlik bekliyorum açıkcası febe den bi cacık olmaz o kadar abartıldıgı kadar bir oyunları yok bence ama iyi bir rakiple oynamadılar şuan a kadar bjk maçında ise şans faktörü yanlarındaydı.

fenerbahçe A vs fenerbahçe A2

eee böyle olunca sonuç belli 3-1 fenerbahce A alır maçı.

belki maçın başında göstermelik fb A2 1-0 öne geçer sonra 3 tane alırlar içeri..

kısac bu hafta bişi beklemeyin. eğer 4-5 fark atarsak liderliği alabiliriz.

Benim bildiğim "körler sağırlar birbirini ağırlardır" o deyişin esası. Bu deyişin farklı bölgelerde böyle bir kullanımı mı var yoksa siz mi yanlış kullandınız? :confused: :confused: :confused:

Sevgiler...

NOT: Gerçekten merak ettiğim için soruyorum.

:D::D Güzeldi bu...

Hatırlıyorum; daha ben küçük bir çocukken, daha Kadıköy laneti başlamamışken, Levent Yüksel'in bir şarkısı vardı "Geç bunları, anam babam geç bunları..." diye nakaratı olan...

Ben bunu "Geç BULVARI, anam babam geç BULVARI..." diye söylüyordum...Öz anam ve babam bunu farkedince, benle bir gün falan dalga geçmişlerdi :).

Fenerbahçenin zorlanmadan , maçı alacağını düşünüyorum ,

İlk defa bir maçta tribünlerin dolmasını istemiyorum

Biletler harbi kazık Azize ne yapmaya çalışıyor?:D

Sivasa bu fiyatlari cekiyorsa bizim macta mIgros tribunu 200 olur.Fenerli arkadaslarim siz en iyisi simdiden para biriktirmeye baslayin.Bu macida fener alir alsinlarda Sivas 2de 0 ceksin:).

:D::D Güzeldi bu...

Hatırlıyorum; daha ben küçük bir çocukken, daha Kadıköy laneti başlamamışken, Levent Yüksel'in bir şarkısı vardı "Geç bunları, anam babam geç bunları..." diye nakaratı olan...

Ben bunu "Geç BULVARI, anam babam geç BULVARI..." diye söylüyordum...Öz anam ve babam bunu farkedince, benle bir gün falan dalga geçmişlerdi :).

:2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:

Neyse, en azından doğrusunu öğrenmiş oldunuz. :)

Yalnız Levent Yüksel'in o albümü harika olmasının ötesinde bu tür yanlış anlamalara mahal verecek sözlerle doluymuş. Ben de "son kuşlar havalandı" sözünü "dolmuşlar havalandı" diye anlıyor, daha doğrusu anlayamıyor :D "nedir ulan dolmuşların havalanması, nasıl bir şey ola ki o?" diye kafayı yiyordum. :D

Sevgiler...

Kağıt üstünde fb'nin zorlanmadan kazanacağı bir maç gibi gözüküyor.Ayrıca azizenin bilet fiyatlarını abartması,fb tribünlerini olumsuz etkileyecektir.Stad muhtemelen yine dolacak ama içi boş bir kalabalık olacak yüksek ihtimal.Fb sosyete takımı olma yolunda hızla ilerliyor.Bu durumda rakip üzerinde baskı kurma ihtimali giderek düşüyor...

Sivas'ta hic birsey yok. Stoper desen rezalet, orta sahasi yok, fenerde stoper sikintisi var ama sahaya agac diksen o bile Erseni marke eder. Alex ve Guiza'nin uyumu iyi, Sivas da o bolgelerde rakibe pek zorluk cikarmiyor o yuzden fener rahat kazanir maalesef.

:2aloh1: :2aloh1: :2aloh1:

Neyse, en azından doğrusunu öğrenmiş oldunuz. :)

Yalnız Levent Yüksel'in o albümü harika olmasının ötesinde bu tür yanlış anlamalara mahal verecek sözlerle doluymuş. Ben de "son kuşlar havalandı" sözünü "dolmuşlar havalandı" diye anlıyor, daha doğrusu anlayamıyor :D "nedir ulan dolmuşların havalanması, nasıl bir şey ola ki o?" diye kafayı yiyordum. :D

Sevgiler...

:D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt