TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonu

Mustafa Pektemek için negatif düşünüyordum maçı izlerken tüm negatif düşüncelerim pozitif oldu gerçekten çok güzel oynadı,birde hurşut iyiydi,aykut solbekde sadece durup defans yapıyor bize yaramaz.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20.Hafta | Beşiktaş 4-1 Gençlerbirliği | 5 Şubat | Maç Sonu

adamlar yıllar sora 4 gol attı ya çok şaşırdım noluyo dedim :D güntekin onayla riıdvan dilmende öve öve bitiremedi ya beşiktaşın bütün oyuncuları muhteşem dedi herifler

bu arada hurşit ve mustafa pektemek çok iyi oyuncular gerçekten

bjk bu sene hayel eder anca şampiyonlugu GS ve fb arasınca geçicek.

Duzenli olarak oynatilirsa neden gelmesin ustha? Bu ligde Gencler'den daha iyi kac takim var ki? Gecen sene de ilk macta tek basina Fener'i dagitmis, sezonun geri kalaninda da cok iyi oynamisti. Tek korkum Mustafa Denizli. Ernst, Fink ve Necip'i ayni anda oynatabilen bir adam o. Hincal Uluc bile Galatasaray'a gelsin diye cirpinirken (2 sene once falan) simdi o da anladi Mustafa Denizli'nin kotu bir teknik direktor oldugunu.

Evet ya dünyada 3 tane ön liberoyu aynı anda oynatan kaç teknik adam vardır.:D Haftaya deplesmanda gözlerim tabatada olacak.

Penaltıydı

Bünyamin Gezer, fazla zorlanmadı. 41. dakikada bir pozisyon var. Bence 1 nolu yardımcı gördü ama hakemi uyarmaya cesaret edemedi. İbrahim Toraman’ın Kahe’nin kafa vuruşunda elle yaptığı hareket bence topaydı. Yani penaltıydı. Ama bu pozisyon sadece bir defa gösterilip geçiştirildi. Acaba Beşiktaş’ın lehine olsaydı kaç defa gösterilirdi merak ediyorum.

Erman Toroğlu

Bu doğru mu hatırlamıyorum pozisyonu penaltı mıydı?

Beşiktaş'ın 2. golünden önce Hurşut'a faul yapıldı. Beşiktaş'ın kaptığı top Gençlerbirliği'nin kalesinde gol oldu. :eek:

Dün tribünde bize sallayanlar içlerini ferah tutsunlar, 2 hafta sonra geliyoruz.

Rahat olun Demirören'i bile göndereceğiz.

;)

Yeteerrr Yıldırım Demirören Yetterrrr !

Özür, adamlar kazanmış. Alışkanlık oldu :D

Golerin hepsi çook güzel goller.Hepsi organize...

Üst Alt