TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 6 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor - Galatasaray | 6 Şubat | 19.00

Ufuk

Neill, Emre, Servet, Caner

Elano, Barış, Arda

Keita, Jo, Gio

Arda ile Elano ikilisiyle daha fazla pas yaparız ayrıca Barış'ın yapıcağı pres ve mücadele. Jo inşallah yetişir aksi halde yerine kim oynucak bende merak içindeyim.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 20. Hafta | Kayserispor - Galatasaray | 6 Şubat | 19.00

Bazı arkadaşlar Neill bekte oynatılmamalı, Servet ile bir an önce uyumlu bir ikili oluşturmalı diyorlar. Ama son maçlarda kanatlarımızın çok zayıf kaldığı gerçeğini gözardı ediyorlar.

Aslında o da mantıklı ama Servet-Neill'ın da alışması lazım. Keşke Ali Turanı da alabilseydik devre arası.

Jo bu maçta oynayabilecek mi bilmiyorum ama o olmazsa çok sıkıntı çekeceğiz. 4-6-0 oynamak gerekiyor ama Keita-Elano-Arda-Gio-Caner aynı anda sahada olmazsa bu taktiği başaramayacağız gibi gözüküyor ki Kayseri maçında Gio ve Keita'nın birer devre oynamasını bekliyorum.

Alınacak bir beraberlik bile iyi sonuç sayılabilir bu kadar eksiklerle.

Çok zor maç kazanmak zorundayız oyuncular kendini affettirmeli.

Saldırın Durmadan Bu taraftar arkanızda her zaman !

Keita oynarsa süper olur.Kazanıcaz inş.

Şu pastırmacılara yenilirsek rezil oluruz resmen.Artık deplesmanda şöyle eze eze ne zaman yeneceğiz.merakla bekliyorum

barış oynamasın artık, bence bu maçı kazanamayız..

------Ufuk Ceylan-------

Sabri-Neill-Servet-Hakan

------Mehmet Topal-----

---Baris---------Elano---

Keita----Baros----Santos

Cok mu sey istiyorum be :2_thumbs_up_-_anima

Zor bir maç olacagı kesin. Kayseri yabana atılmıcak bir takım kolay kolay kendi sahasında kaybetmiyen bir takım. eger burdan alacagımız galibiyet bizim için 3 degil 6 puandır. o yüzden tek çare galibiyet almaktır.

Ufuk

Ugur Servet Neill Hakan(Caner)

Mustafa Elano

Keita Arda Gio

Jo

Bu maç bir sezonun kırılma noktalarından biri, kazanırsak zirve yolunda önümüz açılır, rakipleri psikolojik baskı kaplar, ve çok zorlu bir deplasman başarıyla aşılmış olur, aksini düşünmüyorum; Galatasaray sahaya kazanmak için çıkar rakibi isterse Zeus olsun.

Galatasaray'ın 2. yarı için Ya dibe vuruş ya da ben ölmedim gerçek Galatasaray bu diye isyanını gösterecek maç olacak.

Denizli ve Antalya maçlarında girilen "0" pozisyon ve 150 ye yakın top kaybı.

Rakibine mahkum oyununu referans alırsak GS miz malesef bu maçtan 2-3 farklı yenilgi ile çıkacaktır.

Fakat Galatasaray o eski sezon başındaki istekli her yerde basan koşan oyununa dönüş yaparsa bizim ve camiamızın umutları artar.

Her GS li gibi bende Şampiyonlık için yenilsek bile umut verecek güven verecek bir oyun bekliyorum.

Rijkaard çok ciddi uyarılar yapmalı ve önlemler almalı hiçbir maçın telafisi yok.

Umarım iyi oynar ve kazanırız.

kader maçı benim gözümde.yenilirsek kötü...keitanın mutlaka oynaması lazım gio diyorsunuz görmüyormusunuz adamın şuan takımla alakası yok hiç alışamamış.biraz zamana ihtiyacı var bana kalırsa.

bu arada kayseriler azmış ali turan mevzusu için haberlerde gösteriyordu hepsi bilet alıyormuş yenelimde akıllansın köle tacircileri...

attachment.php

Bu soguk havada yine güzel bir zeminde oynucaz

hiç ama hiç ümidim yok bu takımdan. bunu birazda sağlık ekibimiz sağladı desek yeridir yani. muhtmelende sağlık ekibimizin insafiyeti bizim ligdeki yerimizi belirleyecektir. kayseri sağlam bir takım muhtemelen yenileceğiz ama inşallah futbolcular nerde oynadıklarının farkına varırlar da en azından tüm güçleriyle mücadele ederler, bu da benim için yeterlidir zaten yenilselerde antalya maçı gibi kaybetmesinler yeter.

Üst Alt