TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İ.B.B. - Fenerbahçe | 28 Şubat | 15.00

son zamanlarda maçlara çok iyi başlayıp kötü bitiriyoruz. ama artık inş yine iyi başlıcaz ama bu sefer başladığımız gibi bitircez

İşe bak ya, biz antu'ya üye olduğumuzda 2 gün sonra forum'dan atılıyoruz,burda Onur adındaki arkadaş Alex'in fotoğrafını koymuş kimse sesini çıkarmıyor.

İşe bak ya, biz antu'ya üye olduğumuzda 2 gün sonra forum'dan atılıyoruz,burda Onur adındaki arkadaş Alex'in fotoğrafını koymuş kimse sesini çıkarmıyor.

Antuyada üyeyim ben. Antuda tanıdığım yolların_sonu nickli abimiz var gayet düzgün biri. daha bir çok galatasaraylı var. neden onlar değilde provokasyon yapıp ihraç olanlar atılıyor.

Antuyada üyeyim ben. Antuda tanıdığım yolların_sonu nickli abimiz var gayet düzgün biri. daha bir çok galatasaraylı var. neden onlar değilde provokasyon yapıp ihraç olanlar atılıyor.

Bende üye olmuştum ,galatasaryla ilgili bikere yorum güzel bir yorum yaptım direk kovuldum:eek:

Angut.com da var hee :asd: ahaha:eek:mg::biggringift::bgking1::allecto::yikes: :asd::2aloh1:

hakemde fırat aydınus'muş

istediklerini yapmışlar

Onur antudaki nickin ney ?

Benimde Antuda'da hesabım var ama yılda ortalama 180 gün ceza yediğim için malum :D:D Kendi kaybettiğim zaman saydırıyorum yönetime falan yiyoruz cezaları :D hem burda saydırınca ceza yok :D Ama antuda Galatasaray için yazdıklarını burda yazma imkanında yok ;)

Neden yazdıgımı bilmiyorum içimden geldi :allecto:

Üst Alt