TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

aynılarını bende düşünüyorum ama gelecek senelerde de istedikleri adamı alsalar, bu aziz yıldırımdaki ego takıma karışma istediği herşeyi ben bilirim tavırları,daumda da bu yetenek olduktan sonra fenerden yine bi halt olmaz.En önemli maçında anelka gibi bir adamı yedek bırakan teknik adama kimi getirirsen getir yine bildiğini okur.Bunların kapasiteleri bu.Adamlar transfer işini gerçekten hiç bilmiyolar.

Dogru aslinda, Fener bu Aziz ve Daumla öyle bir takim ki, bugün Fabiano gelse is yapamaz fenerde ))

Dilegim hem Aziz hem Daum seneye de fb nin basinda olsun tabii.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 23.Hafta | İstanbul BB 2-1 Fenerbahçe | 28 Şubat | Maç Sonu

Aziz´in son hamlesi kalmadi kardes. Bu sene son hamlesiydi. 2 senedir sampiyonluk görmedi. Biz olduk, sonra Besiktas oldu ve Daum´u getirerek Daum´la 3 sene sampiyonluk sözü verdi. Bu sene sampiyon olamazsa istifa etmesini bekliyorum. Ama Aziz´in sözüne güven olmadigi icin devam da edebilir:D Insallah eder:D

Istifa kesinlikle etmez. Dedigim gibi pahali 2-3 transfer yapar, ve son kozlarini oynar.

Ama Azize ve Daumlu fener öyle bir fener ki, isler iyi gitmedi mi, yerle bir olu veriyorlar.

Bu Tuncayli, Anelkali, Appiahli, Marcolu, Alexli, Nobreli, Kezmanli, Ortegali kadro ile olsun

Deniz, Selcuk, Topuz, Baronu, Guiza, Özerli kadro ile olsun farketmez.

Isler bi iyi gitmedi mi, fener dogru düzgün toparlanamiyor.

Bunu taa sezonun basinda bu forumda bir fenerli arkadasla tartismistik.

Bana Rijkaard S ligi tanimiyor, Daum taniyor.

Bizde kadro bu var su var, acik ara sampiyon oluruz diyordu.

Ben de fenerde bir düsüs olsun, sizi kötü günler bekler demistim.

Aynen su an oldugu gibi...

hakem ne yapsın daha resmen fenere çalıştı ilk yarıda emre belözoğlunun ceza sahası yayındaki pozisyonuna faul çaldı,resmen fener bi gol atsın beraberlik olsun dedi ilk yarı bitmeden..

Yüce Allah'ın adaleti işte.3 dakikalık uzatma verilecek maçta 7 dakika uzatma verilir.90+2'de golü yerler 90+7'de gol atarlar.Bu en son hakemin oyunun kaderini değiştirebileceği maçtı ve 7 dakika sayesinde Manisa'dan 1 puan aldılar.Şimdi de verdiler.Adalet.

Yüce Allah'ın adaleti işte.3 dakikalık uzatma verilecek maçta 7 dakika uzatma verilir.90+2'de golü yerler 90+7'de gol atarlar.Bu en son hakemin oyunun kaderini değiştirebileceği maçtı ve 7 dakika sayesinde Manisa'dan 1 puan aldılar.Şimdi de verdiler.Adalet.

Daha beter olsunlar.Sürünsünler ezikler :dedikodu:

yazarin biri ne yazmis

firat aydinusun guizanin pozisyonunda kirmizi kart vermedigi dogru cünkü guizanin girdigi hicbir pozisyon gol sansi olamaz :D:D:D

30 metre var güloyla kale arasında defans zaten yetişir, sarı kart doğru ama Kollina Ahmet TÜrk Hakemleri adına utanç günü ilan etti dünü :D

Erdoğan Arıkan: Güiza'nın pozisyonu mutlak gol şansından ötürü kırmızı kart değilmi sence?

Hakan ŞÜKÜR: Hakemler Güiza'nın kaçırdığı golleri göz önüne alarak güizanın oldugu bir pozisyonda mutlak gol şansı yok demiş olabilir

Face'den aldım. Ne kadar doğru bilemem :)

ilk 8 haftadaki balları ve hakem yardımı olmayınca balonu gelen giden patlatıyor :f68.gif:

Üst Alt