TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Baştan beri söyledim Bursa'nın fikstirü çok avantajlıydı. Biz ne zaman zor bir maça çıkacak olsak adamlar hep kolay maçlara denk geliyor. Bundan sonra bizim dışımızda zor maçları yok. Son hafta Beşiktaş maçını saymıyorum, zaten liderlik koltuğunda gelirlerse o haftaya, ne yapar eder yenerler o maçı.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 26.Hafta | Bursaspor 2-1 Denizlispor | 22 Mart | Maç Sonu

Baştan beri söyledim Bursa'nın fikstirü çok avantajlıydı. Biz ne zaman zor bir maça çıkacak olsak adamlar hep kolay maçlara denk geliyor. Bundan sonra bizim dışımızda zor maçları yok. Son hafta Beşiktaş maçını saymıyorum, zaten liderlik koltuğunda gelirlerse o haftaya, ne yapar eder yenerler o maçı.

ben sana bişey söyleyeyim beşiktaş ölümüne oynar yine bırakmaz o maçı bursa ya

Haftaya kazanamazsak ve Bursa kazanırsa Lig biter.Berabere kalırsak hem Fener hem bizim için biter.Bu tablo size neyi hatırlatıyor.Geçen senenin karbon kağıda kopyası değil mi.

aynen benim aklımdan geçende oydu.geçen senenin aynısı bi duruma geldik.bu hafta dananın kuyruğu kopacak bursa yener biz berabere veya yenilirsek artık ikinciliğe oynarız.

Üst Alt