TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonuc

Rıza sende hiç utanma sıkılma yok mu? Bir hoca bir takıma sürekli olarak nasıl yatar? Eskişehir gol atıyor adam sevinmiyor. Kusacağım galiba...

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | Maç Sonuc

Acaba Diyorum bu Eskişehir Samiyende bize karşı 0-2 önde olsalardı bjk deki gibi açıkmı oynardı yooksa duvar gibi kapalı defansmı yapardı

Acaba Diyorum bu Eskişehir Samiyende bize karşı 0-2 önde olsalardı bjk deki gibi açıkmı oynardı yooksa duvar gibi kapalı defansmı yapardı

Yırtarlardı heryerlerini dostum... Rıza bizim oyuncuların bacaklarını bile kırdırırdı skoru korumak için. Rıza 1, Mehmet Özdilek 2...

Bu adamların Bjk ile oynadığı maçları direk şike soruşturması kapsamına almaları lazım...

Şu aralar şike soruşturmasından önüne geleni içeri atıyorlar,alın size şikecinin kralı rıza,adam 2-0 dan sonra resmen defansı açtı,böyle adi şerefsizlik olurmu yaa.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 27.Hafta | Beşiktaş 3-2 Eskişehirspor | 27 Mart | İkinci Ya

maçtan sonra rıza ve oyuncualırından ;

2-0ı koruyamadık, çok gool kaçırdık ve şanssız gooller yedik açıklamaları bekliyorum.Bizde yiyecez ..

tahmin ettiğim gibi yine aynı tarz açıklamalar yapmış maçtan sonra.Ben senin böyle konuşacağını bildiğim için önceden yazıyorum sende beni teyit edercesine aynılarını söylüyosun.O zaman seninle benim aramda ne fark var ?

Haa senin maç satış ve yatış tecrüben var dimi pardon..

wci7lu.gif

Hadi hayırlı tıraşlar.

bu pozisyonu gormemistim yuhh ya burda nasil geri dönülür aklim almiyor vur kaleye gol olur olmaz ayri bisey adam geriye donuyor ya allah sizi bildigi gibi yapsin riza ve bi kac usagi

Benim anlayamadigim konu.. Ayni Eskisehirspor Galatasarayá karsi böyle öne gectimi Zamana nasil oynuyor..? Kalecileri oyunculari yerden kalmiyorlar.. Istersen dakika 20-25 olsun..

Ama Besiktasa gelince 2:0 da bile Hücum etme istekleri bulunuyor..

3. Gole iyi dikkat edin. Defans oyunculari nasil izleyrek geri kosuyorlar...

Antalyapsor´da aynen. Galatasaray´a karsi Dakika 25 de basliyorlar Zaman calma taktiklerine..

2-0 ken köpek gibi defans yapan es es besiktas maçlarında her nedense oyuna hiç asılmıyor ! yazıklar olsun böyle düzene be oh ne güzel adamlar daha lige başlamadan 12 puan garanti şifon ve şeref yoksunu rızadan.ulan bizim maça gelince namus macına cıkıyosun dönüm macı diyosun bjk ya gelince yat babam yat oh ne güzel istanbul be.birde şeref yoksunu çarşı abdullah avcıya laf eder yere yatsana yere yatsana aslında BİZİM YERE YATSANA YERE YATSANAAAA RIZA ÇALIMBAY YERE YATSANA diye tempo yapmamız lazım ayıptır ya . dün ümit karan 2 gol attı sevincini tek basına paylasıyor es es li topcular bile rızayı uzmemek için elinden geleni yaptılar bize gol atnca CL finalinde gol atmıs gibi yırtıyolardı bi taraflarını neyse herşey alenen ortada maçın yataş oldugu acık ve net . insallah küme düşersin rıza birdahaki sezon.ve ins sergen falan herhangi bir takımın basına gelmez.!

Arkadaşlar nedense ben Beşiktaş'a şans vermiyorum.Daha Fener Trabzon ve Bursa'yla oynayacaklar.Her takım Eskişehir olmayacak karşılarında.Bence çok üzülmenize gerek yok.Sadece derbinin sonucuna göre sıralamadaki yerleri değişecek.Yakında puan kaybedeceklerdir.

ilk yarıfaki maçı hatırlatırım bize karşı 8 kişi çakılı oynayan Eskişehir Bjk maçında kaleci orta sahada savunmasını da orta sahanın ilerisinde kurmuştu Ekrem 30 metre boş kaleye top sürmüştü ve gol olmuştu yazıklar olsun adi Rıza.

Üst Alt