TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 4 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | 4 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 28.Hafta | Fenerbahçe - Kayserispor | 4 Nisan | 19.00

Lütfen Kayseri yap birşeyler ya..

Bu arada Selçuğun 48 metreden golü var

Galatasaray maçları hariç futbol şansları tutmayacağı için ben kayseri'den net bir galibiyet bekliyorum. olur mu olur kardeşim. ve bu ayıbı şampiyonluk temizler, Galatasaray'ın şampiyonluğu yine kaldırımlarda ağlamalara sebep olur. bunu bilsin futbolcular. adam gibi oynasınlar bundan sonra çünkü her türlü puan kaybedecek fenerbahçe.

Kayseri bu hafta trabzonu yendi.. bi 5 hafta yatarlar artık..

Fenerbahçe muhakak puan kaybedecektir.. Ama kayseri maçında puan kaybetme olasığı en düşük maç bana göre

fener yensin...bjk de puan kaybetmesin.gerçekten bunu istiyorum...öyle elalemin şeyiyle gerdeğe girmek bence büyüklük değildir...gidip kendin çakacaksın.hadi onu yapamadın o sana gelmiş çakıp yollayacaksın...6-7 yıldır feneri yendiğimiz 2 maç biliyorum biri son dk ıkınarak ümit karan diğeri de bizim yerden yere vurduğumuz leo nunkinden daha büyük hata yapan volkanın hatası sayesinde 1-0 nonda...sen Galatasaraysın ya!! rakibim dediğin takım senin sahana korkmadan hatta bu kadar emin bi şekilde nasıl gelir...utanıyorum şu durumdan!!! en kötü zamanlarında o eziklere ilaç olmak koyuyo adama...

fener yensin...bjk de puan kaybetmesin.gerçekten bunu istiyorum...öyle elalemin şeyiyle gerdeğe girmek bence büyüklük değildir...gidip kendin çakacaksın.hadi onu yapamadın o sana gelmiş çakıp yollayacaksın...6-7 yıldır feneri yendiğimiz 2 maç biliyorum biri son dk ıkınarak ümit karan diğeri de bizim yerden yere vurduğumuz leo nunkinden daha büyük hata yapan volkanın hatası sayesinde 1-0 nonda...sen Galatasaraysın ya!! rakibim dediğin takım senin sahana korkmadan hatta bu kadar emin bi şekilde nasıl gelir...utanıyorum şu durumdan!!! en kötü zamanlarında o eziklere ilaç olmak koyuyo adama...

2006 sampiyonlugunda bizi ligde hem içeride hem dısarıda yendiler ayrıca kupa macında kendi sahalarında yendiler.bir sezonda 3 kez yendiler yani ama biz sampiyon olduk 34. hafta sonunda heryerde GS bayrakları oldu ve bu durum onlara daha cok koydu.3 kere yendik ama sampiyon oldular diye.

Makukula hizli bir futbolcu. Ceza sinirindaki Bilica'ya sari kart aldirirsa fener besiktas macinda buyuk sikinti yasar. Bizi en sikintili donemlerinde bile yenebilmelerine ragmen bizimle oynadiklari maclarin hemen ertesinde genelde puan kaybediyorlar. Trabzon galibiyeti Kayseriye asiri bir rahatlik getirmezse beraberlik on planda derim ben.

Makukula atar,basliklar söyle olur: Kadiköy'de 'Ariza' var

Kayseri bu hafta trabzonu yendi.. bi 5 hafta yatarlar artık..

Fenerbahçe muhakak puan kaybedecektir.. Ama kayseri maçında puan kaybetme olasığı en düşük maç bana göre

bu dediğine katılıyorum kayseri maç kazandıktan sora uzun bi süre kazanamıyo. ama en azından bi beraberlik bekliyorum

Ben de rahat kazanacağını düşünüyorum.Zaten Kayseri büyük düşüş içinde.Bir de Fener'e inanılmaz moral verdiğimiz düşünülürse puan kaybı çok zor diye düşünüyorum.

Şu işin ilginç yanı;biz kötü oynadığımız maçlarda beraberliği bile zor kurtarıyoruz.Fener;kötü oynadığın maçların nerdeyse hepsini kazanıyor.

Galatasaray´la aralarinda Ali Turan sorunu var... Kayseri her firsatta yitisiyor Galatasaray´ile.. Türkiye Kupasindan elendigimizde bile Antalyaspor´a Tesekür mesaji yayinladilar Resmi sitelerinde.. Yerleri Rahat. Kazanacak veya Kaybedecek hicbirseyleri yok..

Bence Yatarlar...

Ih , Ih Gayseri... :)

Hadi göriyim sizi.

Üst Alt