TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

Ben mesajimda yazdim zaten. O kadro Bülentin kurdugu kadro degildi ve onun calistirdigi, hazirladigi bir takim degildi. Ben bunun farkindayim.

Benim elestirdigim nokta suydu;

Bülent hoca bizi defans agrikli oynatiyordu ve hemen hemen pozisyonsuz maclari tamamliyorduk.Ben diyorum ki, biz gecen sene 5. degil en az 3. olmaliydik. Skibbe, Bülent yada baskasi, farketmez. Berbat bir sezon gecirmis olsak bile o kadroyla 3. gule oynaya olmaliydi Galatasaray.

Benim mesajimda anlatmak istedigim "iyi ki artik hatalardan ders cikarmaya ögrendik ve sonunda adam gibi Teknik Direktör, daha dogrusu Teknik Direktörleri getirdik Galatasarayin basina"

Ve ayrica, beni Skibbeyi överken mi gördün? Yoksa Skibbe benim akrabam falan mi oluyor "cok sevdiginiz Skibbe'" yazip onu konuya sokuyorsun? Madem soktun adami konuya bende diyorum ki Skibbe ile devam etseydik 5. den daha iyi bir yerde bitirirdik ligi ve belkide UEFAyi alirdik.

Alkislamiyorum ve keske kabul etmeseydi diyorum.

Ve son olarakta sen "kiniyorum" desende ben

Hatanain neresinden dönerse kardir, Allahtan Bülent hocayla devam etmek gibi bir hata yapmadik.

diyorum.

Bak tartışmayı uzatmamak için sözü fazla uzatmayacağım;eğer Bülent hoca defans ağırlıklı oynatmasaydı,takımı yüksek tempolu hücum futbolu oynatsaydı Skibbe döneminden beter olur;takım en fazla 45den sonra yürüyemez hal alırdı.Bülent hoca belki iyi bir Td değil,belki yerlileri üstün gördü yabancılarla uğraştı,belki Lincoln'le uğraşarak egosunu tatmin etti ama nolur kendi ağzından resmi televizyona bile hücum futbolu oynatacam diyen adamı defans oynatmakla suçlama.

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç S

Yahu ne enkazi aldi ya, avrupada devam ediyorduk ligde sampiyonluk sansimiz dahi vardi. Bulent HOCA geldi, sonuc elveda avrupa ve ligde 5. cilik. Bence en onemlisi ligde olmadik takimlara karsi oynanan aciz futbol. Skibbe en azindan CESUR futbol oynatiyordu. Ayrica Skibbe cok iyi bir teknik direktordu demiyorum, ama Skibbe 10 Bulent HOCA eder, ama KAPTAN Bulent paha bicilemez.

Yahu ne enkazi aldi ya, avrupada devam ediyorduk ligde sampiyonluk sansimiz dahi vardi. Bulent HOCA geldi, sonuc elveda avrupa ve ligde 5. cilik. Bence en onemlisi ligde olmadik takimlara karsi oynanan aciz futbol. Skibbe en azindan CESUR futbol oynatiyordu. Ayrica Skibbe cok iyi bir teknik direktordu demiyorum, ama Skibbe 10 Bulent HOCA eder, ama KAPTAN Bulent paha bicilemez.

kardeşime katılmakla beraber şunu eklemek istiyorum

geçen sene hazmedemedim olay şampiyon olamamak değil bursa maçında olduğu gibi kaleye tek şut almadan maçların bitmesi

bir çok arkadaşımın buna katılacağını düşünüyorum

biz sadece kazanmak istemiyoruz göze hoş gelen futbol izliyoruz

skibbeyi savundum her zaman

oynattığı futbol güzeldi 5 dakikada 3 gol attığımız zamanlarda oldu topu ayağa indirdi

devamını getiremedi o ayrı

Bu akşam maçın tekrarı var TRT3'te 19:10'da. İlgilenen olur belki.

Önemli değil. Sen de sağol. :)Maçı izleyememiştim. Akşam izlerim ben de. ScoutGS tartışmışlar pozisyonları baya bir kırmızı kartlık pozisyon felan var yazmışlar onlara da iyi bakmak lazım. Geniş özet felan izledim de sürekli gol pozisyonları var 20 dakika boyunca. :D Mücadeleye bakmak lazım. Zaten vakit de geçmiyor. Bize eğlence çıktı. :D

An itibariyle TRT3'te maçın tamamını izleyebilirsiniz arkadaşlar . :)

Ankaralı renkdaşlara güveniyorum takımımızı en iyi şekilde desteklerler orada.

Üst Alt