TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray 4-1 Kayserispor | 23 Ağustos | Maç Sonu

Aslanlarımız, Estonya'nın Levadia Talinn takımı ile Ali Sami Yen'de oynayacağı UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçının hemen ardından, renktaşı olduğu Kayserispor'u yine Ali Sami Yen'de ağırlıyor.

289px-Galatasaray_Logo.svg.png
logo_sivasspor.gif

GALATASARAY-Sivasspor

Saat: 16:00

Stat: Ali Sami Yen (İstanbul)

Hakemler: -

Yayın: Lig TV

Aslanlarımıza başarılar diliyoruz...

LINK İSTEMEK veya LINK DAĞITMAK kesinlikle YASAKTIR.

Link dağıtımı yapmaya çalışan veya link isteyen tüm üyelere uyarı anlamında 1 GÜNLÜK MYC cezası uygulanacaktır.
Tekrar eden uygunsuzlukta ise, ceza direkt olarak "İHRAÇ" olacaktır.

Lütfen bu konuda duyarlı olunuz.

GSCimbom Yönetimi

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor

UEFA maçından sonra bu maç bize sorun çıkarabilir. Başarılar diliyorum..

Beraberlik açısından olabilir. Aslında 3 maç üstüste evde oynamak iyi olur bizim için.

Bu arada hatırlatalım, Kayserispor bizi son 34 senedir herhangi bir alanda mağlup edemedi.
UEFA maçından sonra bu maç bize sorun çıkarabilir. Başarılar diliyorum..

Bakalım izleyip göreceğiz Rijkaard'ın takımı rötasyonlu olarak oynamatsı durumu değiştirebilir. UEFA maçını rahat geçersek Kayseri'yi de geçeriz.

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21:00

gs+logo.jpg
kayserispor_amblemi.jpg

Stadyum: Ali Sami Yen

Tarih: 23 Ağustos 2009 Pazar / 21:00

Hakemler:

Hava Durumu:

TV: Digiturk (Lig TV)

B_556b97b660b104e0f03f46f706eaf444.jpg

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21:00

Önce bi talinni halledelim yahu:)

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21:00

bu maçtan da farklı galibiyet bekliyorum desem yalan olur 1-0 olsun bizim olsun

Levadia maçından sonra açılacaktı sanırım Kayseri konusu.

Maç evimizde,kayseri eski gücünde değil.

Net bir skorla galip geleceğimizi umuyorum,bu maçda kadronun ve reijkardın rotasyonun oturması bakımından güzel bir maç olacağını düşünüyorum.

Bence imkanı olan bu maça gitmeli zira keyifli bir maç olacak..

Kayseri anti-futbola prim veren görünümde. Erken gol bulamazsak maç sertleşecektir tahminimce. Ama Denizli maçı gibi sabırlı oynadığımızda zorlanmadan galibiyete uzanabiliriz.

konu daha önce açılıp kilitlenmişti. iki konu birleştirildi. Talinn maçından sonra kilit kaldırılacaktır...

TSL 2009/10 Sezonu 3. Hafta | Galatasaray - Kayserispor | 23 Ağustos | 21.00

GALATASARAY - Kayserispor

-

Saat: 21.00

Stat: Ali Sami Yen

Hakemler: Halis Özkahya

(Serkan Gençerler,Volkan Narinç,Gokhan Güneşer)

Yayın: Lig TV

3-1 diyorum ben.. Ali Sami Yen'de 3 maçta 12 gol atarız.. Maç başına 4 gol ortalaması..:) Devamı Kayseri'ye..

Üst Alt