TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | Maç Sonucu

daumu zaten hiçbir fenerli sevmez :) yorumlarını okudumda.fener şampiyon olsunda bizde dersimizi alalım cümlen dikatimi çekti.biz ligte dersimizi fener şampiyon olmasada aldık.bursa olursa yine aynı şekilde devam mı edicez? :) neden fener olsun?

oncelikle angut, veya fenerli damgasi yapmadan adam gibi sorunu sordugun icin tesekkur ederim.

Neden fener olsun? Çünkü bilirimki bursa olunca biz olmusuz kadar sevinecek bazilari, gene turk hafizasinin devreye girmesini istemiyorum, her yapilan yanlisi unutursak hicbir kalici iz birakamayiz gelecege donuk, avrupa da kupa aldiktan sonra devami gelmeliydi, daha sonra cok yanlis politikalarimiz oldu yonetim olarak, ve taraftar olarak, simdi bakiyorum yonetime, 3-4 ayligina bi oyuncuya tonla para sayacak kadar yoneticilikten uzak bir anlayisa sahipler, bakiyorum taraftara, ali sami yende fenerliler bizden cok bagiriyor(ha bu fener taraftarina bir ovgu degil, kendi taraftarimiza bir elestiridir).

Velhasil guzel arkadasim bu duzen boyle islemez, bazi acilar insani guclendirdigi gibi akillandirirda, fenerin bu sene sampiyon olmasi demek daumun bir sene ve aziz yildivimin daha birkac sene onlarin basinda olmasi demektir, ben bu sampiyonlugun uzun vadede onlara zarar verecegini biliyorum,ha biz derken sadece sen ben degil, camia olarak ders cikarmamiz gereken noktalar var, bu fenevliler gunu kurtariyor, onlardan seneyede bir halt olmicak avrupada, bunu ben biliyorum.

Ama bize verebilecegi yararlarida biliyorum, onlarin iyi bir is basarmasi, bizi kamcilayacaktir.

Ben burda birakin fener olsun camur atip durmayin dedigim zaman, onlara olan saygimdan degil, bize verecegi yararlari bildigim icin boyle konusuyorum.

fener hakettimi sampiyonlugu hayir hic etmedi!

Ha burda birisi çikip derki manyakmisin be adam herifler sampiyon oluyor sen olsun diyorsun bunun bize ne yarari olacak, olacak guzel kardesim olacak sen aklini kullanirsan, hatalarini tekrarlamassan olacak, allah askina hangi kulup gelecege oynuyor, hep gunu kurtariyorlar yoneticiler, avrupada adam ilk once altyapi oyuncusuna bakiyor, biz 4 ayligina milyonlari sayiyoruz elalem disko parti gezsin diye, avrupada adam en az 5 yillik ekonomik,ve sportif planlar yapiyor, biz senelik yapiyoruz, hadi onu gectim, her devre arasi bir kulup revizyona gidiyor.

O yuzden diyorumki, birakin bizi bu saatten ne ilgilendirir kimin sampiyon olacagi, turk futboluna neyin daha hayirli olacagini sorarsan derimki bursa olsun, hangisinin ulke puani katkisi olur diye sorarsan ikiside bi bok yapamaz derim.

Sampiyon kim olur dersen, azizin fenevi derim.

Bu benim kalbimden gelen bir istek degildir, ama aklimdaki hesap bana onlarin olacagini soyluyor, genede sizin gonlunuz kirilmasin guzel kardeslerim, olmasin be, bursa olsun, hatta sizin dediginiz gibi olsun, keske yatsaymisiz bursaya, trabzon asilsin, biz tesvik edelim fenevi sampiyon yapmayalim, nasil olsa bize faydasi cok olacak ya bunun, nasil olsa herkes mac satiyor ya, olmasinlar anasini satayim

saygilar

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | Maç Sonucu

son iki hafta GS ve BJK nin rekipleride toplam 3 golü kendi kalesine attı..demek sizde satın aldınız bu oyuncuları..

son iki hafta GS ve BJK nin rekipleride toplam 3 golü kendi kalesine attı..demek sizde satın aldınız bu oyuncuları..

Bu ithamlar için yanlış yerdesiniz.:mad:

Ne yani son haftalardaki kaleci hatalarını Galatasaray taraftarı görmezden mi gelsin istiyorsunuz? Anlatmaya çalıştığınız şey için olması gereken üslup bu değil.

Edit: Geçmiş mesajları irdelenen Gorkem Sercan için bu forum doğru bir yer değildir. Kendisi uzaklaştırılmıştır.

Ne yani son haftalardaki kaleci hatalarını Galatasaray taraftarı görmezden mi gelsin istiyorsunuz? Anlatmaya çalıştığınız şey için olması gereken üslup bu değil.

Edit: Geçmiş mesajları irdelenen Gorkem Sercan için bu forum doğru bir yer değildir. Kendisi uzaklaştırılmıştır.

bazen bakıyorum da, adamlar kendi forumları gibi kafa tutan postlar atabiliyorlar. onların forumlarında konuşmak cüretinde bulunan Galatasaray'lı ya da başka takım taraftarına da etmedikleri hakaret kalmıyor!

burası bir Galatasaray Taraftar Forumu'dur; tarafsız bir spor portalı "DEĞİLDİR!" buraya post atan herkes bunu göz önünde bulundurmalı ve ukalalık taslamaya kalkmamalıdır. bu tür davranış içinde olanlara da acilen forum yetkilileri tarafından hadlerinin bildirilmesi gerekmektedir.

buradaki hoşgörü ve demokrasi sadece ve sadece Galatasaray taraftarları için olmalıdır. başka takımı tutan ya da Galatasaray'lı kisvesi altında burayı provoke etmeye çalışanlara değil..

isabetli kararınızı takdir eder, bu tip sülüklere-solucanlara hadlerinin daha sert bildirilmesini ve bunlara göz açtırılmamasını tarafınızdan rica ederim.

sevgiler, saygılar

bazen bakıyorum da, adamlar kendi forumları gibi kafa tutan postlar atabiliyorlar. onların forumlarında konuşmak cüretinde bulunan Galatasaray'lı ya da başka takım taraftarına da etmedikleri hakaret ve sövmedikleri küfür kalmıyor!

burası bir Galatasaray Taraftar Forumu'dur; tarafsız bir spor portalı "DEĞİLDİR!" buraya post atan herkes bunu göz önünde bulundurmalı ve ukalalık taslamaya kalkmamalıdır. bu tür davranış içinde olanlara da acilen forum yetkilileri tarafından hadlerinin bildirilmesi gerekmektedir.

buradaki hoşgörü ve demokrasi sadece ve sadece Galatasaray taraftarları için olmalıdır; başka takımı tutan ya da Galatasaray'lı kisvesi altında burayı provoke etmeye çalışanlara değil..

isabetli kararınızı takdir eder, bu tip sülüklere-solucanlara hadlerinin daha sert bildirilmesini ve bunlara göz açtırılmamasını tarafınızdan rica ederim.

sevgiler, saygılar

herkesin puan alabilecegini düşündügü ankaragücü 3 tane yedi çok ilginç.

emin olun fenerli taraflarda şaşırmıştır bu işe.

Helal olsun bir Şampıyonluk ıcın bu kadar oynamaya gerek yok ümit özat sana dıyorum yemeyız bu numuraları bu kadar taraftarın hakkını nerde verceksın azız yıldırım sen sımdı satın alıyosun macları ama yarın bırgun bırıde senın futbolcuna yapar emın ol...

2,5 milyon dolara Ankaragücü maçı sattı. Yoksa kasada 1 kuruş yokken 3,75 milyon TL bir anda nasıl dağıtıldı bunu düşünmek gerek.

Bir atasözümüz der ki" Havlayan Köpek Isırmaz." Maçtan önce herkesi gerdiler biz yenecez ayakları yaptılar. Sonra da direk yatiş yaptılar üstelik havlayan arkadaş Atalay denen 3-0 demişti skor bile şaşmadı.

Çaresizliğin ve kokuşmuşluğun dışa yansıması oldu Ankaradaki maç. Yazık .

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 33.Hafta | Ankaragücü 0-3 Fenerbahçe | 9 Mayıs | İkinci Yar

Tarih tekerrürden ibaretse Daum şampiyonluğu yine son haftada verir :D

Tarih tekerrürden ibaretmi değilmi haftaya göreceğiz, tabi haftaya maçta satın alınan insanlar olmadığı sürece...

Ayrıca Tarih birilerine her zaman intikam şansı veriyorsa Şenol G. 96'nın intikamını çatır çatır alır.

Sevgili medyum, dünya kupasını kim alır onu da de iddaa basalım :D Ama harbiden bu inanç nerden geliyor ve her seferinde bu fener kehanetin nasıl tutuyor bilmiyorum :) Ben ne 2006'da ne bu sene inanmadım fenerin şampiyonluk vereceğine. Ama veriyorlar :D Şenol güneşin gerçek hislerini de merak etmiyor değilim kolay değil 14 yıllık dava, intikam soğuk yenen yemektir derler ya şenol güneş derin dondurucudan çıkarttı fenere yedirdi :)

Üst Alt