TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor 2-1 Beşiktaş | 16 Mayıs | Şampiyon Bursa! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor 2-1 Beşiktaş | 16 Mayıs | Şampiyon Bursa!

turkcellsperliglogo.png

bursasporhome.png
f2m5a162ebpg8.png
bjkthird.png

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor - Beşiktaş | 16 Mayıs

Sırf hırsımdan gitcem la bu maça :mad: Bu Fener şampiyon olamazzzz ! Hakeden şampiyon olucak !

Biz Gençlerbirliği'ni yenemeyiz.Dolayısıyla Bursa'nın kazanması lazım her açıdan.

Fenerbahce macinin sonucu ne olursa olsun, eger Bursa Besiktas'i yenemezse bunlarin arasindaki husumet bir daha duzelmez.

eğer fener kazanırsa trabzon maçını bende beşiktaşın kazanmasını isterim bizimkiler erken açsın sezonu, az tatil yapsın haketmiyorlar tatili falan

eğer fener kazanırsa trabzon maçını bende beşiktaşın kazanmasını isterim bizimkiler erken açsın sezonu, az tatil yapsın haketmiyorlar tatili falan

Sadece tatil değil,prestij meselesi. Geçen sene 5,bu sene 4. Ve 3 eleme oynayacağız.

Bursaspor Beşiktaş'la burnunu karıştırır.

içimden bir ses, "BJK Bursaspor'u Bursa'da farklı mağlup edecek" diyor..

Bjk yenecek veya beraberlik. Bursa'ya şans vermiyorum ben.

İnşallah olmaz öyle bi durum çok kötü şeyler olur :eek: Hele Fener kaybeder Bjk Bursa'yı şampiyonluktan ederse var yaa .. :eek:

aynen benim fantezim de odur!

başka bir topicte de yazmıştım:

feğbeğ maçının ilk yarısı 1-0 eziklerin üstünlüğü ile kapanacak. Bursaspor - BJK maçının ilk yarısı ise 0-0 bitecek.

feğbeğ maçının ikinci yarısında ts eziklere 4 tane geçirecek ve maç da bu skorla bitecek.

bursa-bjk maçı ise duraklamalardan dolayı 10 dakika uzayacak. maçın 85 dakikasında BJK 1 gol atıp öne geçecek ve bu maç da bu skorla bitecek.

elfeneri şampiyon olacak, ama kutlayamayacak bile.

sanırım o zaman BJK'yi Bursa Atatürk Stadyumu'ndan, Özel Harekatçılar ve Bordo Bereliler santra noktasına inen bir Skorsky helikopterle linç edilmekten ancak kaçırabilirler!

lol

:D

millet bu maçı unutmuş:D ulan bide beşiktaş yenerse :D

Cevap: TSL 2009/10 Sezonu 34.Hafta | Bursaspor - Beşiktaş | 16 Mayıs | 20.00

Fener ile Bursanin ikili averaji nasil? Bursa öndeyse Insallah FB kaybeder, Bursa'da berabere kalir. :D

bursa önde 2li averajda

bursa tek farklı alsın

iddaa oynadım lan :D

Bursaspor kazansında Genclerbirliği maçını düşünmeyelim...:)

Üst Alt